Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Helen 20:17, 16 lut 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Ania, bardzo fajny masz front.
____________________
Helen - Hortensjowo
Wiolka5_7 20:24, 16 lut 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Też mam brzozy i derenie i bardzo lubię
Fajnie się dzieje u Ciebie Aniu, pamiętam jak robiliśmy nowe ogrodzenie,to cieszyłam się bardzo
Graby fajnie się prezentują
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sylwia_slomc... 22:32, 18 lut 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
O mamo, a ja narzekałam, że musiałam wysadzić tulipany wstyd mi
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
jolanka 22:46, 18 lut 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Jestem, znalazłam dzisiaj dwie paczki cebul na donicy przed domem, w której jest róża na pniu, jedną z tulipanami, druga z krakusami.
Dlaczego ich ńie posadziłam? Nie mam bladego pojęcia. Myślałam, ze to leżą same opakowania więc jakoś tak je skutecznie omijałem chodząc codziennie obok nich. Tteraz uznałam, ze wypadałobybw końcu je sprzątnąć a tu niespodzianka cebulkowy Przezimowały sobie na zewnątrz więc jestem ciekawa czy cokolwiek jeszcze z nich będzie
Jak myślicie, posadzić do doniczki w domu czy do ogrodu do donic?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kawa 10:51, 01 mar 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Anusia
no wiosna idzie ale zimno jeszcze
garbiszcza ładnie zmężniały
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Tess 11:05, 01 mar 2022


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
AnnaCh napisał(a)
Zgłaszam swoją kandydaturę do tytułu "ogrodnik roku". Wczoraj otworzyłam sezon, szukając nożyc natrafiłam na... cebulki czosnków. Bez komentarza nawet, wsadziłam, kto mi zabroni. Dodatkowo wiązałam miskanty, tak, tak, wczoraj. Po ostatnich wichurach leżą w całym ogrodzie, a poza tym związane mąż zetnie mi piłą szybciutko. Jest ktoś jeszcze tak bardzo nieogarnięty jak ja?

Nie bądź taka chybka! Żeby uzyskać tytuł "ogrodnika roku" trzeba czegoś więcej, niż zapomniane cebulki czy niezwiązane trawy
Idę o zakład, że większości z nas to się co najmniej raz przydarzyło. Za to można uzyskać jedynie brązową odznakę Supełka.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
AnnaCh 13:11, 01 mar 2022


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Helen, dziękuję A powiem Ci w tajemnicy, że już wygląda jeszcze fajniej, bo i płot się pojawił

Wiola,
gdybym teraz budowała dom, byłby zupełnie inny, no ale...
Płot przynajmniej mi się podoba, jest taki jak chciałam, jeszcze jest bałagan i brakuje furtki i bramy, podjazd trochę trzeba przerobić, ale już fajnie się robi

Sylwia, przy tym co Wy odwalacie każdego dnia, to raczej mi powinno być wstyd

Jola, wydaje mi się, że skoro leżały na zewnątrz, to są przemrożone, a zatem powinny zakwitnąć, ja bym sadziła do ziemi

Kamila, grabiszcza bardzo ładne "byczki" się zrobiły, M je dość mocno przyciął

Teresa,
może być i odznaka, żadnej nigdy nie dostałam
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 13:14, 01 mar 2022


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ferie spędziłam na Teneryfie, odpoczęłam i załapałam słońca, endorfin, myślałam, że wrócę, to już będzie wiosna, będzie ogród, ptaszki... tymczasem w czwartek w samolocie rozmyślałam gdzie wracam i czy wszystko ok. Moje myśli, jak pewnie wszystkich krążą wokół jednego, jedyne ukojenie, to jak pójdę, nawet w zimnicy na ogród, tym sposobem mam nawet już coś zrobione...
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Gruszka_na_w... 18:08, 01 mar 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
Faktycznie skrajne emocje przeżyłaś. Z oazy spokoju w sam wir gorących wydarzeń.
U mnie rozum wciąż jeszcze kontroluje emocje.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
AnnaCh 14:50, 04 mar 2022


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Oj tak Haniu, emocje targają mną skrajne, ciężko czasem przetrawić niektóre sytuacje.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies