Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Skąpana w słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

Skąpana w słońcu

Wani 18:47, 07 maj 2019


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
Ewsyg zajrzałam na kilka poprzednich stron, rzeczywiście zmiany imponujące

Jak przycinasz rodki?
____________________
Ania Pod bosymi stopami
ewsyg 21:56, 08 maj 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Aniu, witaj w moim powstającym ogrodzie. W rodkach wycinam niepotrzebne gałęzie. Wycięłam te, które powodowały,ze był za szeroki. Sekator do ręki i już.













____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Wani 22:33, 08 maj 2019


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
Ewa dziękuję za odpowiedź : nie wiedziałam że rodki można ciąć, to znaczy niedawno usłyszałam od sąsiada że w Niemczech pytał jak to robią że takie mają ładne zwarte rh i powiedzieli że tną. To teraz mi wyjaśniłaś sprawę Rozumiem że mogę się zabrać jutro za pierwszego który przekwitł? Reszta dopiero zaczyna się rozwijać.
____________________
Ania Pod bosymi stopami
Gardener27 21:07, 09 maj 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Dziękuję za zdjęcie pięknie się prezentują ta ławka a i kolor bardzo udany dobrałaś. Teraz się muszę głęboko zastanowić gdzie bym ja ją widział u siebie.

Zmiany ogromne, jestem pod dużym wrażeniem, zwłaszcza że sama ich dokonujesz.
Trzymam mocno kciuki z następne.

Dywan floksów obłędny
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
AgnieszkaW 07:57, 10 maj 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ewo, zmiany duże w Twoim ogrodzie, pięknieje ci on, pięknieje. Floksy wiosenne są super, choć na jakiś czas (choć nie wiadomo dlaczego) stały się 'niemodne'. U mnie ich też dużo, bardzo je lubię.
Pozdrawiam ciepło
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Kasia_CS 09:54, 10 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
ewsyg napisał(a)





Obłędne te poduszki masz!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
AnnaMS 18:01, 15 maj 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Ewo Ale masz tego kwiecia ile róż, jeżówek, kolorowe hiacynty, pięknie i kolorowo Dużo się zmieniło, i dużo zmian przed Tobą jak widzę, bardzo ładna ławeczka z pergolką, będę zaglądać
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
ewsyg 09:13, 21 maj 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Wani napisał(a)
Ewa dziękuję za odpowiedź : nie wiedziałam że rodki można ciąć, to znaczy niedawno usłyszałam od sąsiada że w Niemczech pytał jak to robią że takie mają ładne zwarte rh i powiedzieli że tną. To teraz mi wyjaśniłaś sprawę Rozumiem że mogę się zabrać jutro za pierwszego który przekwitł? Reszta dopiero zaczyna się rozwijać.


Aniu, chyba źle mnie zrozumiałaś. Ja nie tnę rododendronów po przekwicie. cięcie robię w celu korekty krzaka. Po przekwitnięciu wyłamuje się przekwitłe kwiatostany.

młode drzewko pigwy






____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 09:17, 21 maj 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Gardener27 napisał(a)
Dziękuję za zdjęcie pięknie się prezentują ta ławka a i kolor bardzo udany dobrałaś. Teraz się muszę głęboko zastanowić gdzie bym ja ją widział u siebie.

Zmiany ogromne, jestem pod dużym wrażeniem, zwłaszcza że sama ich dokonujesz.
Trzymam mocno kciuki z następne.

Dywan floksów obłędny


Dziękuję za miłe słowa. W tym roku pogoda nie rozpieszcza i spowalnia pracę. Wybaczam to pogodzie, bo deszcz jest bardzo potrzebny. roslinki rosną jak na drożdżach, niestety chwasty też.










____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Urszulla 09:33, 21 maj 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Masz przepięknie. Floksikowo też przygarniam od sąsiadów bo genialnie wyglądają.
Na róże też czekam, u mnie pierwsza Edenka a chodzi za mną bouquet parfait kiedyś ją sobie kupię
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies