Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Anusia 08:26, 12 mar 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
anabuko1 napisał(a)
Anuś, widzę,że zima u ciebie nie odpuszcza.
U mnie resztki śniegowe jeszcze są .
Ciemierniki piękne.
Pozdrawiam cieplutko


Ciemierniki bardzo się rozrosły. Dostałam od Ewy Bacowej maleństwa a teraz po trzech sezonach takie ładne. W zasadzie to jeden spory krzaczek.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
jolanka 21:33, 12 mar 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
No popatrz, a u mię ciemierniki nie chcą się rozsiewć i takie maloty, zadobyte od przyjaznych duszyczek giną
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Anusia 09:56, 16 mar 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
jolanka napisał(a)
No popatrz, a u mię ciemierniki nie chcą się rozsiewć i takie maloty, zadobyte od przyjaznych duszyczek giną


Aniu czasami tak bywa. Ja tez mialam obawy, zawsze mam kiedy posadze cos nowego.
U nas zimnno na przemiennie wiatr, snieg i deszcz. Wczoraj wykorzystalam chwile slonka. Podopychalam wory bo dzisiaj wywoz biodegradalnych. Od rana pogodnie, wiec po polodniu wyskocze do ogrodu.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 08:31, 29 mar 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Koniec marca a ja jestem w polowie ogarniania niewielkiego ogrodka. Co ze mna nie tak. Sil jakby w tym sezonie mniej. Czy moze to efekt opoznionej wiosny?
Dzisiaj deszczowo, wiec na poprawe nastroju pozostawiam krokusiki.







____________________
Skandynawia po krzyżacku
Joku 10:58, 29 mar 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12140
Może to ciebie trochę pocieszy ale ja też jeszcze daleko w polu .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Anusia 12:54, 29 mar 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Jolu zmienna aura i nastroj tez. Zajrzalam do kilku watkow i widze, ze jednak nie jestem odosobnionym przypadkiem
Dzieki Jolu, buziaki przesylam.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Roocika 14:48, 29 mar 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
To chyba przez tą długą zimę, wiosna się ociąga i słonka za mało.
Mam nadzieję, że pogoda się poprawi to nastrój też nam się pojawi.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
ElzbietaFranka 18:12, 29 mar 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Anysiu witam

Mieliśmy za to piękna zimevcos za coś. Robię coś tam, ale robota nie do przerobienia. Dzisiaj niby ciepło, ale co chwilę przerwa w pracy bobdeszczyknpada. Myślałam, że dzisiaj wszystko odkurze ale mokro więc inną pracę sobie znalazłam dalszy ciąg przyznania róż.
Mam duże spustoszenie nie wiem co to będzie. Dobrze, że nowe na balkonie w donicach czekają.
Nie kopczykowalam w tym roku długo było ciepło potem przyszedł mróz i zmrozilo. No trudno jedne róże to staruszki ale te trzymają się dobrze.

Idę jeszcze trochę podziałam

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Ewa777 21:41, 29 mar 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Aniu, w tym roku wiosna przyszła bardzo późno, dlatego z pracami jesteśmy w tyle w porównaniu z poprzednimi latami. U mnie długo było mokro i nie mogłam wejść na rabaty. Ale jak tylko się ociepliło zabrałam się za porządki. Jeszcze wszystkiego nie zrobiłam. Potrzebuje jeszcze 3-4 dni. Idzie piękna pogoda, to liczę, że uda się skończyć w przerwie świątecznej
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Anusia 08:28, 30 mar 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Roocika napisał(a)
To chyba przez tą długą zimę, wiosna się ociąga i słonka za mało.
Mam nadzieję, że pogoda się poprawi to nastrój też nam się pojawi.


Pewnie masz racje. Dzisiaj od rana okno w kuchni mam uchylone. Slysze spiew ptakow, od razu lepiej .

____________________
Skandynawia po krzyżacku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies