Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Kasya 18:24, 02 lis 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42605
Madzenka napisał(a)
Inka, Sebek, Kasia, Ivo, Hania, Mixtoorka, Iwona ciesze się że podobało się i mam nadzieję, że kolory umiliły Wam wczorajszy dzień


nie wiem czy umilily...mnie to skreca ze takich nie mam
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
alis 20:55, 02 lis 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Madzenka napisał(a)


Geothe relatywnie długo trzyma kwiaty, zdecydowanie dłuzej niz angielki ale ile dokładnie nie pamietam Nie zapisuję.

Ranking róż rewelka i bardzo Ci za niego dziękuję, skorzystam na pewno przy zakupach róż.

Jeśli chodzi o Goethe ma cudny i pachnący kwiat, jednak u mnie po 3-4 dniach sypie się-niestety
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
kasia_c 21:11, 02 lis 2016

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Piękne róże, ranking super przydatny. W przyszłym roku chcę spróbować z różami więc ranking idealny.
Czekam jeszcze na trawy bo gdzieś mi się obiło że przygotujesz? Super by było.

Widziałam gdzieś na forum, że opryskujesz ogród miedzianem. Możesz napisać ile razy w roku, o jakiej porze?
Masz jakiś swój kalendarz oprysków profilaktycznych? Widziałam opis Danusi dla bukszpanów, sporo tam tego było.
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
Zagajanka 21:49, 02 lis 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
No w końcu, różane TOP-10 jest
Widzę, że gustami (i typami) w wielu przypadkach się zgrałyśmy: Pashmina, Falstaff, Goethe, Munstead Wood są i wśród moich faworytek.
William, Ascot i Alnwick u mnie pewnie zachwycą za rok-dwa, bo świeżynki z zeszłej jesieni, ale się również zapowiadają dobrze. Na razie podziwiam je na Twoich zdjeciach.
Natomiast nie mam Princess Anne (wolę mniej jaskrawe róze) i Burgundy Iceberg (nie przekonuje mnie na razie kształtem kwiatów), a od Aspirin wolę Artemis
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Mala_Mi 03:08, 03 lis 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Do tylu topa zobaczyłam.... do przodu popatrzę przy innej okazji

Princess A.. czekam za rok.. może się tez na jaki top załapie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
AniMa 08:44, 03 lis 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Marzenko - dziękuję dziękuję
Pokazałam eMowi twoją wizytówkę...ale był pod wrażeniem. Coraz bardziej przychylnie patrzy na te moje ceregiele ogrodowe
Jak tak dalej pójdzie, to na wiosnę pewnie będzie zalogowany...
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
kasia_w 15:13, 03 lis 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Marzenko- dla mnie interesujące są 10 i 9. Która niższa będzie docelowo, jak sądzisz, Pashmina czy Asprin Rose?
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Rench 20:16, 03 lis 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Muszę powiedzieć,że właściwie mnie nie zaskoczyłaś swoją dziesiątką

Jedynie może Aspiryna była zaskoczeniem,powiedz czy ona kiedy przekwita gubi płatki,czy zasychają na gałązce ?
THE ALNWICK ROSE chyba kupię jeszcze raz,bo jest obłędna u ciebie.
Moja z metką Alnwick miała płaskie kwiaty,łudziłam się że z czasem staną się kuliste.

First Lady u mnie nie przesadzana,ale też nie powtórzyła ubiegłorocznego pokazu.
PRINCESS ANNE,nie mam,twoja jest śliczna,czy ona pachnie?
Jak traktujesz wiosną MW,bo mój jakoś nie rzuca na kolana

____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Madzenka 20:34, 03 lis 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Renatko ja nie wącham róż, wiec się nie wypowiem na temat zapachu...aspiryna to niestey śmieciuch, dlatego u mnie rośnie za trawami i tego śmiecenia nie widać. Munstead Wood tne dosyc radykalnie, nad 3 oczkiem, ale w tym roku troche ją oszczędzę aby mocniej wystawała nad sosna varella
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 20:38, 03 lis 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kasiu Pasmina ma wg opisów 0,4-0,7 m , u mnie jest pierwszy sezon i miała 20 cm i fuuuuuuullll kwiatów. Aspiryna po 4 latach jest niska na ok 50cm, tylko po pierwszym kwitnieniu wypuszcza badyle do 1 M. Moje serce skradła Pasmina,aLe ponieważ jest u mnie tak krótko nie odważyłam sie dac jej na wyższym miejscu. Za rok grozi jej TOP 3
Zdecyowanie bardziej polecam ci Pashminę, to taka kolekcjonerska róza !
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies