Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Milka 10:15, 23 kwi 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I tez sie podpisuje pod Gosia, zycie to chwila, kazda cenna i piekna, choc czasami marudze, ale z innych powodow niz ogrodowych. Czekam na elewacje
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Pola 10:36, 23 kwi 2016


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Marzenko, popieram Cię w tym co napisałaś o marudzenia.......ze mną jest inaczej, bo w gabinecie mam ludzi ciężko doświadczonych przez życie więc codziennie staram się patrzeć na swój świat przez pryzmat radości i szczęścia.....
Mamy wiosnę przed nami lato więc jest pięknie.... miłego weekendu Ci życzę
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Monka 10:43, 23 kwi 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Witam Marzenko, myślę, że marudzenie i narzekanie jest naszą polską wadą genetyczną , ale chyba powoli się to zmienia ?, ja też narzekam, jak wszyscy,ha ha, no nie może być cały czas super
____________________
Monika ogród i co dalej
MagdaBaj 10:55, 23 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
A ja nie marudzę bo u mnie coś już się zmienia od dziś mam nowy płot . Szkoda życia na jęki stęki Nawet w snach mi się dom nie śnił...a jest dom i nowy płot.Nie narzekam - cieszy mnie każdy nowy element.Odkąd odkryłam, że to co zasadziłam przeżyło, zaglądam do Was częściej
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
lojalna_ 11:06, 23 kwi 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Słowo ma wielka moc



Gdyby zastąpić " marudzą" na " martwią sie o swoje rosliny" Uniknebysmy podziału na lepszych i gorszych ? ))) miłego dnia wszystkim zycze
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Juzia 11:13, 23 kwi 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38768
lojalna_ napisał(a)
Słowo ma wielka moc



Gdyby zastąpić " marudzą" na " martwią sie o swoje rosliny" Uniknebysmy podziału na lepszych i gorszych ? ))) miłego dnia wszystkim zycze


____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Ensata 11:22, 23 kwi 2016


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Dołączam do marudzących. Mam focha pogodowskiego. Przemarzła mi róża! lawenda w kiepskim stanie i stipia chyba zeszła z tego świata. Buki NIE MAJA LISCI.

Pomarudziłam, bo ile można chwalić Ty masz zawsze ładnie Przodowniczko Pracy Ogrodowej
____________________
W kolorze blue
Olili 11:38, 23 kwi 2016

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Post na temat marudzenia jest genialny i nie niesie ze sobą żadnych pierwiastków ,które mogłyby urażać kogokolwiek.

Ensata - Ty masz czas ochronny .Tobie teraz wolno marudzić do woli....
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
wiunia 11:47, 23 kwi 2016


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
malgorzata_szewczyk napisał(a)

Jeśli możesz coś zmienić na lepsze zmieniaj a jak na coś nie masz wpływu to narzekanie nic nie pomorze
Buziaki


...i to jest właśnie to...
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
amelia_b 12:11, 23 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
A ja tam sobie trochę pomarudze,bo lubię mi to tak się zdaję że bardziej marudzi wschodnia strona kraju

Pozdrawiam sobotnio
____________________
Pogubiłam się po drodze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies