Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

MiluniaB 10:02, 07 cze 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Anusia ślicznie u Ciebie - bardzo lubię Twój ogród i zawsze wspominam rabatę folkową, smagliczkę z gipsówką

Taras fajnie się prezentuje. Rabaty też takie bujne. Pokazuj częściej aktualne zdjęcia
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
anabuko1 10:41, 07 cze 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
Anusia napisał(a)


Ewa jakos mi szybko minal maj a kwietnia to juz zupelnie nie odczulam . Konwalie jeszcze swieca bialymi dzwonkami. Teraz czosnkowo. Bardzo nierowno otwieraja sie. Jedne jeszcze w pakach a inne w pelnej krasie.




Ależ piękny kolorem tego czosnku
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Anusia 22:43, 07 cze 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
BASIA8 napisał(a)
Bardzo ładnie taras wygląda też Mnie czeka malowanie bezbarwnym olejemczosnki faktycznie robią robotę - rabatki bardzo czyste. Buziam Was Mocno.


W tym sezonie malowalismy bardzo pozno. Raz do roku to koniecznosc. Barierka jeszcze w miare wyglada ale chyba teez zostanie pomalowana. Spokojnie w rabatach rosnie to i owo


____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 22:52, 07 cze 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
MiluniaB napisał(a)
Anusia ślicznie u Ciebie - bardzo lubię Twój ogród i zawsze wspominam rabatę folkową, smagliczkę z gipsówką

Taras fajnie się prezentuje. Rabaty też takie bujne. Pokazuj częściej aktualne zdjęcia


Mirella oj tak folkowa to byla energia. Pomarancze i zolcienie. Aktualnie kroluja fiolety jedynie trytomy przypominaja o tamtych czasach. Oczywiscie smaglica pozostala. Twoj poprzedni ogrod mam tez caly czas w pamieci.

Berberys rozrosl sie.

____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 22:58, 07 cze 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
anabuko1 napisał(a)

Ależ piękny kolorem tego czosnku


Aniu to meza aparat w telefonie tak lapie kolory. Berberys ciag dalszy.



____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 16:12, 09 cze 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Dzisiaj zaprezentuje tawule majowa. Trzeci sezon w moim ogrodzie. Obfocona niemalze z kazdej strony.







____________________
Skandynawia po krzyżacku
BASIA8 08:26, 10 cze 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Tawuła daje czadubardzo wdzięczna roślina. Nasza też tak obsypana a krótko u Nas jest. Buziam Was Mocno.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Roocika 09:12, 10 cze 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Anusia napisał(a)
Dzisiaj zaprezentuje tawule majowa. Trzeci sezon w moim ogrodzie. Obfocona niemalze z kazdej strony.








Piękna
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Ewa777 13:32, 10 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Aniu, jak Wam sprawuje się taras? Jesteście zadowoleni?
Zaczynam zastanawiać się nad wyremontowaniem mojego i myślę właśnie nad drewnianym. Do tej poty mieliśmy z kostki.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Anusia 19:06, 10 cze 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
BASIA8 napisał(a)
Tawuła daje czadubardzo wdzięczna roślina. Nasza też tak obsypana a krótko u Nas jest. Buziam Was Mocno.


Ja kupilam takiego maluszka. W pierwszym roku szalu nie bylo. Teraz to widze, ze to spory krzaczir bedzie.
Goraco sie zrobilo to za dlugo kwiaty nie utrzymaja sie. Czosnki wchodza w kolejny etap.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies