Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2015

Urszulla 13:44, 14 mar 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Ja w ogonie witających się czekampooglądałam krokusowo-irysowo i się nadziwić nie mogę co może się wydarzyć w ciągu jednego tygodnia u Ciebie....a co dopiero w ciągu całego roku
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Kacha123 13:52, 14 mar 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Co tutaj tak cicho?
Smutno nam nielicho!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
rozajerycha 16:29, 14 mar 2015

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Mała Mi ma nowy wątek
cieszy oczy ten zakątek
nie idą mi dobrze rymy
więc lepiej skończymy.

Hura !!! Jestem na bierząco ))

Pozdrawiam Cię Aniu serdecznie.Iryski są super,będę w woplnej chwili i sposobności obserwować Twój piękny ogród.
Martek
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Mala_Mi 16:32, 14 mar 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Iwona - rymowanki u Anki, a Anki nie ma.... bo pracuje, a to się nie rymuje

Madżen, Agnieszka - wszytko jest możliwe, mogą zjeść nornice (bo lubią też i iryski), mogą je męczyć choroby grzybowe.. to są cebule i mogą chorować. Zwłaszcza jak mają za mokro. Zauważyłam, że po mało mroźnych zimach cebulowe wypadają .. po prostu gniją w mokrej ziemi. U mnie w tym roku też szału nie ma. Chyba część po prostu zgniła..

Robert - zapraszam ... nie próbuję nawet nadrabiać.. bo bym nie szła wogle spać.

Madziu - Ty sie kuruj... a nie chora do pracy.. ale "I kto to mówi", wiem i rozumiem jak to jest .. czasami po prostu nie tak łatwo. Mój ogród też leży odłogiem.. i jeszcze poleży, bo z nowym tygodniem kolejne robota terminowa..

Agnieszka - na Forum same talenty .. poetyckie też.. uwielbiam te rymowanki naszych najlepszych poetów Bo zawsze są wesoło

Renia - taka zmyłka na nowy sezon.. Zamówiłam.. złamałam się.. i nie tylko na nią.. chyba Bozia mi rozum odebrała.

Ewa - Wadera może robić w stadzie co chce Takie jej prawo.. wiec jak się na siłach nie czuje to nie rymuje... i nikt wilczycy nie podskoczy Ale miło, że ślad łapy zostawiony, teren oznaczony

Agata - jestem cały czas.. i nawet do siebie na wątek zaglądam, tylko nie piszę, bo jak zacznę to godzina zleci.. i tylko na mój wątek.. Mam nadzieję, że z Kubusiem już lepiej.

Magda - fajne rymowanki to u Hanusi i Zbysia.. uwielbiam je czytać

Karola - wzięłam przykład z Ciebie

Bogdzia - a ja nie jestem na bieżąco i nie będę. Właśnie lecę po Muminka.. A. chora to go trochę popilnuję. Szkoda, że pogoda brzydka, bo można by pokręcić się po ogrodzie jutro.. a tak będziemy siedzieć w domciu..


By przełamać monotonię.. jakiś stary obrazek sprzed 3 dni.. czyli ciemiernik w pąkach..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
popcorn 16:34, 14 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ciemiernik śliczny! Pojedyncze ma kwiatki? U nas mży cały dzień... pozdrówka!
____________________
Mój nowy ogródek
Mala_Mi 16:45, 14 mar 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ula - na razie nic się nie wydarzy ... bo czasu brak... a nowe musiało być.. za długi wątek już był.

Kacha - Jak piszę bez umiaru
to zaraz jest wielkie larum

Jak tylko przysiądę cicho w kąciku
To rwetes się robi, że jest za cicho

Wiec niech Kasia nie narzeka
Tylko do nowego projektu ucieka

Bo wszyscy są zaciekawieni
Jak "pod górkę" się zmieni

Martek - myślami Cię ściągnęłam.. bo zastanawiałam się czy nie posiać cynii wcześniej, ale dałam spokój.. rymy twoje bardzo zgrabne lecę po Muminka ..

I wspomnienie jak ładnie było.. i się skończyło.. do końca marca nie będzie upałów.. a nawet śnieg wróżą..




____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 16:46, 14 mar 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
popcorn napisał(a)
Ciemiernik śliczny! Pojedyncze ma kwiatki? U nas mży cały dzień... pozdrówka!

Ten jest pojedynczy...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kacha123 16:50, 14 mar 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Aniu czuję się zaszczycona Twoimi cudnymi rymami
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Joaska 16:51, 14 mar 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Aniu nawet nie strasz że ładnie w marcu nie będzie.... dzisiaj się ślizgałam na błocie i tylko się modliłam żebym z moją nowo nabytą magnolią orła nie wywinąć , jak będzie tak lać to nici z robót ziemnych a tym samym tworzenie ogrodu oddala się coraz bardziej .. mam dość zimy, deszczu i błota!
Ciemierniki cudne, nabędę w przyszłym roku, bo w tym wolę wydawać kasę na "szkielet" ogrodu a byliny sobię będę ukradkiem dokupować ...
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
dorciabe 16:56, 14 mar 2015


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Ania pozdrowienia zostawiam
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies