Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Agi2006 23:19, 24 cze 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Madziu mi też się zdarzało odpisać w innym wątku A tak w ogóle to witaj u mnie.Cieszę się że zaglądasz. Zapraszam częściej!
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Johanka77 06:31, 25 cze 2022


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Agi2006 napisał(a)


Asia świetnie to ujęłaś. Na razie to faktycznie KAMIENIOŁOMY! I zrob tu człowieku z tego dżunglę. No łatwo nie będzie


Nieeee no! Najpiękniejsza architektura ever! Zielone z betonem zawsze robi robotę
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
olciamanolcia 16:55, 25 cze 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7025
No bardzo mi miło bukiet przepiekny ! Jak moje córki były młodsze tez mi takie przynosiły. To były najpiękniejsze kwiaty jakie dostawałam ❤️Polne mieszanki - coś fantastycznego ❤️

____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
ElzbietaFranka 00:28, 26 cze 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Agi2006 napisał(a)


Witaj Elu i zapraszam częściej Masz rację co do murka.On jest długi i ma wys.1.2m. Z jednej strony chyba puszcze na niego bluszcz trójklapowy. A reszta......No myślę nad tym intensywnie. Najpierw jednak uporządkujemy teren, wykończymy mur a potem będę myśleć o ewentualnym jego urozmaicaniu.A teren za domem napewno jest ciekawy i daje dużo możliwości ale to nie jest tania inwestycja.Na płaskim terenie można od razu zainwestować w roślinność a tu tony betonu. Dobrze ze choć robocizna jest za darmo bo to wszystko jest dziełem męża i dorywczo syna.



Bluszcz trójklapowy jest zawsze piękny, ale jesienią najcudowniejszy.
Nie wiem z jakiego regionu jesteś, ale potrafi przemarzać jednak odbija z powrotem. Ja np nie mogę go posadzić od razu marznie.
Zresztą jaki posadzisx na tej betonowej ścianie będzie ładnie wyglądał.

Tak to kosztuje. Ogród to wydatek jak mieszkanie ciągle trzeba coś kupować. Mam tyle sprzetu, że cały garaż zawalony.

Będę kibicowac pozdrawiam

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
pawel2806 18:06, 03 lip 2022


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Aga melduj jak tam prace
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
Agi2006 22:29, 03 lip 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
pawel2806 napisał(a)
Aga melduj jak tam prace


Paweł no i wywołałeś wilka z lasu A tak serio życie to nie tylko ogród....A szkoda. Bo gdyby nie praca cały swój czas poświęcałabym właśnie na niego.Maz ma niestety trochę inne zdanie na ten temat. Tak więc prace idą dość wolno i nie ma za bardzo co pokazać. Ale była koparka i trochę wyrównała teren. U mnie przeważnie glina więc Pan koparkowy zostawił trochę ciut lepszej ziemi w takich kupkach żeby było do rozsypania pod trawę.





A z drugiej strony teren spada już łagodnie

____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 22:33, 03 lip 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Na pierwszym i ostatnim zdjęciu widać jeszcze donicę która łączy oba placyki.zastanawiam się co tam posadzic. Na razie obstawiam hakone zieloną o ile ją gdzieś znajde i klona going green.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 22:38, 03 lip 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Tak więc jak widzicie balagan dookoła ale basen już stoi. Dziś cały dzień był spędzony w nim Takie ten tego wakacje...



____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 22:44, 03 lip 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
ElzbietaFranka napisał(a)



Bluszcz trójklapowy jest zawsze piękny, ale jesienią najcudowniejszy.
Nie wiem z jakiego regionu jesteś, ale potrafi przemarzać jednak odbija z powrotem. Ja np nie mogę go posadzić od razu marznie.
Zresztą jaki posadzisx na tej betonowej ścianie będzie ładnie wyglądał.

Tak to kosztuje. Ogród to wydatek jak mieszkanie ciągle trzeba coś kupować. Mam tyle sprzetu, że cały garaż zawalony.

Będę kibicowac pozdrawiam



Elu ja z malopolski. I też się już nie mieszczę w garażu Trzymaj za nas kciuki bo jeszcze duuuzo pracy i kosztów przed nami.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 22:51, 03 lip 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Johanka77 napisał(a)


Nieeee no! Najpiękniejsza architektura ever! Zielone z betonem zawsze robi robotę


Asia no tego zielonego z tyłu domu bardzo brakuje. Szczególnie dziś dziwnie sie czułam jak siedzialam obok basenu a w zasadzie na placu budowy Ale za to z przodu domu i przy górnym tarasie w miarę soczyscie



____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies