Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudny teren - dużo pracy!

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudny teren - dużo pracy!

Psiamama 20:45, 25 maj 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
O matko Kasia a u nas ani kropla nie spadła.
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Psiamama 20:45, 25 maj 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Dubel
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
roma2 20:52, 25 maj 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Kasiula, mam nadzieję, że grad nie wyrządził dużo strat. U mnie suuuuszaaa. Cholera i tak źle i tak niedobrze. Buziam mocno. Zdjecia u siebie mam nadzieję wstawić po niedzieli. Mają przyjechać dzieci (stare konie dorosłe już), to zrobią ładne.
____________________
Komendówka
KasiaW76 21:39, 25 maj 2016


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889


na trampolinie aż tyle

____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
KasiaW76 21:43, 25 maj 2016


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
roma2 napisał(a)
Kasiula, mam nadzieję, że grad nie wyrządził dużo strat. U mnie suuuuszaaa. Cholera i tak źle i tak niedobrze. Buziam mocno. Zdjecia u siebie mam nadzieję wstawić po niedzieli. Mają przyjechać dzieci (stare konie dorosłe już), to zrobią ładne.


niestety duzo roslin połamanych mialam ochote płakać. Siedzialam za płotem i szpadlem wykopywałam dziury aby woda miała ujście. Cała kora z jednego końca dzialki spłynęła 20 metrów dalej z połowy rabaty Wiadeami z mężem musieliśmy ja przenosić i uzupełnić dziury. Dawno nie widzialam takiego gradobicia
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
jolanka 22:30, 25 maj 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
KasiaW76 napisał(a)


niestety duzo roslin połamanych mialam ochote płakać. Siedzialam za płotem i szpadlem wykopywałam dziury aby woda miała ujście. Cała kora z jednego końca dzialki spłynęła 20 metrów dalej z połowy rabaty Wiadeami z mężem musieliśmy ja przenosić i uzupełnić dziury. Dawno nie widzialam takiego gradobicia


Kasia, współczuję, wiem jak musi Wam być przykro.
Mam nadzieję, że część roślin uratujecie, że dadzą radę odbić. Trzymam kciuki za Was, a palcem grożę do góry.
Kurcze, nie miał gdzie ten grad padać Jeśli będziesz potrzebowała jakichś roślinek, pisz! Damy radę
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
dominika_ 22:41, 25 maj 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
O żesz Ty taki grad. Przykro mi, że roślinki Ci poniszczyło, ale nad warunkami atmosferycznymi nie mamy władzy, a szkoda, bo życie byłoby łatwiejsze. Nie łam Kasia głowy, dasz radę przeboleć te straty
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Zana 22:50, 25 maj 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Najpierw ścieżkę obejrzałam, super wyszła. A teraz doczytuję o gradzie i klęsce. Współczuję bardzo!!! Trwało to pewnie kilka minut a straty dotkliwe i bolesne. To, że korę przewlokło to jeszcze pół biedy, ale roślin najbardziej żal.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
KasiaW76 23:15, 25 maj 2016


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Wszystko sie odrodzi. Kocham każda roslinkę. Róże zatąkałam w ukorzeniaczu i do gruntu wbiłam bo kto wie co z tego sie wykluje

Jolanka Dziekuje z calego serducha... Będzie dobrze bo nie ma tego złego Roslinki sobie poradza. Beda niektore biedniejsze ale cóż robić. Ogrod to zyski i straty

Dominiczko woda to potężny żywioł. Ludzie tracą domy, wszystko... moja strata jest więc maleńka

Anula żal w szczególności róż i niektorych połamanych Hortensji ...
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
Zana 23:29, 25 maj 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kasiu, właśnie doczytałam u Jolanki, że masz Novalis. Mam ją w planach, gdzieś doczytałam, że ona niezbyt wytrzymała na słońce jest i planuję ją w półcieniu posadzić, którego u mnie nie brakuje. Na jakim miejscu u Ciebie rośnie i jak sobie radzi? Podobno długo kwitnie. Jak wysoka rośnie?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies