Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 07:46, 19 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Witam wszystkich zagladajacych w moim ogrodzie przeważa biel.bardzo Lubie tez zielone kwiaty i trochę tych też planuje ale one zazwyczaj do białych się też zaliczają.w okolicach tarasu mam też fiolet (lawenda,perowska,róża nowalis,krokusy, żurawki "suger plum" ale generalnie biały rządzi
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
zawitka 07:49, 19 mar 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Biel i zieleń buksów to daje czar niesamowity Ale co jak człowiek już ma dużo roślin i ciągle mu mało ha ha
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Magda70 08:37, 19 mar 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Pokaż te fastigiaty prosze
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Sonka 09:26, 19 mar 2015


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2247
Przeczytałam, że ci powojniki zamierają, ja robię miksturę z 4 5 dużych główek czosnku rozgniatam i zostawiam na kilka dni w wodzie, po 5, 6 dniach dodaję kilka tabletek nadmanganianu potasu, rozcieńczam do ilości wiadra, polewam przycięte clematisy i podlewam przy okazji.
A dla początkujących ogrodników dobre są z grupy Viticella, ręczę za to ,że będziesz się cieszyć ich ogromem kwiatów.
Ja też kiedyś nie potrafiłam ich uprawiać, a teraz mam takie, jak obejrzysz usunę.

____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
nawigatorka 11:05, 19 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Dzisiejsze drobne zakupy ogrodowe. gdybym te ciemierniki dostała wcześniej gdy obsadzałam donice... ale kupiłam jeden na pocieszenie. i szpilki do lini kroplującej bo zabrakło itrodszkę ziół do zielnika, który powstaje pod tarasem.

____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Kuba 11:09, 19 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
I nawóz do cisów się schował
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
nawigatorka 11:09, 19 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Magda70 napisał(a)
Pokaż te fastigiaty prosze

Musze poszukać dobrych fotek by było je widać daj mi chwilkę
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 11:11, 19 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Sonka napisał(a)
Przeczytałam, że ci powojniki zamierają, ja robię miksturę z 4 5 dużych główek czosnku rozgniatam i zostawiam na kilka dni w wodzie, po 5, 6 dniach dodaję kilka tabletek nadmanganianu potasu, rozcieńczam do ilości wiadra, polewam przycięte clematisy i podlewam przy okazji.
A dla początkujących ogrodników dobre są z grupy Viticella, ręczę za to ,że będziesz się cieszyć ich ogromem kwiatów.
Ja też kiedyś nie potrafiłam ich uprawiać, a teraz mam takie, jak obejrzysz usunę.


Powojniki mi nie zamierają (tylko Marzenie) ja jeszcze ich nie mam - dopiero zamierzam ale miksturę zapiszę. A ten nadmanganian gdzie kupujesz? Fotki nie usuwaj bo imponujący ten powojnik.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 11:13, 19 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Kuba napisał(a)
I nawóz do cisów się schował

A i tak go widać Muszę zadbać o te z plantacji z ubiegłego roku - pamiętacie te cisy za 5 zł na polu, które miało być w październiku zaorane?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ewakatowice 11:13, 19 mar 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Magda70 napisał(a)
Pokaż te fastigiaty prosze


ja też proszę
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies