Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2015

jankosia 22:57, 13 sty 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Mala_Mi napisał(a)
Równo cztery lata temu napisałam pierwszego posta na forum....13.01.2012 godzina 22,40.

Dziękuję, że tyle ze mną wytrzymaliście..




O! No i to jest rocznica do obchodzenia, a nie jakieś tam kolejne setki czy tysiączki
Ty to jesteś skarbnicą wiedzy, ale jak ty wytrzymałaś odpowiadając dziesiątki razy na te same pytania?
Co by Ci tu za kwiotka z tej okazji zostawić?... Niech pomyślę.... Czego jest u mnie najwięcej?

____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
bacowa 23:06, 13 sty 2016


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Aż spojrzałam na licznik, 41561 postów. Brawo ty.
chelll 23:06, 13 sty 2016


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
To ja Ci dziękuję Twój ogród odkryłam jako pierwszy na Ogrodowisku. Dzisiaj znam ich wiele, ale do Twojego wracam wciąż

A z tymi różami to nic nie obczajam
____________________
Handmade by Elka
sylwia_slomc... 23:25, 13 sty 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Kochana ja na Ogrodowisko trafiłam dzięki Mai po obejrzeniu Ogrodu Bogdzi, Twojego i Gosi i jak Maja powiedziała , że na tym forum są takie ogrody do podziwiania....i chyba nawet Twój wątek oglądałam pierwszy, a teraz czytam Dzięki Ci , że jesteś z Nami
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mala_Mi 00:19, 14 sty 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dziękuję za wpisy rocznicowe
I spadam do spania
Jankosia - szukałam kwitnących mleczy... miałam taką piękną fotę z szafirkami.. znajdę ją... super kompozycja

Bacowa - brawo Ty..brawo Ja.. brawo wszystkim zakręconym.. kiedy Twój wątek zobaczymy????

Chell - brawo za ilość cebul.. czytałam, jestem pod wrażeniem. I drugie mega wrażenie, że ja byłam pierwsza i nie wystraszyłam

Sylwia
- wiem, że pracujesz.. to uciekaj do spania, Forum nie zająć, nie ucieknie Ja też uciekam....

Stronki wstecz nie obracam... bo oczy trzymam na zapałkach..

Myślę nad nowym wątkiem... kataloguję moje dobro i szlag mnie trafia za zdjęcia z całego sezonu co szlag trafił Zjadło Sebkowi kiedyś.. teraz zjadło mi

Mój początek na literkę A z bylin...



itd itp folder zwiera prawie 1700 plików .... część się dubluje, ale części nie katalogowałam.. części już nie mam.... ale tak czy siak uzbierałam ponad 1000 różności.... to się w głowie nie mieści. Realnie rośnie u mnie co najmniej 1300 różnych roślin ....

Może nowy wątek założę bez komentarzy ... z opisem..... i będę wszytko opisywać po skrócie..

dOBRANOC
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
barbara_kraj... 00:29, 14 sty 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Mala_Mi napisał(a)
Równo cztery lata temu napisałam pierwszego posta na forum....13.01.2012 godzina 22,40.

Dziękuję, że tyle ze mną wytrzymaliście..


No i dobrze, że się zjawiłaś, bo smutno byłoby bez Ciebie. Strata to byłaby wielka nie poznać tak fascynującej osoby.
Pozdrawiam ciepło
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Sylvana 00:58, 14 sty 2016


Dołączył: 29 wrz 2015
Posty: 3428
Również dziękuję...to forum bez Ciebie i Twojej wiedzy byłoby o wiele uboższe....uratowałaś już pewnie co najmniej 1300 zielonych istnień w innych ogrodach dzięki swoim wskazówkom

Masz więcej roślin niż w kilku sklepach ogrodniczych
____________________
Sylwia - Kamienny ogród patykiem malowany
iwonadm 05:17, 14 sty 2016


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Skarbnico ogrodowej wiedzy dziękuję że jesteś
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
hanka_andrus 05:39, 14 sty 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
13styczeń 2012.
Czy to data pechowa?
Czy z innych względów ważna pamiętania?
Dla ogrodowiska jest to data cenna!
Założyła tu wątek pewna mała Ania.
Ań tu jest dużo, więc dla odróżniania,
Małą Mi została nasza Ania!

Osoba niewielka, ale z dużym sercem!
Wiedzą się dzieli na prawo i lewo,
co warto mieć w ogrodzie, a co jest be.
wszystko tu wyczytasz, jeśli tylko chcesz.

Czytać trzeba szybko, i ze zrozumieniem,
bowiem wątek pędzi niczym błyskawica!
Każdy chce tu znaleźć potwierdzenie,
że ma sens ta jego "ogrodowa krwawica!"

Aniu,
Ty się nie zmieniaj! Bądź jak dotąd miła!
Ale nie tylko słodka, lecz czasem zgryźliwa!
Taką Ciebie znamy, taką widzieć chcemy!
I kochamy Cię taką! Mówię to bez ściemy!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
nawigatorka 08:13, 14 sty 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Aniu choc zazwyczaj hamujesz naz z zyczeniami i gratkami to dzis sie nie.powstrzymam Twoja wiedza nie do ogarniecia jak dla mnie a najlepsze to ze poparta grzebaniem w ziemi nie ksiazkami ale jeszcze bardziej zachwyca mnie to ze chce Ci sie nia dzielic,szukac fotek,tlumaczyc,a nawet rozsyladz dziesiatki paczek. To sie nazywa wklad w upiekszanie kraju ps. Ja na forum oficjalnie od niecalych dwoch lat ale czytam Was tez od czterech
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies