Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

jankosia 10:06, 17 sty 2018


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Cmentarz to dobre sąsiedztwo - cisza, spokój...
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Magda70 10:10, 17 sty 2018


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
jankosia napisał(a)
Cmentarz to dobre sąsiedztwo - cisza, spokój...


haha
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
popcorn 13:49, 17 sty 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Baby, kocham Was

Właśnie dostałam nasiona od Aśki - werbeny starczy, a stipy i tak nie mam gdzie sadzić, więc też starczy

Ale Monia i Basia - dzięki za dobre chęci!!!

Monia - no właśnie Yolka juz pisała że przynajmniej z jednej strony nie obgadują

Tę działkę odpuściłam. Szukam dalej.

Madzia, pozdrawiam

Aśka, dzięki za nasiona!!!! Tłu tfu nie dzięki posieje po pracy

jutro i w piątek imprezuję z firmą, w sobote robię Młodej 11te urodziny (rany boskie kiedy to zleciało... i 12 gości w tym wieku, ech)
W niedzielę jadę do tej mieściny rozejrzeć się za "analogowymi" ogłoszeniami, może akurat
planuję też rozkleić swoje, "kupię". Może akurat???
____________________
Mój nowy ogródek
renatamama3 14:25, 17 sty 2018


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Karola ,tak myślałam ,że tamte okolice raczej Ci się nie spodobają .
Jak Ja bym chciała mieć, taką działkę za 120 tysi 30 arów .
Mój problem to taki ,że interesuje mnie tylko jedna okolica ,jakbym już miała zmieniać , cały czas przeglądam oferty ,mam jedną na oku 615 metrów ,ale kobitka trzyma się zaparcie 350 tys.
Trzymam za Ciebie i twoje poszukiwania kciuki .

Ps ,a okolice Kamienia ,Czernichowa ?
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Magda70 14:34, 17 sty 2018


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
renatamama3 napisał(a)
Karola ,tak myślałam ,że tamte okolice raczej Ci się nie spodobają .
Jak Ja bym chciała mieć, taką działkę za 120 tysi 30 arów .
Mój problem to taki ,że interesuje mnie tylko jedna okolica ,jakbym już miała zmieniać , cały czas przeglądam oferty ,mam jedną na oku 615 metrów ,ale kobitka trzyma się zaparcie 350 tys.
Trzymam za Ciebie i twoje poszukiwania kciuki .

Ps ,a okolice Kamienia ,Czernichowa ?


że co? 615m za 350 tys???? Toż to masakra.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
popcorn 14:36, 17 sty 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Renatko,
ta cena to jakaś masakra!!!

Na razie szukam na linii Oświęcim-Kraków, nie mogę Rodziców zostawić samych na stare lata i nie chcę kupować działki i docelowo budować domu daleko gdzieś.

zobaczę gdzie to ten Czernichów i Kamień
____________________
Mój nowy ogródek
anna_t 15:59, 17 sty 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Myślałam o 4skrzyniach metr na dwa. A co chce mieć.. no włoszczyznę wiadomo i to czego dużo jemy szpinak czosnek fasolka cukinia.. niewiem co jest proste a co już głęboką wodą i może pomidorki jakieś koktajlowe..ale czy dam radę
W sezonie na ogród mogę poświęcić z godzinkę, dwie dziennie
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
renatamama3 16:56, 17 sty 2018


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Magda70 napisał(a)


że co? 615m za 350 tys???? Toż to masakra.



No ,masakra Wiem ,wygrana w totka by się przydała .Podaję przykład ,zaznaczam to nie ta co ja się interesuje ,bo nad tą co ja wzdycham ,nie jest wystawiona w sieci.
https://www.gumtree.pl/a-dzialki/krakow/dzialka-krakow-zwierzyniec-600m2-nr-13383/1002193481350910660714709
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
renatamama3 17:28, 17 sty 2018


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Karola ,może Rybna ,Przeginia Duchowna ,dużo kolegów od eM z pracy tam kupuje.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
popcorn 19:53, 17 sty 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Renatko, bliżej niż 30 km od Krakowa to nie moja półka cenowa niestety . A co dopiero w samym mieście... Masakra.

Dzięki, popatrzę gdzie to jest

Ania! Głęboka woda to szpinak i czosnek z tego co wymieniłaś. Szpinak się uda jak będzie długo chłodno i wilgotno, chyba że będziesz mocno podlewać, choć w skrzyniach to bym nawet nie próbowała. Chyba że szpinak nowozelandzki, nie to samo ale ten Ci urośnie. Z czosnkiem jeszcze nigdy mi się nie udało, costam rośnie, później marnieje, włazi głęboko w ziemię i jeszcze plonów nigdy nie miałam. Nie wiem jak to się robi

Pomidory koktajlowe ok. Włoszczyzna też ok, ale nie możesz się trząść tylko przerywać większość i zostawić rzadko tę marchew czy pietruszkę. Spróbuj z ciekawymi odmianami, w sezonie włoszczyzna jest tania. A taka fioletowa czy żółta marchew czy taki pasternak jest nie do kupienia a hoduje się tak samo.
O
Fasolka prosta zawsze się udaje, do gruntu wprost początkiem maja. A cukinia po nasionku do doniczki w połowie kwietnia i na grządkę po majowych przymrozkach.

Jakby go, pytaj
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies