Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pewnej ogrodniczki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pewnej ogrodniczki

Lukasz2013 19:39, 18 kwi 2015


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
No i jestem ale już u Ciebie byłem wcześniej. Dopinguje przed pracami ogrodowymi. Będe zaglądał.
Efffa 07:20, 22 kwi 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Dorotka napisał(a)
Dziewczyny poszukuje osób które maja ułożone kostką obrzeża pomiędzy trawnikiem a rabatą, ale interesują mnie obrzeża które nie są na zaprawie a jedynie ułożone głębiej w ziemi.
Kto ma tak zrobioną rabatę??? Jeśli mogę poprosić o jej zdjęcia i opis jak sie spisuje po kilku latach.

Hej Dorotko, niewiem czy jeszcze Cię interesuje kostka- obrzeża?Ale jeżeli tak to spójrz u mnie na 1 stronie, wprawdzie ta jest na rabacie ale taką samą mam przy trawniku, ułozona jest na sucho, bo bałam sie ze bede zmieniać(i na szczescie nie jest na zaprawie bo ta rabata jest cała do zmiany).Tą samą kostkę mam przy trawniku i szczerze Ci powiem,że dzieci maja zawsze na nich niezłą zabawę, skakają, gry na tych kostkach wymyślają i ta kostka wygląda na nienaruszoną.Mam tak 2 lata.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Dorotka 19:50, 22 kwi 2015


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
Efffa napisał(a)

Hej Dorotko, niewiem czy jeszcze Cię interesuje kostka- obrzeża?Ale jeżeli tak to spójrz u mnie na 1 stronie, wprawdzie ta jest na rabacie ale taką samą mam przy trawniku, ułozona jest na sucho, bo bałam sie ze bede zmieniać(i na szczescie nie jest na zaprawie bo ta rabata jest cała do zmiany).Tą samą kostkę mam przy trawniku i szczerze Ci powiem,że dzieci maja zawsze na nich niezłą zabawę, skakają, gry na tych kostkach wymyślają i ta kostka wygląda na nienaruszoną.Mam tak 2 lata.



Cudnie wygląda u Ciebie tak kostka. Dałaś mi powód do zastanowienia.
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
Dorotka 19:08, 24 kwi 2015


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
Dziewczyny, dajcie mi pomysły na jakieś nie duże drzewka warte posadzenia o okrągłej koronie. Takie które zniosą moją glinę.
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
polinka 21:55, 24 kwi 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Kostkę układasz na podsypce czy na sucho?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Dorotka 21:58, 24 kwi 2015


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
Przyjdzie facet w zrobimy na wylewce czy jak to się tam nazywa. Tak jak u Ciebie. Kostki mam bardzo dużo po budowie i podjeździe więc wykorzystam ją.
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
polinka 22:02, 24 kwi 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Tylko wiesz, że pózniej juz tego nie możesz zmienić?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Dorotka 22:03, 24 kwi 2015


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
polinka napisał(a)
Tylko wiesz, że pózniej juz tego nie możesz zmienić?


I chwała Bogu, tego mi potrzeba bo inaczej co tydzień bym zmieniała
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
MiraR 22:04, 24 kwi 2015

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
A pokażesz więcej ogrodu? Jestem ciekawa jak to wszystko wygląda.Też mam zamiar zrobić kąt z ławką i nie mam pomysłu Ja dopiero początkująca w tym temacie
____________________
jolka 16:24, 25 kwi 2015


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Dorotka napisał(a)
Dziewczyny poszukuje osób które maja ułożone kostką obrzeża pomiędzy trawnikiem a rabatą, ale interesują mnie obrzeża które nie są na zaprawie a jedynie ułożone głębiej w ziemi.
Kto ma tak zrobioną rabatę??? Jeśli mogę poprosić o jej zdjęcia i opis jak sie spisuje po kilku latach.


Ja mam tak i jest w miarę ok Jest trawa, kostka w ziemi, a dalej bukszpanowe kulki w żwirze. Nie chcę Ci tu śmiecić moimi zdjęciami, ale zajrzyj do mnie to sobie obejrzysz.

I pokaż jakieś fotki wreszcie

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies