Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Johanka77 21:05, 15 mar 2022


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Martka napisał(a)
Dziewczyny, przepraszam, że tak się wcinam, ale właśnie myślałam o białym rozchodniku na rabatach z seslerią i hortensjami Limelight. A tu takie Wasze rozkminki i pada nazwa "Star Duet".... hnmmmm... czy taka stonowana rabata nie będzie zbyt mdła? Im bardziej rozchodnik będzie łapał biel, tym bardziej hortensje róż. Czy dobrze myślę?




Ten rozchodnik jest raczej zielony niż biały
Przynajmniej w większości roku.

Uwielbiam go! U Navi jest z rozplenicami. Stąd u mnie też, tyle że nie stardust :/
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 21:07, 15 mar 2022


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
No to napisałam, a Ty go nie masz
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Martka 21:35, 15 mar 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
O, miało być StarDust, a nie Duet. Ta rabata z hortensjami ma być elegancka, bo hortensje takie są. Mam tam też posadzone molinie. I na obwódce seslerię. Pomiędzy molinią i seslerią brakuje właśnie czegoś wysokości rozchodnika. Który długo nie mógł podbić mojego serca, ale to się wreszcie stało ... i tylko na kolor nie mogłam się zdecydować. Będzie jeden po całej długości, chyba zatem biały. Skutecznie namówiona - życzę dobrej nocy





olciamanolcia 21:45, 15 mar 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7164
Martka napisał(a)
O, miało być StarDust, a nie Duet. Ta rabata z hortensjami ma być elegancka, bo hortensje takie są. Mam tam też posadzone molinie. I na obwódce seslerię. Pomiędzy molinią i seslerią brakuje właśnie czegoś wysokości rozchodnika. Który długo nie mógł podbić mojego serca, ale to się wreszcie stało ... i tylko na kolor nie mogłam się zdecydować. Będzie jeden po całej długości, chyba zatem biały. Skutecznie namówiona - życzę dobrej nocy



Marta ja mam rozchodniki Autumn Joy i one praktycznie do końca sierpnia pozostają zielone .
Kolor łapią bardzo późno . Mam tez dwa egzemplarze białych rozchodnikow przed domem. Nie wiem ci to za odmiana ale te z kolei szybko rozkwitają w bieli i dluuugo takie pozostaja.
Wstawiłam u siebie zdjęcie rozchodnikow z końca sierpnia


____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Agi2006 21:47, 15 mar 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Marta rozchodniki są nie do zabicia I zdobią też zimą. Będzie Pani zadowolona Również spokojnej nocy życzę!
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
olciamanolcia 21:56, 15 mar 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7164
Agi2006 napisał(a)
Marta rozchodniki są nie do zabicia I zdobią też zimą. Będzie Pani zadowolona Również spokojnej nocy życzę!
.

Ja je uwielbiam. Troszkę słabo mi wybijają te , które sadziłam na jesieni odmiana Mr Goodbud . Jak nic z nich nie będzie porozsadzam te które mam .
Dobranoc
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Agi2006 21:59, 15 mar 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
One lubią dzielenie. Ja z 5 sztuk matrony uzyskalam ponad 30 sztuk. Dobrej nocy Justyna.....
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
MartaCho 08:27, 16 mar 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2206
Agi2006 napisał(a)
One lubią dzielenie. Ja z 5 sztuk matrony uzyskalam ponad 30 sztuk. Dobrej nocy Justyna.....


WoW! To wspaniały wynik. Muszę koniecznie moje też podzielić
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Agi2006 10:41, 26 mar 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Krokusy, Krokusy, Krokusy....W kółko robię im fotki bo cieszą mimo że jeszcze ich mało.

____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 10:43, 26 mar 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies