Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

malgorzata_s... 21:15, 19 gru 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Cudne kociaki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
sylwia_slomc... 11:00, 20 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
Wianuszek w moich kolorach , czerwień zawsze z Bożym Narodzeniem mi się kojarzy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 12:18, 20 gru 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ale slodkie kociaki. Wianuszek śliczny . Buziol Aniu.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
MirellaB 13:04, 20 gru 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Zajrzyj do mnie obejrzeć kolejne wianki
Wiankowanie zakończyłam
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
ElzbietaFranka 22:33, 29 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13950
Witam Ania. Co ja czytam że już mieszkasz to fajnie być już na swoim i nowym miejscu. Dla córki i dla ciebie łatwiejsze życie.

Ja te spacery to z musu mam też z córką. Chodzimy i zwiedzamy i tak codziennie parę kilometrów mam w nogach. Przeważnie chodzimy po parkach bo co za przyjemność w tłumie lub przy ulicy. Jakbym nigdzie nie poszła i jej nie zmęczona to noc mam z głowy.
Pozdrawiam i życzę na ten nowy rok 2018 wszystkiego dobrego przede wszystkim zdrowia, silnego ducha i pomocy Bożej i aby wszystkie Twoje marzenia się spełniły.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Urszulla 10:46, 30 gru 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Anusia napisał(a)


Temperatury na zewnątrz coraz niższe a koty oblegają parapet
Od wczoraj szroni i lekko mrozi. Pegassus wygląda tak.



Bardzo lubię zaszroniony ogród choć roślinki na pewno mniej. Wianek podziwiam, może za rok wreszcie jakieś zrobię. A może na wiosnę??
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Anusia 18:02, 30 gru 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Gosia,Sylwia,Kasia,Mirella dziękuję za miłe słowa. Z wiankowaniem u mnie dopiero początki.

W ostatnim czasie dostałam kilka fajnych prezentów. Dwie książki Mai oraz książkę Danusi. Z tą ostatnią nie mogę się rozstać. Przeglądam, wertuję. Teraz widzę, gdzie powinnam dodać trawy w swoim ogrodzie. Dużo inspiracji.





A w ogrodzie, cóż wiosna. Róża Solo wygląda tak jakby miała zaraz rozkwitnąć.

____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 18:10, 30 gru 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam Ania. Co ja czytam że już mieszkasz to fajnie być już na swoim i nowym miejscu. Dla córki i dla ciebie łatwiejsze życie.

Ja te spacery to z musu mam też z córką. Chodzimy i zwiedzamy i tak codziennie parę kilometrów mam w nogach. Przeważnie chodzimy po parkach bo co za przyjemność w tłumie lub przy ulicy. Jakbym nigdzie nie poszła i jej nie zmęczona to noc mam z głowy.
Pozdrawiam i życzę na ten nowy rok 2018 wszystkiego dobrego przede wszystkim zdrowia, silnego ducha i pomocy Bożej i aby wszystkie Twoje marzenia się spełniły.



Elu ja mieszkam już 2,5 roku. Dużo pracy jeszcze ale powoli ogarniamy wszystko w swoim czasie. Spacery tez uwielbiamy, dlatego za każdym razem delektujemy się. Daria nie ma problemu ze spaniem, owszem jest pobudzona ale wtedy gdy męczy ją epilepsja. Ściskam Was dzielne kobietki mocno i pozdrawiam.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 18:13, 30 gru 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Urszulla napisał(a)


Bardzo lubię zaszroniony ogród choć roślinki na pewno mniej. Wianek podziwiam, może za rok wreszcie jakieś zrobię. A może na wiosnę??


Ula na wiosnę jak najbardziej polecam wianek z młodych brzózek. Gałęzie świetnie nadają się do wyplatania a o tej porze roku są giętkie także spróbuj.

U nas wiosenne klimaty, choć temperatura lekko spadła bliżej zera.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Magleska 19:28, 30 gru 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
Prezentów zazdroszczę
Po takiej lekturze pewnie najdzie chętka na kolejne plany
Zdrówka i Szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies