Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pewnej ogrodniczki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pewnej ogrodniczki

lojalna_ 11:15, 18 wrz 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jestem u Ciebie jak to czesto bywa przypadkowo ))) i jestem zachwycona wszystkim a Toba i Twoim piorem najbardziej. ))) no epos o tarwie mnie rozwalil ......ja pierwszoroczka trawnikowa zielona nabywczyni wszystkiego o czym piszesz wszystko to mam w zasadzie mialam w grunt poszlo i piszesz o wszystkim z czego zrezygnowałam i wcale nie taka lekka reka )))


Siwtnie masz pisanie , zdjecia tez super )) pozdrawiam milo ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Dorotka 20:02, 18 wrz 2015


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
lojalna_ napisał(a)
Jestem u Ciebie jak to czesto bywa przypadkowo ))) i jestem zachwycona wszystkim a Toba i Twoim piorem najbardziej. ))) no epos o tarwie mnie rozwalil ......ja pierwszoroczka trawnikowa zielona nabywczyni wszystkiego o czym piszesz wszystko to mam w zasadzie mialam w grunt poszlo i piszesz o wszystkim z czego zrezygnowałam i wcale nie taka lekka reka )))


Siwtnie masz pisanie , zdjecia tez super )) pozdrawiam milo ))


Dzięki Jolu za wizytę. Odpowiedź u Ciebie zostawiłam
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
lojalna_ 07:26, 19 wrz 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Dorotko u mnie kawalek podlogi nie trudno go bylo obsadzic . Jedynie w tym roku na bogato to mam stipy wszedzie wszedzie i nie koniecznie tam gdzie bym chciala, jesli chcesz juz dosc spore siewki to chetnie Ci podesle

Na wkladanie cebulowych w rabaty to jeszcze jak wszyscy czekam ....chcialam je wymoczyc w miksturach ale musze poczytac w jakich no i boje sievtej nornicy , siedzi u sasiadki a ta chyba nic z nia nie zrobi bo skapi grosza na cokolwiek co by ja wyploszylo lub uziemiło.

Masz jakies jesienne plany ? Z tych migawek niewielevwiem o Twoim ogrodzie nie pokusilaby sie na jakis wiekszy kadr? Ja z tym mialam zawsze problem hehehe
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Dorotka 08:18, 19 wrz 2015


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
Jolu, zostawiłam Ci jak wiesz kilka słów na privie.

Bardzo mi miło poznać tak fajna dziewczynę i jej cuuudny kawałek ogrodu.

Siewki bardzo chętnie przyjmę bo stipy wszelakie to u mnie numer UNO. Zakochała sie w trawach wszelakich. Jestem Pani Trawka chyba bo skupuje bez umiaru i pomysłu a potem mam problem ale wciąz mi mało a że rabaty nie obsadzone jeszez to i ogrodowu mało.

Plany ogrodowe to rabata o której na privie napisałam a na która pomysłu nie mam.
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
MirellaB 09:07, 19 wrz 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Dorotka napisał(a)
Jesień cudna bywa...



A ja do Ciebie od Joli przychodzę, ale pamiętam ten wątek,są tu też moje wpisy.
Ty u mnie nie bywasz, więc jakoś zapomniałam o Tobie.

Co to za białe piękne kwiatki?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Dorotka 09:10, 19 wrz 2015


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
Mirelko to surfinie zwykłe, pospolite. Które jak widzisz bardzo polubiły mój taras

Właściwie to ja mało bywam i chyba u kilku osób tylko ale mam zamiar sie poprawić tej jesieni i poznać dziewczyny bardziej.
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
lojalna_ 09:10, 19 wrz 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Odpisalam mam nadzieje , ze wszystko powoli ruszy do upragnionego celu ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 09:11, 19 wrz 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Surfinie masz piekne u mnie straszne wiatrzysko i nie licho rosna juz ich wiecej nie posadze a kofam je ogromnie )
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Dorotka 09:19, 19 wrz 2015


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
lojalna_ napisał(a)
Surfinie masz piekne u mnie straszne wiatrzysko i nie licho rosna juz ich wiecej nie posadze a kofam je ogromnie )


U mnie też głowę urywa od tej strony gdzie one są. Pierwotnie były na oknach ale mi je TRZY razy wiatr zwalił z parapetów, doniczki potrzaskał, kwiaty połamał. Ale dały radę więc poszły na taras teraz.

Generalnie ogród chciałąbym w bieli utrzymać ale coraz słabiej mi to wychodzi.
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
Dorotka 09:40, 19 wrz 2015


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
Dziewczyny jakie rosliny to byliny?? Bo zgłupiałam już???

I jeszcze kiedy przesadzamy berberysy?? Teraz czy lepiej wiosną??? Mam sadzonki sadzone w tym roku na wiosnę ale chyba za gęsto je sadziłąm i musze co drugą przsadzić.
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies