Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

Kindzia 08:56, 08 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Milka napisał(a)
Kasia, mój Alchymist wielki, wysoko, że ni jak nie dosięgam z cięciem i co ? jeśli nie przytnę za rok nie zakwitnie???



Myślę, że zakwitnie, on przecież tak obficie kwitnie, że nic mu nie zaszkodzi
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 08:57, 08 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
BasiaLT napisał(a)
Kasiu u ciebie zawsze jest cudownie.


Różnie bywa, chwaściory mi rosną, nie miałam czasu plewić. Ale tak ogólnościowo, to lubię swój ogród

Dziękuję Basiu
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
paradas 09:04, 08 lip 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Maki piękne, szkoda że takie nietrwałe.
Ale super ta róża puszczona po huśtawce, romantycznie Wcześniej nie zauważyłem tego zdjęcia, dopiero po cytacie. Tak mnie urzekło że musiałem dodać następny post
Kindzia 09:05, 08 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Zaczęło się u mnie wielkie cięcie. Opędzlowałam 33 kulki i 2 stożki bukszpanowe. Jeszcze 10 kulek zostało...i 7 kulek trzmielinowych. Nawet zdjęcia mam...w aparacie jeszcze O żywopłotach i innych skarpetach nie wspomnę, bo to nie moja robota Ale M ciachał tawuły a całą sobotę miał inne zajęcia poza domem...i jego robota czeka.

Nawet się zastanawiałam czy nie wziąć wolnego w pracy i nie skończyć dzisiaj tych kul, ale ręce, ramiona i kręgosłup nie chcą współpracować z moją wolą...czyli jestem w pracy. Skończę za tydzień. Mam jeszcze 4 pnące róże do drastycznego cięcia...ale czasu nie starcza. Istnieje taka możliwość, że będą cięte dopiero wczesną wiosną, trudno

Acha, zaczęły pachnące lilie kwitnąć Mój potwór z salonowej daje czadu Ale pachnidełko to jest

Miłego tygodnia
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 09:07, 08 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
paradas napisał(a)
Maki piękne, szkoda że takie nietrwałe.
Ale super ta róża puszczona po huśtawce, romantycznie Wcześniej nie zauważyłem tego zdjęcia, dopiero po cytacie. Tak mnie urzekło że musiałem dodać następny post


Nic nie jest wieczne Zostawiam ich sporo, dość długo wtedy kwitną, bo były w różnym stadium. Jeszcze są

Właśnie te Laguny na huśtawce wołają o drastyczne cięcie...czy zdążę...

Dziękuję
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
paradas 09:14, 08 lip 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Ja swoją trzmielinę na pniu posadziłem wiosną, jeszcze jej nie ciąłem. Wypuszcza nowe pędy ale ciągle siedzą na nich mszyce, do kiedy mogę wykonać cięcie?
Kindzia 09:36, 08 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
paradas napisał(a)
Ja swoją trzmielinę na pniu posadziłem wiosną, jeszcze jej nie ciąłem. Wypuszcza nowe pędy ale ciągle siedzą na nich mszyce, do kiedy mogę wykonać cięcie?



Chlastaj z mszycami, potem oprysk na mszyce zrobisz. Spokojnie do połowy sierpnia możesz ciachać. Ja mam nadzieję, ostatni raz w tym roku będę je ciąć, to rośnie jak dzikie Im częściej tniesz, tym bardziej się zagęszcza. Po cięciu podlewaj.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
anna_g 09:40, 08 lip 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Kindzia napisał(a)
Zaczęło się u mnie wielkie cięcie. Opędzlowałam 33 kulki i 2 stożki bukszpanowe.
Miłego tygodnia


To "dałaś czadu" Kasia - pozwól rękom i kręgosłupowi odpocząć, bo to jednak ciężka praca była tym bardziej, że jak Cię znam, opędzlowane na tip-top idealnie. Masz tego trochę do cięcia.
Fotki z aparatu wyciągaj i wrzucaj Miłego dzionka

ps. mam jeszcze zapytanie natury technicznej - czy teraz nie przychodzą już powiadomienia? mnie nie przychodzą... co powinnam zrobić?
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Kindzia 16:58, 08 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
anna_g napisał(a)


To "dałaś czadu" Kasia - pozwól rękom i kręgosłupowi odpocząć, bo to jednak ciężka praca była tym bardziej, że jak Cię znam, opędzlowane na tip-top idealnie. Masz tego trochę do cięcia.
Fotki z aparatu wyciągaj i wrzucaj Miłego dzionka

ps. mam jeszcze zapytanie natury technicznej - czy teraz nie przychodzą już powiadomienia? mnie nie przychodzą... co powinnam zrobić?


Zdjęcia właśnie zgrywam

Nie mam pojęcia co jest nie tak...do mnie przychodzą. Napisz do Danusi może.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Doranma 17:18, 08 lip 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
O! Skoro zgrywasz zdjęcia to będzie co oglądać ☺ czekam ☺
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies