Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

inka74 20:05, 31 paź 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Madzenka napisał(a)


Inka moja Burgundy w tym sezonie ma rownież ładne grube pędy , pewnie trafił ci sie juz starszy krzak, możesz liczyc na obfite kwitnienie w seoznie 2017. Wiosną ja przytniesz i bedzie piekna. W sobotę zrobie dla ciebie zdjecia mojego trzyletniego krzaka, trzy razy przesadzanego.....


to mnie pocieszyłaś już myślałam, że lipny krzaczek dostałam. Nie lubię kupować róż z gołym korzeniem bo to jak kupowanie kota w worku. I jeszcze kilka miesięcy czekania na kwiaty... ech. Ćwiczę cierpliwość.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
an_tre 21:44, 31 paź 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Madzenka napisał(a)


An tre witaj po tak długiej przerwie
Marzenko może i długiej, ale od czasu do czasu zaglądam milcząco wasze wątki zrobiły się takie pękate: Twój, Irenki, Bogdzi, Malej_Mi, że nie jestem w stanie być na bieżąco ale z przyjemnością wpadam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Margarete 23:41, 31 paź 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Cudne kolejne foty z twojego ogrodu. Graby ładne w żółtej odsłonie i wcale nie takie poczochrane. Paire Faire też mam w ty roku w kulkach bukszpanowych, zobaczymy ile mi przeżyje po zimie. U nas zimniej niż u was...zobaczymy.
Walnę z liśćmi odkładam na po przymrozkach - jak wszystkie opadną. Póki co wmawiam sobie że taki dywan z liści na trawniku, na żwirkowym placyku i na rabatach go jest co mi się podoba
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Sebek 00:19, 01 lis 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Zajecie Ci znaleźć? Z książek aktualnie czytam "rozwój zrównoważony na poziomie lokalnym i regionalnym" Ale... nudne to - jednak licencjat z czegoś musze napisać

Może się na seriale przerzuc? Ponoć jest parę hitów - gra o tron czy coś Choć ja ostatnio Gardeners World znów oglądam - na YT wrzucają świeże odcinki na bieżąco Jeden minus (albo plus?) - bez lektora
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Rench 00:45, 01 lis 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Twoje dekoracje,jak zawsze eleganckie.

Takiego eMa to tylko pozazdrościć,że tak aktywnie pomaga w ogrodzie.
Ja chyba musiałabym dać na gregoriankę,żeby mój raczył się zainteresować przydomowymi chaberdziami
Sukcesem jest,że na kurierów już nie warczy

Czekam na Twoje Top- 10
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
tulucy 06:37, 01 lis 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
mój grabi liście na bieżąco, ale warczy na kurierów... Nie wiem, jaka wersja lepsza

Marzen, pięknie chryzantemy tarasowe mają świetny kolor.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Iwk4 06:51, 01 lis 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Hi, hi, u mnie tylko psiak warczy
Na gregoriankę myślałam, że po się daje. Wtedy już chyba na grabienie w ogrodzie nie ma co liczyć

Madżenko, wczoraj kupiłam chryzantemki po 2,99 w B
Białe będą przed wejściem.
____________________
Ogródek Iwony II
inka74 07:21, 01 lis 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Marzenko - wrzuciłam zdjęcie mojej Burgundy pędów u siebie.

A tak ogólnie co ty robisz z cebulkami tulipanów z ubiegłego roku?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Madzenka 08:15, 01 lis 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Inka napisłam u Ciebie, nie wykopuję tulipanów
Iwonka gratuluje zakupów, zaraz zerknę czy je obfociłaś
Tulucy jeszcze sie taki mąż nie narodził coby nam dogodził
Rench - gregorianka hi hi moj leniewiec z natury ogrodowy ale trawniczek lubi kosić
Sebek seriale to ja ogladam orzy składaniu prania Gra o tron cała przeczytałam i obejrzałam na HBO ale dobrze ze informujesz o GW na YT!!!
Margarete ja sie obawiam czy liscie zdązą opadnąc do czasu odbioru bio zgodnie z harmonogramem, maja czas do konca listopada
An Tre cieszy mnie, ze u Ciebie wszystko w porządku . Wystraczy ze slad u siebie zostawisz od czasu do czasu Juz chyba nikt nie ogarnia forum !
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 11:42, 01 lis 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Sanki u mnie Tudzież ze mną
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies