Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2015

Ensata 17:27, 30 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Upas, ale dobrze, ze chociaz mogłas upust dac trochę.

Woda w oczku mnie zaskakuje, przy takiej ilości ryb u Ciebie, to az dziwne. Rosliny muszą byc zazdrosne, jesuu, żarłoczne!
____________________
W kolorze blue
kasiek 19:23, 30 lip 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Mala_Mi napisał(a)


U Agnieszki pisałam ,że wybrałam 3 ogrody przy których miałabym problem w przypadku możliwości zamiany na swój.. i nie wiem co bym zrobiła.. i w tej trójce jest Rododendronowy, Vivy i Jurajski. Każdy z tych ogrodów ma areał, krajobraz zapożyczony i ogród godzien posiadania


Moje typy! Tez miałabym taki problem bo sa przepiekne, wręcz idealne !
Za to Ty bijesz na głowę w kategorii ogrody najbardziej dynamiczne! A także w kategorii Ogrodnik wytrzymały Ech pięknie u Ciebie, juz się doczekać nie moge!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
LewOgrodowy 20:05, 30 lip 2015


Dołączył: 31 sty 2015
Posty: 493
Mala_Mi napisał(a)

Okropny awatar.. myślałam co za chłop się pojawił o twarzy Karwowskiego.

Postuluję o wymianę....


No cóż dziewczyny, czas nie stoi, od dziś jestem czterdziestolatkiem, więc stąd avatar.
____________________
Monika
LewOgrodowy 20:09, 30 lip 2015


Dołączył: 31 sty 2015
Posty: 493
lojalna_ napisał(a)
Jaki awatar super!!!

Dzięki Jolcik! Los tak chciał.
____________________
Monika
ana_art 20:32, 30 lip 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
LewOgrodowy napisał(a)


No cóż dziewczyny, czas nie stoi, od dziś jestem czterdziestolatkiem, więc stąd avatar.
hahaha , grunt to dystans do siebie i świata
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
LewOgrodowy 20:53, 30 lip 2015


Dołączył: 31 sty 2015
Posty: 493
ana_art napisał(a)
hahaha , grunt to dystans do siebie i świata

Dzięki! A na imprezkę urodzinową wzięłam kawałek węgla, żeby na sali było coś starszego ode mnie!
____________________
Monika
Madzenka 21:21, 30 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Anek lubię poczytać Twoja frustrację. Dodajesz mi odwagi, czasem nerwa mam i aż mnie trzęsie.... ale nie mam cywilnej odwagi aby wyrazić swą opinie na forum... w pracy zupełnie inaczej.. Podziwiam cię za tę cywilną odwagę
Na razie do mnie nie wpadaj bo nic się nie dzieję. Gdy będą zdjęcia zawoła, ale to najwczesniej w sobotę..


Pozwolisz że jeszcze poleżę na tej kozetce u psychoterapeuty
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 21:51, 30 lip 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
LewOgrodowy napisał(a)

Dzięki! A na imprezkę urodzinową wzięłam kawałek węgla, żeby na sali było coś starszego ode mnie!

Domyśliłam się...
A na imprezę mnie trza wziąć...... i przyjemniej niż z węglem.

Tylko nie dziś.. dziś mam nockę..


I 100 lat


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:54, 30 lip 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
kasiek napisał(a)


Moje typy! Tez miałabym taki problem bo sa przepiekne, wręcz idealne !
Za to Ty bijesz na głowę w kategorii ogrody najbardziej dynamiczne! A także w kategorii Ogrodnik wytrzymały Ech pięknie u Ciebie, juz się doczekać nie moge!

Piękno jest pojęciem względnym.. ale myślę, że Tobie się spodoba.. też lubisz różnorodnie i z zakamarkami ... zapowiadają upały.. więc strój wskazany
To jedyne momenty że mogę dupcie pomoczyć... jak mam gości

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:58, 30 lip 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Madzenka napisał(a)
Anek lubię poczytać Twoja frustrację. Dodajesz mi odwagi, czasem nerwa mam i aż mnie trzęsie.... ale nie mam cywilnej odwagi aby wyrazić swą opinie na forum... w pracy zupełnie inaczej.. Podziwiam cię za tę cywilną odwagę
Na razie do mnie nie wpadaj bo nic się nie dzieję. Gdy będą zdjęcia zawoła, ale to najwczesniej w sobotę..


Pozwolisz że jeszcze poleżę na tej kozetce u psychoterapeuty


Madżen.. frustracja to mało... wymagania jak za złote kalesony, a płaca jak .. wiec człek by przeżyć nawet skromnie musi brać roboty dużo.. ostatni propozycje odrzuciłam... bo bym musiała do roboty dopłacić!!!!

SZUKAM PRACY..... może ktoś to czyta... cuda się zdarzają....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies