Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

ren133 11:30, 23 kwi 2018


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
No to jak już coś dałaś to ok myślę, że tym żelazem można wszystko potraktować ... ale dla pewności mogłaby sie Toszka wypowiedzieć
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
AnnaCh 12:28, 23 kwi 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
No tak, przydałaby się
Wiesz Renia, ja ich w zeszłym roku nie podsypywałam niczym właśnie biorąc sobie do serca razy Toszki, żeby ich nie pędzić, żeby nie szły w masę zieloną, tylko korzenie żeby budowały, bo jak się korzenie nie odbudują, to nie będą miały jak wyżywić masy zielonej. Buźka, kupię żelazo
____________________
Ania - Malutki pod lasem
kasja83 07:15, 24 kwi 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
AnnaCh napisał(a)
Iza, dziękuję bardzo, przyznam, że tulipanki EE są chyba moimi ulubionymi i jesienią muszę jeszcze dużo dokupić

Reniu, Ewo, Gosiu, przyznaję moje bukszpany wyglądają źle, odchorowywały zeszłoroczną przeprowadzkę. W zeszłym roku ich niczym nie nawoziłam, opryskiwałam tylko na grzyba i dostawały nawóz startowy na korzenienie się. W tym roku dostały mineral żel do bukszpanów i już jakby im lepiej, coraz więcej zielonego Kupię żelazo i zrobię im oprysk, nawet o tym też pomyślałam
Na siarczan potasu już chyba za późno, bo z tego co czytałam, to nawóz jesienny, ewentualnie wczesną wiosną można zastosować, a poza tym boję się przedobrzyć, bo jak już im tego agrecola zapodałam??? Sama nie wiem.
A jeszcze jedno, czy tym żelazem mogę opryskać też np. cisy i graby???

Ja swoje podlałam florovitem-bo też taka sobie zieleń właśnie była. I teraz się zastanawiam czy dołożyć im tego żelaza??To się kupuje gotowe?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
frezja 09:22, 24 kwi 2018


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Kasiu, taki :

http://allegro.pl/florovit-nawoz-plynny-dolistny-agro-miedz-1l-i6578434584.html?reco_id=1715621c-4790-11e8-8878-246e9680cca8&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco&bi_c=Product&
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Makusia 14:13, 24 kwi 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Anuśka też zamówiłam żelazo. Oraz końską dawkę florowitu i pinivit. Szykuję recepturę Bogdzi na umierające rodki me
EE są cudne- uwielbiam je za to, że nie zawiodły mnie, mimo, że jakiejś szczególnej nadziei w nich nie pokładałam
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
kaz742011 22:45, 24 kwi 2018


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Ania jak dawkujesz to żelazo buksom? Moje dwie kulki też trochę wypłowiałe. Florovit już dostały.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
AnnaCh 20:04, 29 kwi 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Żelazo zamówione Kasiu, jeszcze nie mam, to nie wiem jak dawkuję

Moja jedyna wypielona rabata, która można pokazać z bliska
Nie wiem skąd się tam wziął ten żółty tulipan, chyba przywędrował w zeszłym roku razem z szafirkami od dziadka mojego M, jak wykopywaliśmy buksy. W sumie to pasuje do tej tawułki


Martusiowa hakuro też ma tu miejscówkę
I piwonie od mamy, może w tym roku zakwitną Mają być białe.


I moje kochane miśki, zebrały się w tym roku pięknie
Bergenia daje czadu
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 20:07, 29 kwi 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Bez w tym roku pierwszy raz kwitnie
Truskawki zaczynają


W warzywniaku pory i selery posadzone, sałata ucierpiała podczas dzisiejszej burzy.


A od frontu stipa trzeci rok ładnie się zbiera, ciekawe czy będę miała siewki?
I moje grabiszcza na tle burzowego nieba
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Krys 21:14, 29 kwi 2018


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Aniu pięknie wszystki rośnie,graby ładny smignęły,ladne listki maja o tej porze
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
zoja 21:26, 29 kwi 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
graby to był strzał w dziesiątkę - świetnie się prezentują
u mnie o ironio bergenie chyba zmarzły i nie mam ani jednego kwiatka - dziwnie...
Macham!
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies