Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 16:56, 16 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
MAD napisał(a)
Kula bukszpanowa piękna! Super znalezisko. Prężnie działasz, będę zagladać. Mogę prosić o wstawienie zdjęcia ogrodzenia i ewentualnie namiary na nie na pw?
Pozdrawiam!

Proszę bardzo.brakuje nam jeszcze 2 przęseł jak widać na zdjęciach.namiary na "twórcę" mogę podać tylko ja z Wielkopolski jestem to chyba trochę daleko

____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 16:58, 16 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Kuba napisał(a)
Piękną masz już wiosnę- ja na pewno w tym roku też już zasadzę krokusy, bo czekanie na narcyzy czy tulipany wyczerpuje moją cierpliwość- dobrze że u innych mogę pooglądać. Piękne masz bukszpanowo.

Nowy avatarek i ja musze krokusów dokupić na jesień i to dużo...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
katiaxx 20:06, 16 mar 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
mam identyczną furtkę, również z klamką od windy, widzę jak sobie rozwiązaliście kwestię otwierania od wewn- to znaczy macie klamkę . u nas podobno tak się "nie dało " muszę dorwać jakieś ślusarza który mi to zrobi.
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
nawigatorka 20:14, 16 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
katiaxx napisał(a)
mam identyczną furtkę, również z klamką od windy, widzę jak sobie rozwiązaliście kwestię otwierania od wewn- to znaczy macie klamkę . u nas podobno tak się "nie dało " muszę dorwać jakieś ślusarza który mi to zrobi.

Pochwyt furtki nawiązuje do pochwytu drzwi do domu.ma niestety tylko inny kolor- tez się nie dało...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
lindsay80 23:53, 16 mar 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
wpadłam przez przypadek i zostanę już na dłużej
Bardzo mi się podoba to co już masz i co planujesz w swoim ogrodzie, wszystko przemyślane, uporządkowane - świetnie!
Cudne masz te białe krokusy i kula bukszpanowa ma pasuje w tym miejscu idealnie.
A ogrodzenie bedziemy mieć dardzo podobne
____________________
Tu ma być ogród :)
polinka 09:04, 17 mar 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Buksy tegoroczne z plantacji wrocławskiej??
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
MAD 09:27, 17 mar 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
nawigatorka napisał(a)

Proszę bardzo.brakuje nam jeszcze 2 przęseł jak widać na zdjęciach.namiary na "twórcę" mogę podać tylko ja z Wielkopolski jestem to chyba trochę daleko


Dzięki wielkie za zdjęcia poglądowe. Chyba rzeczywiście muszę poszukać kogoś bliżej... A nazwę firmy podrzucisz? Może mają jakieś przedstawicielstwo bliżej Mazowieckiego.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
nawigatorka 10:02, 17 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
polinka napisał(a)
Buksy tegoroczne z plantacji wrocławskiej??

Kule bukszpanowe poza tą największą z plantacji bukszpanowej ale z ubiegłego roku
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 10:04, 17 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
MAD napisał(a)


Dzięki wielkie za zdjęcia poglądowe. Chyba rzeczywiście muszę poszukać kogoś bliżej... A nazwę firmy podrzucisz? Może mają jakieś przedstawicielstwo bliżej Mazowieckiego.

Tylko ze robił to Pan,który spawa w ramach dodatkowj pracy.raczej przedstawicielstwa nigdzie nie ma
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Wieloszka 10:33, 17 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
nawigatorka napisał(a)

No nie mogę się napatrzeć na tę lawendę!!! U mnie nawet po najłagodniejszych 2 ostatnich zimach tak nie wyglądała...
Kula zdobyczna piękna i wielka! Wszyscy tak byli w nią zapatrzeni, że nikt nie zwróciłby uwagi na drugi plan w przebudowie - gdybyś o tym sama nie napisała Choć i tak nie ma to znaczenia - bo przebudowujesz wszystko z gustem.
Łączka krokusowa śliczna!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies