Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Morze woni i kolorów...

Pokaż wątki Pokaż posty

Morze woni i kolorów...

Radziu2013 09:52, 18 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Jak milo przyjść do ciebie z rana i popodziwiał takie widoki Pięknie masz w ogrodzie,wyjątkowy klimat i styl
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Imienniczka 09:56, 18 cze 2017


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
Nowalijka napisał(a)

a ja głupia usunęłam niezapominajki po przekwitnięciu, mam nadzieję, że zdążyła się rozsiać. W miejsce wykopanych żurawek przesadziłam floksy (te niziutkie). Dobry pomysł z tulipanami, właśnie wykopałam cebulki z miejsc, gdzie nie chcę żeby były. Wsadzę je jesienią w te miejsca jako wiosenna "zapchaj dziura". Trochę cebulek dokupię i będzie pięknie.


Ja usuwam przekwitłe niezapominajki, ale zawsze zostawiam gdzieś na uboczu jakąś, aby się rozsiała. Zwykle pod funkiami, gdzie nie jest już widoczna i nie szpeci. Jednak spokojnie, na pewno zdążyła zostawić nasiona
Na cebule tulipanów warto "polować" jesienią w Biedronce. Mają w bardzo niskich cenach i większość z nich pięknie kwitnie. Ja kupuję tam moje ulubione "Queen of Night" i "Elegant Lady"
____________________
Mirka Morze woni i kolorów... Wizytówka - Morze woni i kolorów...
Nowalijka 09:56, 18 cze 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Imienniczka napisał(a)


U mnie nie ma zbyt dużo czytania Mało piszę, rzadko bywam. Częściej wklejam zdjęcia, a przynajmniej staram się to robić Zaglądam do innych wątków podglądając ogródki lecz nie starcza mi czasu na pozostawianie śladu mojej bytności

cieszę się, że wklejasz dużo fotek, przyznam - nie lubię czytać, wolę kopać w ogródku))
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Imienniczka 09:56, 18 cze 2017


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
Radziu2013 napisał(a)
Jak milo przyjść do ciebie z rana i popodziwiał takie widoki Pięknie masz w ogrodzie,wyjątkowy klimat i styl


Dziękuję bardzo
____________________
Mirka Morze woni i kolorów... Wizytówka - Morze woni i kolorów...
Imienniczka 09:58, 18 cze 2017


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
Nowalijka napisał(a)

cieszę się, że wklejasz dużo fotek, przyznam - nie lubię czytać, wolę kopać w ogródku))

Ja też ))) Teraz uciekam już. Miałam pisać sprawozdania do pracy a siedzę w Ogrodowisku Miłej niedzieli
____________________
Mirka Morze woni i kolorów... Wizytówka - Morze woni i kolorów...
Nowalijka 09:58, 18 cze 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
Imienniczka napisał(a)

Ja też ))) Teraz uciekam już. Miałam pisać sprawozdania do pracy a siedzę w Ogrodowisku Miłej niedzieli

pozdrawiam
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
danuta_szwajcer 02:52, 02 lip 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Imienniczka napisał(a)
Moje ulubione widoczki o poranku. Światło tworzy wtedy niezwykłą atmosferę





Cudne zdjęcia i cudne widoki Też bardzo lubie robić zdjęcia o poranku tak jak i spacerować po ogrodzie, ale teraz w mojej sytuacji musze z tym poczekać aż dojde do sprawności A Twój widok z okna zachwyca bardzo
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Imienniczka 08:44, 03 lip 2017


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
danuta_szwajcer napisał(a)


Cudne zdjęcia i cudne widoki Też bardzo lubie robić zdjęcia o poranku tak jak i spacerować po ogrodzie, ale teraz w mojej sytuacji musze z tym poczekać aż dojde do sprawności A Twój widok z okna zachwyca bardzo


Czytałam, że jesteś unieruchomiona. To przykre Wracaj szybko do zdrowia.
Miło mi, że podoba Ci się w moim ogrodzie Pozdrawiam cieplutko
____________________
Mirka Morze woni i kolorów... Wizytówka - Morze woni i kolorów...
margaretka3 08:49, 03 lip 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Już nie poranek, ale fotki o poranku cudownie się oglądało
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
anka_ 09:27, 03 lip 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Imienniczka napisał(a)
Moje ulubione widoczki o poranku. Światło tworzy wtedy niezwykłą atmosferę
Widoki wspaniałe. Światło robi mega robotę, ale ty umiesz wspaniale wykorzystać to robiąc zdjęcia.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies