Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 10:42, 11 kwi 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
kasja83 napisał(a)

Płonę ze wstydu...
Ale jesteście fachmany-śladu nie ma po kabelkach!

Asia myślisz, że mogę prewencyjnie previcurem psiknąć bukszpany?Jeszcze, czy za późno?W zeszłym roku wlazł mi na nie grzyb.
ślady są ale zaraz nie bedzie trawa zarośnie. przyznam, że nie wiem kiedy pryska sie previvurem wiec nie pomogę
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Pszczelarnia 11:21, 11 kwi 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
nawigatorka napisał(a)
12 godzin w ogrodzie.
(...)

Też jesteście już tak opaleni?


Tak, jesteśmy! W ruchu można się ładnie opalić z każdej strony.


Asia, ja może z naiwnym pytaniem ale doprawdy nie wiem: czy takie urządzenie do mycia mebli ogrodowych nadaje się do umycia szklarni, i samochodu, i posadzek z cegły i kamienia? Ma regulowane ciśnienie? Jest to para czy woda?



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
AngelikaX 12:03, 11 kwi 2018


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Asia od Ciebie jak się wychodzi to szczękę się zbiera... machniecie zawsze taką robotę... siłacze
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
nawigatorka 16:50, 11 kwi 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Pszczelarnia napisał(a)


Tak, jesteśmy! W ruchu można się ładnie opalić z każdej strony.


Asia, ja może z naiwnym pytaniem ale doprawdy nie wiem: czy takie urządzenie do mycia mebli ogrodowych nadaje się do umycia szklarni, i samochodu, i posadzek z cegły i kamienia? Ma regulowane ciśnienie? Jest to para czy woda?




Ewo w myjce jest woda nie para. Ale w małej dawce za to z duzym ciśnieniem. Polecam takie z regulowanym cisnieniem. Ale ostrożnie - u nas kiedyś porobilismy sobie dziury w piaskowcu. Zatem cegła tez może mieć uszczerbki, podobnie farba na drewnie. Samochody tym myją, szklarnie zapewne tez ale radziłabym dla nich raczej mniejsze ciśnienie.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 16:51, 11 kwi 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
AngelikaX napisał(a)
Asia od Ciebie jak się wychodzi to szczękę się zbiera... machniecie zawsze taką robotę... siłacze
czasem fizyczna praca okazuje się łatwiejsza niz ta wymagająca "pomyslunku" jak montowanie lamp by było dość prosto na nie prostym terenie...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ren133 08:56, 12 kwi 2018


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
kasja83 napisał(a)

Płonę ze wstydu...
Ale jesteście fachmany-śladu nie ma po kabelkach!

Asia myślisz, że mogę prewencyjnie previcurem psiknąć bukszpany?Jeszcze, czy za późno?W zeszłym roku wlazł mi na nie grzyb.


Ja pryskam previcurem w sezonie
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
nawigatorka 09:06, 12 kwi 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ren133 napisał(a)


Ja pryskam previcurem w sezonie
o
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 20:58, 12 kwi 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
tez kończycie ogrodowy dzień o tej porze? chyba nie bo postów tyle...
wertykulacja zrobiona - spacerek taki. jakieś mam mieszane uczucia - z jednej strony wybraliśmy z 1500 l siana - i to takiego już ugniecionego, że worów podnieść się nie dało. niby coś ale myślałam, ze będzie znacznie więcej. i wg mnie jeszcze z 3/4 zostało ale jakoś nie widzę tendencji by dało się bardziej to wygrzebać - no chyba ze zrywając darń. ziemia na pewno spulchniona ale czy jakoś szałowo? trawnik myślałam, ze po będzie w opłakanym stanie a tu ledwo co widać... zobaczymy

Teraz powrót do lamp bo już kilka świeci
a na fotki czasu brak - może jutro pomiedzy odchwaszaczaniem...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Magda70 21:00, 12 kwi 2018


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
AngelikaX napisał(a)
Asia od Ciebie jak się wychodzi to szczękę się zbiera... machniecie zawsze taką robotę... siłacze


I to tak machają, ze wygląda jakby to był lajcik
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
nawigatorka 21:09, 12 kwi 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Magda70 napisał(a)


I to tak machają, ze wygląda jakby to był lajcik
a nie jest?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies