Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Anusia 08:36, 30 mar 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
ElzbietaFranka napisał(a)
Anysiu witam

Mieliśmy za to piękna zimevcos za coś. Robię coś tam, ale robota nie do przerobienia. Dzisiaj niby ciepło, ale co chwilę przerwa w pracy bobdeszczyknpada. Myślałam, że dzisiaj wszystko odkurze ale mokro więc inną pracę sobie znalazłam dalszy ciąg przyznania róż.
Mam duże spustoszenie nie wiem co to będzie. Dobrze, że nowe na balkonie w donicach czekają.
Nie kopczykowalam w tym roku długo było ciepło potem przyszedł mróz i zmrozilo. No trudno jedne róże to staruszki ale te trzymają się dobrze.

Idę jeszcze trochę podziałam

Pozdrawiam


Elu ja tez roz nie kopczykowalam bo wlasnie bylo cieplo. Jedna z czterech sztuk Chopin cala czarna. Pozostale tez w nie najlepszej kondycji. Trawy jeszcze spia oprocz trzcinnika i turzycy palmowej ktore ruszaja jako pierwsze.
Wydzieram darn pod nowa rabate. Jesienia nie bylam pewna czy jeszcze tego chce
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 08:45, 30 mar 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Ewa777 napisał(a)
Aniu, w tym roku wiosna przyszła bardzo późno, dlatego z pracami jesteśmy w tyle w porównaniu z poprzednimi latami. U mnie długo było mokro i nie mogłam wejść na rabaty. Ale jak tylko się ociepliło zabrałam się za porządki. Jeszcze wszystkiego nie zrobiłam. Potrzebuje jeszcze 3-4 dni. Idzie piękna pogoda, to liczę, że uda się skończyć w przerwie świątecznej


Ewa u mnie podobnie. Potrzebuje siedmniu dni. Na razie wykorzystuje okna pogodowe. Dzisiaj za mokro chyba, ze przestanie juz padac i cos osuszy sie troche do popolodnia. Dodatkowo przygotowuje nowa rabate. Mam do podzialu kilka traw i to specjalnie dla nich tworze nowe miejsce.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Ewa777 20:36, 30 mar 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Anusia napisał(a)


Ewa u mnie podobnie. Potrzebuje siedmniu dni. Na razie wykorzystuje okna pogodowe. Dzisiaj za mokro chyba, ze przestanie juz padac i cos osuszy sie troche do popolodnia. Dodatkowo przygotowuje nowa rabate. Mam do podzialu kilka traw i to specjalnie dla nich tworze nowe miejsce.


Ty masz jeszcze tak dużo miejsca na kolejne rabaty, że aż Ci zazdroszczę
Powoli idę do przodu z pracami, chociaż powiem Ci, że po tym najściu dzików, to trochę się załamałam.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
anabuko1 13:40, 31 mar 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23552
Anusia napisał(a)


Pewnie masz racje. Dzisiaj od rana okno w kuchni mam uchylone. Slysze spiew ptakow, od razu lepiej .


Ten śpiew ptaków już słyszę od dużego czasu.
A i rożne ptaszki się pokazały.
I bociany nawet już sa.
Ale zdjęć im jeszcze nie robiłam.
Ciepło..coraz fajniej i lepiej nam się robi.
Czekamy tylko aby jeszcze się zazieleniło
Pozdrawiam Anusiu
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Anusia 09:50, 01 kwi 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Ewa777 napisał(a)


Ty masz jeszcze tak dużo miejsca na kolejne rabaty, że aż Ci zazdroszczę
Powoli idę do przodu z pracami, chociaż powiem Ci, że po tym najściu dzików, to trochę się załamałam.


Ewa wieksza przestrzen to fajna rzecz. Sa wady i zalety. To moja ostatnia rabata, wiecej nie robie bo nie chce juz byc rabatowa niewolnica.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 09:59, 01 kwi 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
anabuko1 napisał(a)

Ten śpiew ptaków już słyszę od dużego czasu.
A i rożne ptaszki się pokazały.
I bociany nawet już sa.
Ale zdjęć im jeszcze nie robiłam.
Ciepło..coraz fajniej i lepiej nam się robi.
Czekamy tylko aby jeszcze się zazieleniło
Pozdrawiam Anusiu


Tak Aniu cudownie jest wiosna. Zwlaszcza wczesnym rankiem ptaki zaczynaja swoje trele. Od 7 rano zaczyna sie innego rodzaju halas.
Na osiedlu ruszaja kolejne budowy domow.
Wstawiam zdjecie ciemiernika. Jeszcze kwitnie.


____________________
Skandynawia po krzyżacku
Magleska 18:10, 01 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Aniu
gdzie tą nową rabatę szykujesz ?

....rabatowa niewolnica haha dobra nazwa dla większości z nas

Pozdrowionka
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Anusia 12:24, 03 kwi 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Magda rabata powstaje pomiedzy brzozami dorembos. W centralnym miejscu. Twoje sa gigantyczne w porownaniu z moimi. Po ostatnich problemach zdrowotnych postanowilam, ze to bedzie ostatnia.

____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 07:00, 06 kwi 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Od rana taka sytuacja.


____________________
Skandynawia po krzyżacku
BASIA8 08:30, 06 kwi 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Hej Anusia. Nieźle dosypało u Was. U Nas też śnieg mamy, ale mniejszy.Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies