Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

paulina_ns 20:18, 09 gru 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Anusia napisał(a)
Witaj Zbyszku, przed chwilą oglądałam na Polsacie śnieg na południu Polski. Pomyślałam sobie właśnie o Ogrodowiskowych znajomych z tego terenu . Śniegu zazdraszczam bo u nas przez jego brak szaro i ponuro. Wyjątkowo dzisiaj chyba po usilnych prośbach do Matki Natury zaświeciło słońce Pozdrawiam też serdecznie.


U nas dzisiaj biało się zrobiło, parę godzin i zasypało wszystko, ale jak dla mnie niech już sypie, tulipany posadzone w końcu wszystkie mam
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
olga80 10:41, 10 gru 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
i słoneczko się pojawiło
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Katkak 20:02, 10 gru 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Aniu też nie ścinam jeżówek na zimę. Niech się rozsiewają, a reszta dla ptaszków .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Anusia 07:54, 11 gru 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Iwk4 napisał(a)
U Zbyszka śnieg, u Ciebie Aniu słoneczko, u mnie szaro-biuro...
Ani śniegu, ani słońca. Ogród przez okno oglądam. Zabrałam się za porządki w domu.


U mnie porządki w 75% wykonane. Dwa dni i mogę zabierać się za dekoracje. W nocy po prószyło śniegiem a teraz pada deszcz. Ogród też oglądam przez okno. Nic dodać nic ująć, szaro-buro.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 07:58, 11 gru 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
mirkaka napisał(a)
A ja nie czekam na śnieg, jeszcze jest dość zielono i niech tak będzie jak najdłużej
Aniu fajnie ogród się rozrasta, pegasus śliczny


W tym sezonie z Pegassusa jestem bardzo zadowolona. Nie boi się suszy ani deszczy. Szkoda, że jednoroczny ale wart zachodu. Spacerowałam po Twoim ogrodzie i się nie dziwię jest tak pięknie, zielono, że aż szkoda by było przykryć bielą.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 07:58, 11 gru 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
paulina_ns napisał(a)


U nas dzisiaj biało się zrobiło, parę godzin i zasypało wszystko, ale jak dla mnie niech już sypie, tulipany posadzone w końcu wszystkie mam


Jesteś wiellka!
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 07:59, 11 gru 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
olga80 napisał(a)
i słoneczko się pojawiło


Tak było wczoraj ale od rana pada deszcz i nici z ładnej pogody.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 08:17, 11 gru 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Katkak napisał(a)
Aniu też nie ścinam jeżówek na zimę. Niech się rozsiewają, a reszta dla ptaszków .



Kasiu lubię je jak są przyprószone śniegiem albo takie polukrowane he he. Nie wiem czy się wysiewają bo wczesną wiosną wszystko oram i jak coś wychodzi to nie wiem czy to chwast czy samosiejka.

____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 08:19, 11 gru 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Pegassus zdjęcie ściągnięte z e-ma telefonu. Nie publikowane jeszcze

____________________
Skandynawia po krzyżacku
Joku 11:02, 11 gru 2017


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12198
Co ja czytam ?! Dom już wysprzątany na święta! Ja nawet nie zaczęłam . Na razie myślę o dekoracjach.
Ciągle czytam o jakimś Pegassusie. Domyślam się że to rozplenica. Zimuje czy jednoroczna?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies