Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Agi2006 23:29, 03 lip 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Erekty były takie ładne ....A teraz zaczynają tak wyglądać. Nie wiem co im dolega

____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 23:32, 03 lip 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Anabelki za to mimo tych upałów dają radę jak nigdy...



I owocki



____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Martka 08:14, 04 lip 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Agi2006 napisał(a)






Agi, jak piękny ogród stworzyłaś! Ta perspektywa urzekła mnie.
Betonowy plac budowy z basenem to chyba nie jest zły stan, rok temu marzyłaś o choćby takim Świetnie Wam idzie. Dzieło chłopaków i koparkowego należy chwalić głośno. Jeśli cała ta koncepcja jest Twojego autorstwa, to powinnaś zająć się projektowaniem ogrodów
Owocki wyglądają przesmacznie!
Roocika 08:25, 04 lip 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Agi2006 napisał(a)
Asia, Paweł dziękuję. Wprawdzie czesc dolna ogrodu mnie wkurza jeszcze ale dążę do celu. Fakt faktem że czasami po pracy wolę napić się kawki i przeglądnąć na szybko Wasze wątki niż od razu łapać za łopatę no ale cóż A co do ogrodów otwartych to ja się cieszę że pomiędzy gotowaniem, prasowaniem,odkurzaniem mogę choć wirtualnie do Was wpaść choć z uwagi na brak czasu często nie zostawiam śladu.


Agnieszka, mam identyko

Piękny front stworzyłaś, widać Twoje zamysły i pięknie skomponowane rośliny.

Bardzo podziwiam.

Tył będzie równie udany z pewnością, o tą cierpliwość (i kasę) się zawsze rozchodzi.

Udanego tygodnia
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
anuska2507 11:41, 04 lip 2022


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2568
Pięknie jest, widoczki frontowe cudowne
Ja tam bałaganu na tyłach nie widzę, po prostu prace trwają
Mam też techniczne pytanie: czy rozkładaliście basen bezpośrednio na tych płytach czy dawaliście coś pod spód basenu? Dobrze widzę styropian? Zastanawiam się, jak sprawdza się układanie płyt z "fugą" wypełnioną kamyczkami? Czy basen pod naporem wody nie zapada się w te fugi?
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
Agi2006 16:54, 04 lip 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Martka napisał(a)


Agi, jak piękny ogród stworzyłaś! Ta perspektywa urzekła mnie.
Betonowy plac budowy z basenem to chyba nie jest zły stan, rok temu marzyłaś o choćby takim Świetnie Wam idzie. Dzieło chłopaków i koparkowego należy chwalić głośno. Jeśli cała ta koncepcja jest Twojego autorstwa, to powinnaś zająć się projektowaniem ogrodów
Owocki wyglądają przesmacznie!


Marta dziękuję! Pochwaliłam chłopaków w Twoim imieniu . Ale byli dumni. I masz rację że rok temu nawet nie marzyłam o takim stanie rzeczy .Kilka rozwiązań wykluło się jeszcze po drodze. A teraz mam taki mętlik jak nigdy. Moje myśli biegają pomiędzy pomyslem na altane, pomysłem na hamak i hustawke, pomiędzy dolną a górną rabata i jeszcze rabata pod brzozami i 2 tarasy drewniane i . ...... itd.

Ps. W związku z powyższym lepiej żebym nie zajmowała się projektowaniem ogrodów
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
olciamanolcia 17:00, 04 lip 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7025
Agi2006 napisał(a)
Hakonki przedszkolaki i pomylony zebrinus. Chyba nim nie jest bo drugi rok u mnie i ma tylko 60cm.





Odetka się zbiera



A Szałwia już blada więc będzie cięcie



Aga to może byc miskant Apache . Zebrinus ma prawie 2m- przynajmniej u mnie

____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 17:02, 04 lip 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7025
Agi2006 napisał(a)


Pięknie tu ❤️
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Agi2006 17:04, 04 lip 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Roocika napisał(a)


Agnieszka, mam identyko

Piękny front stworzyłaś, widać Twoje zamysły i pięknie skomponowane rośliny.

Bardzo podziwiam.

Tył będzie równie udany z pewnością, o tą cierpliwość (i kasę) się zawsze rozchodzi.

Udanego tygodnia


Asia gdyby kasy było więcej to pewnie ja bym wymyślała a jakas ekipa by działała. A tu wszystko na barkach mojego męża...Czasami nie mam sumienia zaskakiwać go kolejnym pomysłem. A jeśli chodzi o podziwianie to ja podziwiam u Ciebie Ty u mnie...Super sprawa to forum. Dzięki Wam człowiek ma motywację, pomoc w projektowaniu a niejednokrotnie jeszcze paczkę z roślinkami z podziału
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 17:12, 04 lip 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
anuska2507 napisał(a)
Pięknie jest, widoczki frontowe cudowne
Ja tam bałaganu na tyłach nie widzę, po prostu prace trwają
Mam też techniczne pytanie: czy rozkładaliście basen bezpośrednio na tych płytach czy dawaliście coś pod spód basenu? Dobrze widzę styropian? Zastanawiam się, jak sprawdza się układanie płyt z "fugą" wypełnioną kamyczkami? Czy basen pod naporem wody nie zapada się w te fugi?



Dziękuję, dziękuję, dziękuję

A jeśli chodzi o basen to położony jest na styrodurze, więc się nie zapada.Jedyny minus że ten styrodur wystaje i średnio to wygląda. Chciałam ho przyciąć wokół basenu ale mąż powiedział "LEPIEJ NIE" i na tym się skończyło.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies