Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

Basilikum 21:28, 08 lip 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Wow czy istnieje ogrod idealny, pewnie nie ale Twojemu blisko bardzo do idealu
po pokazie roz teraz Katalog lilii same pieknosci i takie wielkie potwory
Kuli idealnie tniesz
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Gocha 21:29, 08 lip 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kasiu przepięknie przycięte te bukszpany, Jesteś po prostu perfekcjonistką. Lilie przepiękne. Floksy też cudne. Mi w tym roku wyżarły je nornice- nie wszystkie ale sporo. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Doranma 22:51, 08 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Ogród wymuskany w każdym calu ☺ Nie widziałam u nikogo tak dużych grup lilii jednego koloru - cudownie to wygląda! Ale ja i tak najbardziej lubię trąbkowe, śliczną masz tę jasnoróżową trąbeczkę ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
adewzuol 07:59, 09 lip 2019


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Jejku wzdycham i podziwiam....podziwiam i wzdycham.
aż u siebie czuję, jak lilie pachną. Bukszpany przycięte jak od linijki. A jak radzisz sobie ze zbieraniem ścinek, podkładasz jakąś szmatę? tniesz nożyczkami czy specjalnym sprzętem?
____________________
Ewelina W piaskownicy
jolanka 08:25, 09 lip 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Ale fryzjer
Lilii właściwie nie mam, oprócz jednej sztuki, więc podziwiam u Ciebie. Ta biała jest piękna
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kindzia 11:33, 09 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
anna_g napisał(a)


Oszałamiające te lilie. Krzaczorki przycięte idealnie.


Szkoda tylko, że nie pachnące

Musi być równiutko u mnie
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 11:40, 09 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Monia81 napisał(a)
Kasieńko pięknie wycacane, lilii masz mnóstwo, a jak byś floksy kiedyś dzieliła to ja chętnie się do Ciebie zgłoszę masz rękę do cięcia i perfecto ci to wychodzi powiedz mi czy te róże, które masz na cycusiu Boronessy, to długo kwitną? Bo się zastanawiam, nie jestem różana, a chciałabym coś przed dom sobie zaplanować, biorę też pod uwagę róże, które ma Ewunia z Gdańska - św. Teresy z Lineux (nie wiem czy prawidłowo napisałam)... buziaczki


Wycacane tylko na zdjęciu wygląda, chwaściory sobie rosną w najlepsze, brzydaki! Lilie u mnie zaraz po różach, musi być dużo
Floksy muszę podzielić, busz się zrobił. Spokojnie mogę ukopać z każdej strony Myślę, że jeszcze trochę poczekamy, chociaż zdarzyło mi się sadzić darowane floksy z kwiatami, tylko, że z kwiatów nic nie było. W sierpniu spokojnie

Baronessy polecam. Zdrowe, obficie kwitnące, ładny, nie mały kwiat. Tylko nie pachną. Długo kwitną. Właśnie są ciachnięte i czekam na drugie tłoczenie. Niekłopotliwa róża, jeżeli o to Ci chodzi.

____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 11:45, 09 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Monia81 napisał(a)
No i jeszcze zapomniałam napisać, że te pawie rewelacyjnie z tą rozplenicą współgrają, wychodzi tak, jak by to były ich ogony... zawsze się nimi zachwycam, skomponowane to jest idealnie


Tak, mają naturalne ogony To zresztą nie było świadome działanie, ale się skomponowało Mam kłopot z tymi rozplenicami, za wielkie mi rosną, już wymieniałam na mniejszy gatunek...a one dalej wielkie...chyba muszę pomyśleć o little. Na razie wiosną znowu dzielenie zaplanowane.

Dziękuję za miłe słowa
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 11:49, 09 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Basilikum napisał(a)
Wow czy istnieje ogrod idealny, pewnie nie ale Twojemu blisko bardzo do idealu
po pokazie roz teraz Katalog lilii same pieknosci i takie wielkie potwory
Kuli idealnie tniesz


No...nie wiem co napisać, tak mi posłodziłaś Rosnę, widzisz?

Równe cięcie nie jest trudne, nożyce się same tak układają Tylko dość czasochłonne. Mniej więcej 20 minut mi potrzeba na jedną, a jeszcze sprzątanie troszkę czasu zajmuje...

Lilii najchętniej upchałabym więcej, tylko gdzie???

Macham
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 11:54, 09 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Gocha napisał(a)
Kasiu przepięknie przycięte te bukszpany, Jesteś po prostu perfekcjonistką. Lilie przepiękne. Floksy też cudne. Mi w tym roku wyżarły je nornice- nie wszystkie ale sporo. Buziaki


Tak, jestem. Taki typ trudny, co zrobić...
Lilie są cudne, lubię wszystkie praktycznie, może poza martagonami. Nie mam takiej ani jednej.

Floksy warto mieć, długo kwitną i ładnie się rozrastają. To te mendy też floksy żrą??! U mnie znowu bardzo w różach grasują, karmię je nieustająco. A tak długo był spokój, po tym jak M mi wbił blachę falistą odgradzając nas od nieużytków za moją siatką...jakoś te paskudy zdołały się przekopać głęboko

Ode mnie też buziole lecą do Ciebie
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies