Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

basia3 09:42, 27 lis 2017


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Kurde zazdroszczę ale pozytywnie, miłego wypoczynku i zwiedzania. Na pewno będzie cudownie.
____________________
JEST DOBRZE :D
Magleska 11:41, 27 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Końcowe odliczanie
Ale mam ochotę na te wszystkie pyszności
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
AgataP 11:56, 27 lis 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
popcorn napisał(a)
Oszalałyście

Połowa z kapustą kiszoną i salami; druga połowa znów salami + mozarella + pomidor

większość pożarta, pewnie dlatego było mi w nocy niedobrze

miłego dnia Baby za 11 dni lecę jupi!


się nie licytujcie z tą wagą... ja zleciałam 8 kg a jeszcze z 8 kg bym oddała a mozzarellą to ostatnio u mnie naleśnik razowy i z liśćmi bazylii jeszcze ... no pycha normalnie
____________________
Z Pszenicznej...
popcorn 14:24, 27 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Fajnie że zaglądacie

Mam nadzieję zjechać trochę przez te 3 tygodnie, kuchnia uliczna, dużo chodzenia, 8 lotów, niedospana, niewygodnie, zmęczona

Nie mogę się doczekać
Dopieszczam firmowy katalog który właśnie skończyłam tłumaczyć na polski na 2018 i bieżące sprawy i wsio
Szef mi dziś powiedział że nie lubi jak wyjeżdżam na urlop i najchętniej by mi go nie dał hihi
a ja w tym roku tydzień - 5 dni urlopu - w Grecji byłam i tyle.

Buziaki Baby
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 10:28, 29 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wymyśliłam że wezmę od dziecka czytnik e-booków. Bo papierowe książki jednak zajmują trochę miejsca.
Szybko się szkolę z obsługi, pościągałam sobie trochę klasyki, fajnie
Zamówiłam sobie też solarny power bank, 50.000mAh, jakbym nie miała gdzie naładować czytnika czy komórki, to się je podładuje z tego
Jak tak dalej pójdzie to przekroczę te 7 kilo bagażu podręcznego

9 dni
____________________
Mój nowy ogródek
yolka 10:33, 29 lis 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Ale się przygotowujesz, Ciebie Karolina w podróży to już chyba nic nie zaskoczy, nawet brak prądu. Podziwiam też umiejętność spakowania się no powiedzmy prawie w torebkę.
Spokojnych powietrznych korytarzy, wielu miłych wrażeń i wszelkich przyjemności życzę, w razie gdybym się zawieruszyła gdzieś zanim wyjedziesz
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
AgataP 10:47, 29 lis 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
popcorn napisał(a)
Wymyśliłam że wezmę od dziecka czytnik e-booków. Bo papierowe książki jednak zajmują trochę miejsca.
Szybko się szkolę z obsługi, pościągałam sobie trochę klasyki, fajnie
Zamówiłam sobie też solarny power bank, 50.000mAh, jakbym nie miała gdzie naładować czytnika czy komórki, to się je podładuje z tego
Jak tak dalej pójdzie to przekroczę te 7 kilo bagażu podręcznego

9 dni


Polecam książki Mroza - serie z Chyłką
____________________
Z Pszenicznej...
popcorn 12:07, 29 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jola - dzięki
Agatko - dzięki

powoli się zbieram psychicznie do wyjazdu
Jeszcze parę dni. Muszę dziecię zaopatrzyć w aptece w razie jakby co, katar ma na razie... uch.

miłego dnia
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 13:01, 29 lis 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zostawiasz ją teraz pod okiem mamy to znaczy babci, potem taty i drugiej babci- dadzą sobie radę
Ty sie tam trzymaj, zbieraj doswiadczenia i wrażenia - i tym razem juz ci nie daruje, spotkamy sie (u mnie? u ciebie?) na pokaz zdjęć i opowieści ...kiedys juz tak było i było fajnie
Powodzenia !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
nicol21 13:58, 29 lis 2017


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
popcorn napisał(a)
Jola - dzięki
Agatko - dzięki

powoli się zbieram psychicznie do wyjazdu
Jeszcze parę dni. Muszę dziecię zaopatrzyć w aptece w razie jakby co, katar ma na razie... uch.

miłego dnia


eee tam, w tamtych temperaturach katar przejdzie w dzien choc wkurzac może po drodze/ w samolocie!

baw się dobrze i przywieź masę dobrych wspomnien i zdjęć storczyków
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies