Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

MAD 10:34, 17 mar 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
nawigatorka napisał(a)

Tylko ze robił to Pan,który spawa w ramach dodatkowj pracy.raczej przedstawicielstwa nigdzie nie ma

A. No dobra. To nie męczę więcej. Dzięki!
____________________
Pozdrawiam! To tu…
nawigatorka 11:10, 17 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
MAD napisał(a)

A. No dobra. To nie męczę więcej. Dzięki!

Nikogo nie męczysz))W razie jakichś technicznych wątpliwości mogę dać do Niego numer jeśli chcesz - albo sama pomoge jeśli będę potrafiła
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 11:15, 17 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Wieloszka napisał(a)

No nie mogę się napatrzeć na tę lawendę!!! U mnie nawet po najłagodniejszych 2 ostatnich zimach tak nie wyglądała...
Kula zdobyczna piękna i wielka! Wszyscy tak byli w nią zapatrzeni, że nikt nie zwróciłby uwagi na drugi plan w przebudowie - gdybyś o tym sama nie napisała Choć i tak nie ma to znaczenia - bo przebudowujesz wszystko z gustem.
Łączka krokusowa śliczna!

mam nadzieję, że lawenda taka bedzie nawet po cięższej zimie, bo łysych badyli w tym miejscu gdzie rośnie być nie może. Przez to, że tak wygląda nie mam sumienia ściąć jej niżej. Obym nie żałowała. A łąki krokusowe to ma Mała mi a nie ja ja będę miała za roka mierzyłaś może grubość tych desek w ławkach. pozdrawiam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Wieloszka 11:36, 17 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Zapomniałam napisać Decha grubości 10cm, profil stalowy kwadratowy o wymiarze zewnętrznym 6cm.
O tej porze każda ilość krokusów cieszy, a zdjęcie tak sprytnie zrobiłaś, że wyglądają jak część większej całości
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
nawigatorka 11:59, 17 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Wieloszka napisał(a)
Zapomniałam napisać Decha grubości 10cm, profil stalowy kwadratowy o wymiarze zewnętrznym 6cm.
O tej porze każda ilość krokusów cieszy, a zdjęcie tak sprytnie zrobiłaś, że wyglądają jak część większej całości

Dziękuję za informację przekaże dalej M.mam takie dziwne pytanie byłaś może w ostatni weekend majowy w ZC? PEWNIE jesteś tam często-ja byłam raz wracając z Wojsławic i byłam przekonana ze Ciebie widziałam i od niespełna roku się zastanawiam wtedy na O. byłam jedynie biernym uczestnikiem.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Wieloszka 12:12, 17 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Żebym to ja pamiętała, co robiłam w weekend majowy w zeszłym roku...
Następnym razem odezwij się Ponieważ fotki z różnych spotkań krążą po sieci, dużo osób mnie zagaduje, nie tylko w ogrodniczej scenerii, ostatnio nawet u kosmetyczki
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
nawigatorka 12:24, 17 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
A masz syna lub synów? Bo w takim towarzystwie Cie pamiętam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Wieloszka 12:28, 17 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
nawigatorka napisał(a)
A masz syna lub synów? Bo w takim towarzystwie Cie pamiętam

Nawet 2 To jeśli byłam z nimi to też z M.
Tak myślę, że mogłam to być ja - szukałam nawozu z borem
Szkoda, że nie pogadałyśmy ani chwilki...
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
polinka 13:02, 17 mar 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Wieloszka napisał(a)

Nawet 2 To jeśli byłam z nimi to też z M.
Tak myślę, że mogłam to być ja - szukałam nawozu z borem
Szkoda, że nie pogadałyśmy ani chwilki...


Aga, podziwiam za pamięć Jeszcze do tego pamiętasz czego szukałaś!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
nawigatorka 13:55, 17 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
A to byłaś na pewno Ty.następnym razem się odezwę-wtedy mogłam jedynie poprosić o autograf i pochwalić za ogród.a ja byłam z 2 dwoma córkami i M ale u kosmetyczki raczej się nie spotkamy-w sezonie jak juz nakupie roślin to na kosmetyczkę juz nie ma
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies