Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

AnnaCh 23:12, 25 sie 2021


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kochani przepraszam, że tak długo mnie nie było, dużo pracowałam, nie w ogrodzie niestety. Trochę podróżowałam, samolotem, samochodem, rowerem i pieszo, ale wiecie co jest najfajniejsze i za co uwielbiam tu wracać? Za to, że choć człowiek pojawi się na chwilę, to od razu spotyka swoje bratnie dusze i ogromną życzliwość Uwielbiam to forum

Ale po kolei, troszkę Wam powiem gdzie byłam. Najpierw udało nam się z M wyrwać na jedną noc do Wisły i połazikować po górach


Potem udało nam się we dwoje wyrwać na tydzień na Gran Canarię Jak ja kocham Wyspy Kanaryjskie, także za jedzonko Niestety od razu na drugi dzień po powrocie musiałam wracać do pracy... Z Roque Nublo było widać Teneryfę
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 23:17, 25 sie 2021


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
W międzyczasie udało się wyjechać z dziećmi na weekend do Międzygórza i zdobyć Śnieżnik, a w drodze powrotnej połazić i popływać po Wrocławiu


A teraz w sobotę wróciliśmy z tygodiowego pobytu w Bieszczadach
Jaś zakochał się podobnie jak my rok temu


Oprócz tego sporo jeździłam rowerem po okolicy, udało mi się nawet zaliczyć trasę dookoła Jeziora Sulejowskiego, w wielu trasach towarzyszył nam Jaś, w kilku też Marysia
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 23:30, 25 sie 2021


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ale do sedna:

Pawle, nie ma się czym chwalić, bo akurat ta ścieżka nie jest skończona. Ma solidną podbudowę, którą zrobili mi panowie od kostki, ale brakuje między krawężnikami wypełnienia z kamienia.

Asiu, nabyłaś kukliki?

Aniu, to prawda, to bardzo fajne połączenie kolorystyczne

Basiu, więc tak, ciski moje to były strasze biedy. Walczyłam o nie strasznie, efekt jest, niektóre dorastają już na wysokość siatki i mam nadzieję, że niedługo zdejmę dzięki nim siatkę maskującą z płotu. Co do cięcia to Polinka zaleecała co 6 tygodni, ale przynam się bez bicia, że moje w tym roku w związku z zawirowaniami u mnie w pracy i brakiem czasu nie były cięte Może teraz jakby był jakiś dzień bez opadów to ciachnę Patrz jakie miśki są


Wiklasia, jestem

Ula, jesteśmy bardzo zadowoleni z placyku. W końcu basen idealnie wypoziomowany, równo stał. Nic nie kładliśmy pod niego, tylko zostało pozamiatane dobrze


Johanko, byłam, byłam
____________________
Ania - Malutki pod lasem
sylwia_slomc... 23:40, 25 sie 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Ależ ciekawe życie prowadziłaś w czasie Swojej nieobecności
Połazić po górach ale bym połaziła, tylko zdrowie nie bardzo już pozwala, a szkoda bo kocham góry
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Johanka77 23:48, 25 sie 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Fajne podsumowanie lata! Czasem taki luz jest wskazany. Szczególnie jako odreagowanie rocznego zamknięcia…
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
AnnaCh 11:21, 26 sie 2021


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Sylwia, są też takie górki po których bez problemu byś połazikowała, biorąc pod uwagę ile robisz km po swoim ogrodzie. Polecam np. Wisłę. Nie musi to być od razu mordercza wspinaczka, sama też coraz bardziej lubię takie spokojne pochodzenie po prostu, a pod choinkę dostałam kije trekkingowe, to chodzenie jest jeszcze bardziej przyjemne

Asiu, bardzo potrzebowałam przestrzeni Na ferie pierwwszy raz od lat nie pojechaliśmy, wiadomo przez co. Szczepiłam się jak najszybciej się tylko dało, chciałam gdzieś jechać, miałam zupełnie być gdze indziej na wspólnym we dwoje wyjeździe, ale mi odwołali. Wkurzona już nie chciałam kombinować i szybka decyzja, lecimy na GC, tam jest jak w domu, tylko klimat lepszy I to był dobry wybór, wypoczęłam za wszystkie ostatnie miesiące tyrania
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Zakrecona 15:07, 26 sie 2021

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Aniu bardzo udany okres wakacyjny

Zdrowo zazdroszczę. Też by się coś we dwoje przydało
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
sylwik69 21:05, 11 wrz 2021


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Zakrecona napisał(a)
Aniu bardzo udany okres wakacyjny

Zdrowo zazdroszczę. Też by się coś we dwoje przydało

Podpisuję się pod tym obiema łapami
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
AnnaCh 19:42, 04 paź 2021


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Magda, Sylwia, dziękuję bardzo

Stwierdzam, że sezon mam ogrodowo zupełnie zmarnowany. Nic nie zrobiłam, zupełnie...
W warzywniku mam chwasty większe ode mnie Porażka na całego, ale trudno...

Dzisiaj wygospodarowałam dwie godziny przed zmrokiem, posadziłam 4 paczki EE, bo tyle znalazłam kiedyś w jednej z moich B Widać jaki mam stan chodników i rabat, masakra


A potem zaczęłam prostować jedną z rabat, które zakładałam jako pierwsze w moim ogrodzie. Skończyłam po ciemku, pokąsana przez komary. Jutro dam kompost i przekopię to i przesadzę bukszpany w prostą linię. Za bukszpanami miałam lawendę, ale nie przetrwała zimy, zaastanawiam się co tam wsadzić i chyba dam jakieś jeżówki Bo je uwielbiam, albo łan werbeny...
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 23:15, 09 paź 2021


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Zmiana dekoracji w donicach
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies