Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Agi2006 20:41, 02 maj 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Wiolka5_7 napisał(a)
Śś masz cudne,moja też się szykuje...
Tulipanki rozkwitają pięknie

Nowa rabata,dzielenie miskantów, elewacja... Dużo się u Ciebie dzieje...fajnie


Wiolus ale takiego trawnika jak u Ciebie to nigdy się nie doczekam. U mnie do tej pory był średni no ale był. A teraz po tych robotach elewacyjnych chyba nie będzie wcale. Folie rozłożone , styropiany. Poza tym drewutnia w remoncie i drzewo tez poukładane na trawie. ...

PS. Świdosliwy dziękują
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Martka 20:42, 02 maj 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Właśnie u Jagody widziałam te berberysy Erecta przy murku, spektakularne, trafiłam tam przekierowana z pinterestu Jagoda, robią karierę i sławią Twój ogród
Roocika 22:05, 02 maj 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Pięknie wyglądają te świdośliwy
Wiosna w natarciu, chociaż dzisiejsza pogoda zaprzecza
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Agi2006 22:05, 04 maj 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Asia dziękuję w imieniu śś Pogoda faktycznie taka nijaka. Jak nie pada to wieje. Przez ten wiatr nie mogę ruszać szyją. Chyba mnie zawialo. Ledwo dziś skosilam trawę. I to w dodatku owinieta szalikiem.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Johanka77 22:12, 04 maj 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Zdrówka Kochana!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Roocika 22:21, 04 maj 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Aga, ja ostatnio miałam to samo
A jak z brzozą? Myślisz, że to ta trocinarka?
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Agi2006 22:23, 04 maj 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Johanka oj przyda się Dziękuje. Mam nadzieję że w końcu ten usztywniajacy ból przejdzie. Trzyma mnie od soboty
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 22:37, 04 maj 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Roocika napisał(a)
Aga, ja ostatnio miałam to samo
A jak z brzozą? Myślisz, że to ta trocinarka?


Asia jestem prawie pewna że to to. Z opisu w googlach całkiem mi pasuje. Poza tym wyczytałam że larwami żywią się dziecioly. I to by się zgadzało bo w tym miejscu co na fotce jest pelno malych dziurek tak jakby dzieciol ostukiwal kore. Czytałam u Ciebie ze zastanawiasz się nad szałwia. Ja mam caradonne. Teraz to będzie jej drugi sezon ale mam mieszane uczucia. Coś ja chyba je. Nie wiem co........bo nie zlapalam na gorącym uczynku. Ale podejrzewam ślimaki. W tamtym roku ja obgryzaly i w tym roku mimo że dopiero zaczynają pojawiac sie listki, niektóre są wyzarte do korzenia a reszta wygląda tak

____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
edi75 07:39, 05 maj 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2056
Agi2006 napisał(a)
Asia dziękuję w imieniu śś Pogoda faktycznie taka nijaka. Jak nie pada to wieje. Przez ten wiatr nie mogę ruszać szyją. Chyba mnie zawialo. Ledwo dziś skosilam trawę. I to w dodatku owinieta szalikiem.



zdrówka Ci życzę..mnnie ostatnio rwa dopadła.
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Roocika 08:30, 05 maj 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Agi2006 napisał(a)


Asia jestem prawie pewna że to to. Z opisu w googlach całkiem mi pasuje. Poza tym wyczytałam że larwami żywią się dziecioly. I to by się zgadzało bo w tym miejscu co na fotce jest pelno malych dziurek tak jakby dzieciol ostukiwal kore. Czytałam u Ciebie ze zastanawiasz się nad szałwia. Ja mam caradonne. Teraz to będzie jej drugi sezon ale mam mieszane uczucia. Coś ja chyba je. Nie wiem co........bo nie zlapalam na gorącym uczynku. Ale podejrzewam ślimaki. W tamtym roku ja obgryzaly i w tym roku mimo że dopiero zaczynają pojawiac sie listki, niektóre są wyzarte do korzenia a reszta wygląda tak



Agnieszka, szkoda brzozy, czy te szkodniki dalej tam są?

Też mi się wydaje, że szałwię lubią ślimaki i nie wiem czy nie nornice...
W ubiegłym roku myślałam, że szałwia nie wyjdzie, w tym też ciężko.
Zrobię później zdjęcia mojej to zobaczysz bjaknwyglada.
Ciekawe co im nie pasuje...
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies