Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

Magda70 12:28, 18 sty 2018


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
beta napisał(a)
Fajna dyskusja....Magda to ciekawe co piszesz...mój pod co roku mizerny ....mówisz podsypując ziemią? ...seler też do niczego....z marchewką i pietruszka nie najgorzej. ...najlepiej to mi się udają ogórki ☺
Z czosnkiem nawet nie próbuje ....


mój por jak sklepowy był w tym roku...
Jarmuż nawet teraz jeszcze mam....do soków idealny
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
popcorn 21:25, 18 sty 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Marchew i pietruszkę miałam zawsze ładną. Pory też, sadziłam rozsadę w rowki, gleboko, potem zasypywałam rowki a potem jeszcze robiłam redline jak truskawkom, tym sposobem były długie i białe. Widziałam też że się je hoduje w rurach kanalizacyjnych, zasypując ziemią środek w miarę wydłużania się warzywa.

Selery z rozsady też miałam ładne pod warunkiem podlewania. Zaniedbane były małe i miały grubą skórę.

Czosnek odpuszczam, choć może to łamanie nie jest głupie

Buziaki, fajnie że tu gadacie

Monia pewnie że chcę nasiona, ale chwilowo mi wystarczy, daj innym potrzebującym. Ja się zgłoszę za rok może akurat będę miała większy areał?

____________________
Mój nowy ogródek
kitek81 13:08, 19 sty 2018


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Witam
I u Ciebie pojawił się temat warzywek zaczyna się planowanie na nowy sezon
Widzę, że w dalszym ciągu szukasz działki-powodzenia zatem i tej wygranej w totka, chociaż wiem,że ciężko wygrać-gram i nic
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
popcorn 20:41, 20 sty 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kasia, nie wygram bo nie gram

Pozdrawiam serdecznie

Padam na twarz po urodzinach młodej. Podziwiam nauczycieli i wychowawców w przedszkolu. Chylę czoła. Po trzech godzinach wymiękam.

Jutro jedziemy szukać działek offline. Pojeździmy po miejscowości która mi się podoba. I po sąsiedzku też. Może akurat
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 15:38, 21 sty 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Boska ta działka. Tyle że droga








Droga tam:
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 14:00, 23 sty 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Chyba nie znajdę działki...

w międzyczasie jeszcze na jedną się napaliłam, CUUUDO, a kiedy umówiłam się na oglądanie, obejrzałam wszystko w okolicy, dojazd do szkoły, sklepu, stan prawny, media itp itd poświęciłam pół dnia okazało się że nieaktualne tyle że właściciel nie poinformował biura nieruchomości... no masakra.

W sobotę jadę oglądać starą chałupę, działka w cenie działek w okolicy niezabudowanych. Ale nie remontowałabym tego domu tylko kiedyś stawiała nowy, a póki co miała gdzie weekendy spędzać ogarniając działkę, grodząc, doprowadzając media... hmmm



____________________
Mój nowy ogródek
Magleska 14:07, 23 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Widoki z tej fajne plusy byś miała z budową nadany nr ,jakieś przyłącza itp.by Ci odpadły
W jakim rejonie ta ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
popcorn 14:10, 23 sty 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Połowa drogi między Oświęcimiem a Krakowem. Tu oglądam. I mam dość, bo jak nie urok to...
Te które wiszą i się nie sprzedają to z jakiegoś powodu, o którym pośrednik oczywiście nie powie. Albo linia napięcia, albo woda/działka podmokła, albo media daleko, albo kształt beznadziejny, albo droga dojazdowa w służebności i do odśnieżania we własnym zakresie. A jak fajne i ustawne to drogie.

ech...
____________________
Mój nowy ogródek
Magleska 14:14, 23 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Ech ..... może poszukaj bliżej mnie między Oświęcimiem ,a Bielskiem
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
popcorn 14:18, 23 sty 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171

szukam tu bo niedługo muszę sobie szukać nowej pracy... i pewnie wyląduję w Zabierzowie bo tam parę korporacji... tu kicha z ambitniejszą pracą...
i docelowo chciałabym mieć bliżej...

ech decyzje, decyzje... wygrana w totka rozwiązałaby wszystkie moje problemy
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies