Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Wiolka5_7 20:05, 15 wrz 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20324
No i co tam wymysliłaś w sprawie grabowej ?
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Agi2006 16:41, 16 wrz 2019


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Wiola nic nie wymyśliłam bo zmieniłam pracę i to mnie teraz absorbowalo na maksa. Ale czekam na dzień kiedy będę mogła wziąć urlop i będę wytyczac rabaty, ściągać darn i przekopywac z gowienkiem konskim. I przez zimę będę zawracać Wam głowę moimi pomysłami. A tak w ogóle to podziwiam Cię za szybkie decyzję i co najważniejsze trafione tak jak z tymi palibinami.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Wiolka5_7 17:30, 16 wrz 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20324
Agi2006 napisał(a)
Wiola nic nie wymyśliłam bo zmieniłam pracę i to mnie teraz absorbowalo na maksa. Ale czekam na dzień kiedy będę mogła wziąć urlop i będę wytyczac rabaty, ściągać darn i przekopywac z gowienkiem konskim. I przez zimę będę zawracać Wam głowę moimi pomysłami. A tak w ogóle to podziwiam Cię za szybkie decyzję i co najważniejsze trafione tak jak z tymi palibinami.


Ogród poczeka,wiadomo...
Ja też teraz odstawiłam go na dalszy plan....ale jeszcze mnie czeka szykowanie gleby tak jak ciebie

Mamy całą zimę na planowanie

Wiesz ja to lubię szybkie decyzje ...palibiny posadzone
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
amatorodniczka 23:49, 18 wrz 2019


Dołączył: 13 wrz 2018
Posty: 537
Dopiero teraz wpadam z rewizytą, bo ostatnio nie mam kiedy poczytać zaległości widzę, że kombinujesz nad rabatą z grabami
No i rzeczywiście mamy podobne gusta
Fajnie się prezentuje Twój ogródek, a jak na wiosnę dopieścisz rabatę z grabami będzie dopiero efekt chcesz przy grabach posadzić wysokie rośliny?
____________________
Weronika Nowoczesny ogród ze skarpami
Agi2006 22:09, 19 wrz 2019


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
No właśnie nie wiem. Graby dość niskie mają pnie. Myślałam żeby między nimi posadzić gracki lub ML. A przed nimi w uskokach coś niższego np. roże pastella i lawende . A obok wzdłuż dereni seslerię z szałwia.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Wiolka5_7 12:49, 20 wrz 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20324
Graby możesz podkrzesać wyżej ja tak robiłam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Agi2006 17:31, 20 wrz 2019


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Wiem Wiolus tylko że u mnie wyżej juz są dwa pnie na dwóch okazach i gdybym je podkrzesala to by było widać takie widły
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Johanka77 22:25, 20 wrz 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Ależ Ty masz ładnie!!! Zachwycam się!
I swoją drogą cieszę się, że w końcu na ogro pojawiło się kilka ogrodów nowoczesnych
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
amatorodniczka 12:36, 21 wrz 2019


Dołączył: 13 wrz 2018
Posty: 537
Niepodkrzesywane graby też mają swój urok
Ja podkrzesywałam, ale jednego przy tarasie chcę spróbować inaczej poprowadzić i narazie zostawiłam go takiego jak kupiłam na wiosnę zobaczę co z nim zrobić
Seslerie z szałwią będą piękne przy dereniach.
Moje szałwie przy tarasie (których jeszcze Wam nie pokazałam) tak się rozkrzewiły, teraz takie potwory z nich są... Muszę poczytać kiedy je trzeba obcinać..

Pozdrawiam i miłego weekendu życzę
____________________
Weronika Nowoczesny ogród ze skarpami
Agi2006 22:14, 24 wrz 2019


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Już po weekendzie ale na szczęście następny przed nami. Mam nadzieje że uda mi się coś zrobić w ogrodzie. W sobotę dopiero obcielam lawendy i pecherznice. Muszę się wziąć za kopanie pod rabaty. Gdzieś czytałam ze najłatwiej widłami amerykańskimi ale nie mogę sobie tego jakoś wyobrazić.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies