Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

popcorn 14:00, 29 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Gosia, dzięki

Chciałabym Was łódzkie Baby zaprosić wiosną do mnie. Plus okoliczne teraz, tutaj jakoś się pomieścimy może? Tu mam tylko 60 metrów kwadratowych nie 160

Jak już kwiatki zakwitną jakieś choćby cebulowe, kwiecień maj? Majówki u Kasi nie będzie, to może u mnie...
Ogród pożyczony od Rodziców i to się szybko nie zmieni, raczej, chyba że jakaś manna z nieba
Ale na pewno bedzie fajnie

Leki plus tran itp itd zamówiłam w aptece internetowej, przyjadą kurierem, z głowy

Pewnie że Młoda da radę, już nie raz zostawała, tylko pewnie była silniejsza psychicznie... ech.
____________________
Mój nowy ogródek
Magda70 14:48, 29 lis 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
AgataP napisał(a)


Polecam książki Mroza - serie z Chyłką


o tak! Koniecznie!! Świetna jest

ja odliczam z Tobą te dni do wyjazdu
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
popcorn 15:05, 29 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki, Dziewczyny buziaki!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 16:34, 29 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Żeby nie było wiecznych offtopów. Dziś za oknem

____________________
Mój nowy ogródek
17:54, 30 lis 2017
popcorn napisał(a)
Żeby nie było wiecznych offtopów. Dziś za oknem



mam nadzieje ze cie całkiem dzis nie zasypało

całkiem fajny widok z okna masz ...po co narzekasz ....masz co robić w sezonie ...moze to nie twój styl ...bo ty jednak bałagan lubisz ...ale sama wiesz ze lepszy rydz niz nic )
popcorn 01:27, 01 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hihi no pewnie

Wykombinowalam wczoraj, że zagadamy z sąsiadami. To kuzynka mamy. Ma kawałek trawnika przy garażu. Może będę miała miejsce żeby się ogrodniczo wyżyć???
____________________
Mój nowy ogródek
13:49, 02 gru 2017
Podczytuję cały czas Twoje przygotowania do wypadu egzotycznego.Podziwiam z otwartą paszczą organizację,trzymam kciuki by się wszystko udało no i czekam na super relację babo niesamowita
popcorn 14:20, 03 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pozdrawiam serdecznie

Za pięć dni w drogę
____________________
Mój nowy ogródek
Sebek 16:29, 03 gru 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
5 dni? Ale ten czas leci
Solarny powerbank? Nie wierzę Ja kupiłem świąteczne lampki solarne... Straszne wugienko Oddałem po 3 dniach...

PS. Widziałem, że w VIPowskim gronie się obracasz
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
popcorn 10:08, 04 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
To normalny powerbank, z możliwością dodatkowego ładowania solarnego. W równikowym słoneczku podobno daje radę - mam informacje ze źródła oczywiście doładowuje ciut tylko, normalnie bedę go ładować z gniazdka, ale jak utknę na birmańskim zadupiu to lepsze te 2% dodatkowo ze słonka niż nic działa normalnie, więc git A solarne lampki ogrodowe miałam i ja hihihi

taaa, miałam ochotę jej skoczyć do gardła, ledwo się powstrzymałam

cztery dni a jadę dzień wcześniej do byłego domu przenocować, w końcu się grzeje po coś uch
w każdym razie to jedyny plus że nie bedę musiała o 4tej rano do Warszawy wyjeżdżać z duszą na ramieniu - wypadek czy śnieżyca i korek i spóźnienie na samolot...
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies