Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

popcorn 23:08, 06 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Madzia, dzięki myślę ciężko jak to ogarnę. Jeśli będę nocować, to się zaanonsuję

Na bramie wisi kłódka do której nie mam klucza... Mam klucz od domu. Będą jaja jak przez płot Wlezę
____________________
Mój nowy ogródek
Nikita 00:22, 07 gru 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Ha, ha...już to widzę jak przełazisz przez płot.
A tak serio - możesz nocować u mnie...miejsca jest dużo.
O której masz samolot?
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
07:48, 07 gru 2017
popcorn napisał(a)
Krysiu - dzięki!

Justynko - plan powstał z powodu tańszych połączeń lotniczych w tę a nie w drugą stronę. Ilość dni w każdym miejscu ograniczona do minimum - żeby zobaczyć to co warto. Pewnie że mogłabym spędzić wszędzie dodatkowo dzień czy dwa, ale mam tylko 3 tygodnie urlopu.
Przegięłam, to pewne. Aż się boję jak padnę w Hanoi kiedy pierwszy raz po 36h na nogach, 3 samolotach i zwiedzaniu Muru Chińskiego padnę spać Poprosiłam o wczesny check-in, może się uda


Czy mogę Cię poprosić o zebranie dla mnie nasion werbeny i stipy (jeśli masz?) Werbeny duuużo, marzy mi się łan, a oczywiście nie mam. Posadziłam te kilka dorosłych od Ciebie, ale marnie wyglądają, nie wiem czy coś się wysieje? Nasiona się dopiero zawiązywały nie wiem czy ich wyrwanie w tym momencie i wsadzenie tu nie spowodowało katastrofy
Zazdroszczę że Ci się tak sieją U mnie jakoś nigdy nie chciały, pewnie z powodu ilości kory. Cudowałam i zawsze mi było jej mało.


ja cała werbenę wyplewiłam w październiku ale na pewno jakies siewki wzejda niczym chwast ...to dostaniesz stipa u mnie sie nie sieje a teraz jak wysypałam drobną korą to juz nie ma szans raczej na własne siewki te stipy co mam to dostałam duzo siewek od Kasi z górki bo u niej sie wysiała az za bardzo
popcorn 08:41, 07 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Madzia, wstąpię do ex-Teściów po klucz od kłódki tak myślę, bo chcę sobie z garażu doniczek zabrać. I Gabrysi zabawki.
I w piątek rano do sądu chcę wstąpić bo czekam na papiery żeby zmienić nazwisko na panieńskie i czekam i nic. Szybciej będzie jak wejdę tam po prostu i je wezmę / odpis.
Samolot mam o 13tej jutro, muszę być przed 11tą w Wawie, no i zarezerwowałam nowy parking i muszę mieć czas żeby go znaleźć i dlatego wolę dziś już jechać niż jutro nad ranem. Nie spałabym pół nocy i tak. No i ten sąd w Łodzi po drodze.

Justynko, hihi ok, jakieś sieweczki z trawnika sobie wygrzebię u Ciebie może w maju

pozdrawiam Was serdecznie
____________________
Mój nowy ogródek
Nikita 08:48, 07 gru 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Ok. Pracuję dziś do godz.18, jak coś to dzwoń, wieczorkiem będę w domu.
Buziaki
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
popcorn 11:41, 07 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Madzia, buziolki

____________________
Mój nowy ogródek
Kasya 11:43, 07 gru 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42036
popcorn napisał(a)
Madzia, buziolki



to juz ??
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
popcorn 12:20, 07 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Niom. Po pracy ruszam w drogę Pogoda dobra, uff
____________________
Mój nowy ogródek
Magda70 12:28, 07 gru 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
o cholewcia...juz!
Baw się dobrze!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
popcorn 12:44, 07 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki. Zamierzam
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies