Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

Wieloszka 14:08, 17 mar 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
polinka napisał(a)


Aga, podziwiam za pamięć Jeszcze do tego pamiętasz czego szukałaś!

Bo to był taki nietypowy nawóz I jeszcze szukałam drugiego - z molibdenem

nawigatorka napisał(a)
A to byłaś na pewno Ty.następnym razem się odezwę-wtedy mogłam jedynie poprosić o autograf i pochwalić za ogród.a ja byłam z 2 dwoma córkami i M ale u kosmetyczki raczej się nie spotkamy-w sezonie jak juz nakupie roślin to na kosmetyczkę juz nie ma

Och boszsze, mam dokładnie tak samo!!! Mój M. się śmieje, że jestem nietypowa, bo na nowe buty sobie zawsze pożałuję, ale na roślinki potrafię wydać nawet ostatnią złotówkę
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Margo 14:50, 17 mar 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Ha, ha, ha, ja tez tak mam.
Myslę że tu na forum sporo takich nietypowych babek
____________________
Gosia
nawigatorka 20:21, 17 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Dla lindsay80

Róże jakie mam to:
ARTEMIS - piękna,powtarza kwitnienie, ma pełno kwiatów na 1 pędzie, nie choruje, docelowo jakieś 1,2 m x 1,2 m.
WHITE (ALBA) MEDILAND - mam ją od jesieni ale u w szkółce urzekła mnie drobniuteńkimi kwiatkami - okrywowa
SWANY - okrywowa, Danusia ją poleca, choć dla mnie jest bardzo ekspansywna - wytworzyła w ciągu jednego roku pędy na 3 metry (a mam 8 sztuk), przez co według mnie wyglądała nieporządnie - eksmitowałam ją do przedogródka była pod grabem.
na różowych się nie znam bo nie lubię tego koloru. mam fioletową NOVALIS. Ale wiem, że np FAIRY jest niezawodna.

ARTEMIS



WHITE (ALBA) MEDILAND

SWANY
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
lindsay80 20:47, 17 mar 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
och ale mi przyjemność Asiu zrobiłaś, są śliczne, musisz mieć do nich rękę.
Zauroczyły mnie te róże
____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 21:22, 17 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
O rózach tak naprawdę wiem niewiele.a uroda tych, które mam to pewnie zadośćuczynienie za to ze z roślin domowych trzymają mi się tylko sukulenty
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
jalos 22:11, 17 mar 2015


Dołączył: 17 sie 2014
Posty: 764
Piekne masz te róże!
____________________
Aga Twardy orzech do zgryzienia - ogrodowe rozterki i marzenia
Madzenka 06:51, 19 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Nawigatorki duzy klaps na gola doopę na poczatek!! Jak można sie tak długo nie ujawniać!!
Piekny ogrod tworzysz, konsekwentny ,z wizją zachowany sie nim wszyscy a co bedzie w tym sezonie to aź miło pimyśleć.
Cieszę sie, że malutki odcisk mojej ręki w Twoimogrodzie widac
Bedę kibicować i będę już stale na bieżąco


I jeszcze jedno , ten sam Dom z Wizja miałam kupiony, juz nawet zaadaptowany, przed złożeniem wniosku o pozowlenie na budowe znalzalm aktulany projekt więc wizja domu nawet podobna

Buziaki i cieszę się, ze plantacja bukszpanowa sie spisała.

Gdzie mieszkasz! W okolicach Wrocławia?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
nawigatorka 07:19, 19 mar 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)
Nawigatorki duzy klaps na gola doopę na poczatek!! Jak można sie tak długo nie ujawniać!!
Piekny ogrod tworzysz, konsekwentny ,z wizją zachowany sie nim wszyscy a co bedzie w tym sezonie to aź miło pimyśleć.
Cieszę sie, że malutki odcisk mojej ręki w Twoimogrodzie widac
Bedę kibicować i będę już stale na bieżąco


I jeszcze jedno , ten sam Dom z Wizja miałam kupiony, juz nawet zaadaptowany, przed złożeniem wniosku o pozowlenie na budowe znalzalm aktulany projekt więc wizja domu nawet podobna

Buziaki i cieszę się, ze plantacja bukszpanowa sie spisała.

Gdzie mieszkasz! W okolicach Wrocławia?

Nawet nie wiesz jak się ciesze ze do mnie zajrzałas! Ale już bez klapsów proszę bo juz ich trochę w ostatnim czasie dostałam
Odcisków (także niewidocznych) Ciebie w moim ogrodzie jest wiele bo to Twój wątek czytam najwierniej-pamiętam nawet jak jeszcze gabionow nie miałaś. I tak się teraz zastanawiam,że to właśnie Twój dom-"kościół" sprawił że uznałam,że jeśli dom tak wygląda to i ogród będzie... I się nie myliłem.dziękuję wiec za każdy dzień w Twoim ogrodzie.a projekt rozpoznałas bezbłędnie
A gdyby nie potrzeba kupienia większej ilości bukszpanowych pewnie bym się nigdy na O.nie odwazyla zalogować-bo to do Ciebie wtedy pisałam z prosba o kontakt.
Jestem spod Poznania
Zapraszam czesciej
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Iwk4 07:20, 19 mar 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Piëkne róże. W zeszlym roku szukalam białej, zadna mni nie urzekla. Zima zastanawialam sie nad Artemis. Twoje zdjęcia potwierdzaja ze jest warta zakupu. Tej drugiej kremowej nie znam. Czy w twoim pieknym ogrodzie przeważa biel ?
____________________
Ogródek Iwony II
zawitka 07:39, 19 mar 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Tworzysz piękny ułożony ogród --- buksiki to jest o są cudowne ,cierpliwe i ładnie wyglądają Będę zagladać jak Ci idzie robotka
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies