Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 08:07, 23 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
lojalna_ napisał(a)
Zaskoczona sie czuje zawsze jak mowisz ze beda zmiany a potem sie okazuje ze moze byc jeszcze ciekawiej u Ciebie.

Co do traw Twoje informacje to najlepsza wiadomosc ...dalej czekam i ucze sie chociaz ostatnio cos mi sie ogrodowo nie chce działac


Czasami warto zrobic sobie urlop od ogrodu, odpoczać i działac dopiero wtedy gdy mamy na to ochotę Ja miałam tak juz wiele razy ale potem jak dostanę powera to strach sie bać


Uczę sie ogrodu od 15 lat i co roku mnie przyroda zaskakuje trening cieprliwości w moim przypadku to jakby płonący olej polewać wodą ale z roku na rok jest lepiej
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
08:09, 23 kwi 2016
przeczytałam szybkie przemyślenia ...potem przyjdę na foty
Madzenka 08:10, 23 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jagodaa napisał(a)
Marzenko, cieszę się, że jesteś kolejną osobą, u której znalazłam pocieszenie co do zawilców. Czekam .

Dekoracje donicowe masz przecudne. Nie widziałam jeszcze takich jaskrów, a włoskie biele są boskie. Choć szafirki nie są już szafirowe, to się zastanawiam, czy by mi takie nie pasowały .

No i widzę, że za słabo tnę moje trzmieliny na nóżkach, mają mało zwięzłe korony i w sumie każda "kulka" inna .


Jagoda ogladałam moje ubiegłoroczne zawilce, niektore dopiero wpuściły 1 cm listki, ale ruszaja. Mysle że do konca kwietnia będzie wiadomo czy zawiłe żyja czy przemarzły. Aczkowliek mi tez wypadały a potem w tym samym mijescu ruszały z jakich rozłogów l ktore wyszły bokiem


Trzmieliny tnij radyklanie, absolutni ich nie oszczędzaj, wtedy rosn atak goopie, zagęszczają się .

Białych szafirków w ogrodzie nie lubię ale w donicach jak najbardziej

Za rok będe polować na białe jaskry
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 08:11, 23 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
eee_taam napisał(a)
przeczytałam szybkie przemyślenia ...potem przyjdę na foty


Mam nadzieje ze nikogo nie uraziłam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
MirellaB 08:13, 23 kwi 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Madżenko bardziej fajnie napisałaś
Ja nie narzekam, cieszę się wszystkim w moim ogrodzie i cierpliwie czekam na kolejne rośliny
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
08:15, 23 kwi 2016
Madzenka napisał(a)


Mam nadzieje ze nikogo nie uraziłam


chyba nie ..przynajmniej tak myślę ...to nawracający myślenie post
Madzenka 08:20, 23 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Asisko_2005 napisał(a)
na jaki kolor zmieniasz elewację?


Asiu tylko pomarańczowe drewno na ciemno-szare drewno (w kolorze okien i tarasów)
Tynku na elwacji nie mam szans teraz zmienic. Obok buduje się chyba 8 bliźniaków, jeden wielki plac budowy . za płotem nadajl pole , gdy pług po nim przejedzie kurz z gliny jets na moim domu. Zatem czekam na ustabilizowanie sytaucji i wzrost zywopłotu aby kiedys zmienić tynk na jasnoszary. Na razie mój jest idelany na kurz... Wkoło wszytskie domy w smugach a moj taki sam jak po wybudowaniu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
_Martini_ 08:20, 23 kwi 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Kiedy jaka trawa rusza - zapisane w kajeciku. Dziękuję
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
MAD 08:22, 23 kwi 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Madżenka, mądra kobieta z Ciebie.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Madzenka 08:23, 23 kwi 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
tusiawka napisał(a)
Hakone w takiej ilości będzie powalająca.
Fotki jak zawsze perfekcja.
Dechy sosnowe niestety z czasem robią się żółte.
Podobny los spotkał moje forniry.


Marto na elewacji mam świerk syberyjski pomalowany na kolor sosna.... Źle napisałam, miałam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies