Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Helen 21:40, 08 mar 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Pięknie Wam wyszło.
____________________
Helen - Hortensjowo
Magleska 23:04, 08 mar 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Aniu nowe ogrodzenie masz super
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sarenka 07:13, 09 mar 2022


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ale ładne ogrodzenie bardzo w moim guście
____________________
Magda W samym sloncu
AnnaCh 07:51, 09 mar 2022


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Dziękuję Wam wszystkim bardzo
Osobiście też mi się podoba. Musimy jeszcze je umyć myjką i jak będzie cieplej zaimpregnować bloczki, bo to grafit, będzie zbierał kurz.
Jak jeszcze naprawią podjazd i dojdą roślinki będzie fajnie myślę
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Anda 13:06, 09 mar 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
Mnie również bardzo się podoba Kamień i drewno to połączenie, które bardzo lubię.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gruszka_na_w... 13:32, 09 mar 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
To już chyba ostatni krok ku cywilizacji. Warto mieć marzenia, bo ich spełnienie daje wiele radości. Pięknie jest.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Kawa 12:26, 10 mar 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ania super ogrodzenie~~!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
MartaKozak 17:18, 11 mar 2022


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
Bardzo mi sie podoba
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
AnnaCh 11:40, 13 mar 2022


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ewa, tak po prawdzie to nie jest drewno, tylko je udaje, ale efekt fajny To blacha

Haniu,
niestety nie jest to ostatni krok, ale mam nadzieję, że jeszcze ze dwa lata i będzie tak jak chcę Już po tym roku mam nadzieję zamknąć pewien etap, a potem kolejne i kolejne Trzeba marzyć i stawiać sobie cele do osiągnięcia. Na przyszłą wiosnę mam już w planach małą szklarnię

Kamila, Marta, dzięki wielkie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 11:54, 13 mar 2022


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Wczoraj chyba jak wszyscy tyrałam cały dzień, dzisiaj mięśnie na tylnej części ciała się odzywają
Mega się narobiłam, a tak jakby mało widać. Ścięłam trochę trawek, seslerię i trochę stipy, wycięłam brzydkie liście ciemiernikom, przy okazji mam milion siewek
Ale najgorsze było wykopanie dwóch ogromnych juk z rabaty, która powstawała jeszcze przed Ogrodowiskiem, wysypana kamieniem, pod spodem rozkładająca się szmata, kłębowisko perzu, wysiana nawłoć, cały dzień tam prawie spędziłam... Dobrze, że M z pracy wcześniej wrócił i mi tą jedną ogromną jukę wykopał, bo nie dałabym rady sama. Do tego ziemia tam, to sama glina, wywaliłam całą taczkę kamieni i tego gliniastego czegoś. Wsadziłam za obwódkę z tawułek dwa berberysy wykopane z narożnika przy bramie, bo już obsychały, no i zrobiło się łyso. Przypomniało mi się o bukszpanach w doniczkach, które sama ukorzeniłam, będą kulki. Wiem, że ćma, ale szkoda mi ich wyrzucić, a buksów mam dużo, pryskam lepinoxem, to 3 więcej nie robią różnicy. Muszę dokupić jeszcze jednego szmaragda pod płot i będzie w miarę i korą wysypać.
A zapomniałam, sadząc roślinki chciałam im zrobić dobrze i dobrałam się do swojego kompostownika Śliczny kompościk już mam
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies