Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Gardenarium 09:16, 06 kwi 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jeju, ale sytuacja, w najgorszych snach bym nie wyśniła. U nas deszcz padał. No..straszne rzeczy się dzieją.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ewa777 11:25, 06 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18428
Rano ogród zastałam w podobnej sytuacji Teraz słonko wyjrzało kilka razy zza chmur i roztopiło śnieg. Cały tydzień ma być zimno. Trochę mnie to smuci, bo chciałabym podziałać w ogrodzie. Czuję z tego przyjemność - nie jestem niewolnicą
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Joku 11:39, 06 kwi 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12087
Chyba taką ilość śniegu u siebie przespałam. Teraz są resztki. Twój też pewnie stopnieje.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Roocika 13:34, 06 kwi 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Aniu, macham po Świętach. U nas też tak było, na szczęście już nie ma.
Uśmiałam się z rabatowej niewolnicy
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Anusia 13:55, 06 kwi 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
BASIA8 napisał(a)
Hej Anusia. Nieźle dosypało u Was. U Nas też śnieg mamy, ale mniejszy.Pozdrawiam.


Cale szczescie juz prawie stopnial. Jak to w przyslowiu "kwiecien plecien wciaz przeplata troche zimy troche lata".
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 14:05, 06 kwi 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Gardenarium napisał(a)
Jeju, ale sytuacja, w najgorszych snach bym nie wyśniła. U nas deszcz padał. No..straszne rzeczy się dzieją.


Danusiu wiosna spozniona. Zimnno a ja zaplanowalam na ten tydzien dalsze prace. Zawsze obserwoje sasiada forsycje. Jeszcze chwila a obsypie sie kwiatem. To dla mnie sygnal aby rozpoczac ciecie roz.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 14:17, 06 kwi 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Ewa777 napisał(a)
Rano ogród zastałam w podobnej sytuacji Teraz słonko wyjrzało kilka razy zza chmur i roztopiło śnieg. Cały tydzień ma być zimno. Trochę mnie to smuci, bo chciałabym podziałać w ogrodzie. Czuję z tego przyjemność - nie jestem niewolnicą


Ewa tez jestem niepocieszona. Mam nadzieje, ze w tym tygodniu bedzie jakies okno pogodowe. Moze byc chlodniej byle by nie padalo.
Oczywiscie ogrod sprawia mi ogromnna przyjemnnosc Efekt przesilenia wiosennego daje mi w tym roku w kosc. Nie do konca tez bylam pewna czy chce te rabate. Teraz wiem, ze jest konieczna. i to byla dobra decyzja.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 14:21, 06 kwi 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Joku napisał(a)
Chyba taką ilość śniegu u siebie przespałam. Teraz są resztki. Twój też pewnie stopnieje.


Jolu tylko mozesz sobie wyobrazic jakie bylo moje zdziwienie. Wizja realizacji planow na ten tydzien prysla. Mamy dopiero wtorek, wiec nie trace nadziei.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 14:31, 06 kwi 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Roocika napisał(a)
Aniu, macham po Świętach. U nas też tak było, na szczęście już nie ma.
Uśmiałam się z rabatowej niewolnicy


Oo ciekawa bylam czy u Ciebie tez tak napadalo. Teraz jakies jeszcze niedobitki leza na podjezdzie.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
ajka 13:31, 20 kwi 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3973
Anusia napisał(a)
Obfocilam hortensje lime light oraz phantom na murku przed wejciem do domu.









Cześć, chcę u siebie rabatę z trawami uzupełnić hortensją Phantom. Moja też będzie rosnąć przy budynku. Czy możesz mi powiedzieć w jakiej odległosci od budynku ją posadzić? I jakie masz odległości między hortensjami? Zastanawiam się czy kupić jedną czy dwie. Wszędzie sprzedają małe sztuki i pewnie zanim się rozrośnie będzie trwać to lata.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies