Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

olciamanolcia 16:38, 28 lip 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7018
Agi2006 napisał(a)
A ścieżka się robi i robi....



Świetnie będzie a w zasadzie już jest
Te po prawej w rzędzie co to za trawy?
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 16:40, 28 lip 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7018
Agi2006 napisał(a)
Widoczki z góry po staremu





Piękności
Ten rząd rozplenic i rozchodników-extra.
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Martka 20:35, 28 lip 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Agi, ścieżka i schodki, murek, już teraz przestrzeń wygląda na uporządkowaną, jak dojdą rośliny, będzie czad. Rozkminki są fajne Na insta u Danusi masz mnóstwo inspiracji.
Agi2006 22:00, 28 lip 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Wiolka5_7 napisał(a)
Super widoki z góry! i te stare i te nowe

Myślę że brakuje Ci drzew, to one robią wyższe piętro będziesz rabaty obsadzać w tym sezonie ? Czy wiosną?


Wiola najchętniej wzięłabym się za sadzenie zaraz! Ale czasu brak i te upały....U mnie ziemia jak skała. Muszę ją najpierw choć trochę podrasować.Ale napewno już coś zacznę kombinować w tym sezonie. Może w weekend uda mi się narysować choć konstrukcje pod altane i hustawki w paintcie.Wtedy zobaczycie co mam w głowie i może coś mi pomożecie z roślinkami
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 22:09, 28 lip 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Judith napisał(a)

A widzisz! - dla mnie "przede wszystkim" zawsze było (i jest) zorganizowanie przestrzeni . To juz za Tobą i efekt jest świetny. Rośliny pojawią się z czasem i - patrzac na front - tez będzie świetnie . Póki co - pyknęłąbym brzózkę z lewej strony placyku przy basenie (patrząc od strony domu) .


Judith chyba najpierw zrobimy jednak te konstrukcje. Wtedy zobaczymy gdzie brakuje wyższego zielonego piętra. Na chwilę obecną mąż nie chce słyszeć o kolejnych drzewach w sąsiedztwie basenu bo te brzozy które już są trochę śmiecą. Ale tam przy basenie wyszła chcąc nie chcąc taka donica i tam bym widziała jakieś niewielkie drzewko np. w hakonkach. Na stanie mam obecnie klona going green.

O tu widać tę donice. Zdjęcia stare z basenem i bez.

____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 22:13, 28 lip 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
olciamanolcia napisał(a)


Świetnie będzie a w zasadzie już jest
Te po prawej w rzędzie co to za trawy?


Justynka dziękuję. Ta trawa kupiona była jako gracilimus.Ale czy nim jest? W tamtym roku nie kwitła bo była dzielona ale przed podziałem stare kępy miały wczesniej kłosy.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 22:16, 28 lip 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
olciamanolcia napisał(a)



Piękności
Ten rząd rozplenic i rozchodników-extra.


A widzisz...A ja się tej rabacie bacznie przyglądam od jakiegoś czasu i ostatnio nachodzą mnie myśli aby rząd rozchodników przełamać sesleria.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 22:19, 28 lip 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Martka napisał(a)
Agi, ścieżka i schodki, murek, już teraz przestrzeń wygląda na uporządkowaną, jak dojdą rośliny, będzie czad. Rozkminki są fajne Na insta u Danusi masz mnóstwo inspiracji.


Martka No właśnie do tych rozkminek muszę się przygotować, rzucić jakieś wstępne przemyślenia.... Do Danusi zerknę Muszę to moją uporządkowaną przestrzeń rozhulać
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 23:13, 28 lip 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
I na dobranoc....

____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 22:04, 02 sie 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Mam hosty Stiletto od Asi Rojodziejowej! Super zapakowane dotarły bez szwanku.




Posadzone na razie w miejscu niedocelowym,ale mam nadzieję że jeszcze zmeżnieją i będę mogła je rozsadzać Asia dziękuję raz jeszcze .Buziaki!





____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies