Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Malgosik 22:32, 24 kwi 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
dobra odmiana borówki
____________________
Ogród na glinie
Edyta10 22:32, 24 kwi 2015


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
trzymam kciuki za trzmielinki warzywniczek ładnie się zieleni, u mnie jeszcze bób nie wyszedł, też w marcu siałam..
____________________
Ogródek nad jeziorem
AnnaCh 22:42, 24 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Malgosik napisał(a)
dobra odmiana borówki

No właśnie już nie pamiętam u kogo w wątku czytałam i ją polecaliście. Tylko chyba powinny być dwie? Jagody kamczackie mam dwie właśnie.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 22:44, 24 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Edyta10 napisał(a)
trzymam kciuki za trzmielinki warzywniczek ładnie się zieleni, u mnie jeszcze bób nie wyszedł, też w marcu siałam..

Ja to w tym marcu strasznie się wyrwałam, później był jeszcze śnieg i zima, myślałam, że nic z tego nie będzie, ale tylko marchew coś szwankuje na razie, reszta ma się dobrze.
Jutro tata mi obiecał, że podjedzie, to może następne skrzynie złożymy.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
zawitka 08:16, 25 kwi 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Aniu --- zapraszam w każdej wolnej chwili choc wiem że teraz to tych chwil będzie mało bo nasze ogrody są ważniejsze Sadzonki ukorzeniaj sama zobaczysz jaka to frajda Mój ogród to kupiona jedna doniczka a reszta to moję wąsne sadzonki
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
paulina_ns 08:27, 25 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Zazdraszczam warzywniaka, u mnie jeszcze zarośnięty, nie ruszany stoi trzmielina fajnie się ukorzenia, sama robiłam teraz sadzonki, w tamtym roku próbowałam, ale nie zdążyły mi się przed zimą ukorzenić. Teraz jeszcze próbuję ukorzenić gałązki z hortensji, zobaczymy, czy coś z tego będzie
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
AnnaCh 20:41, 25 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Pomalowałam wszystkie dechy, które leżały w garażu i czekały aż ktoś zrobi z nich trumienki. Mąż się spisał i wyrównał teren pod kolejne skrzynie, a tata złożył dwie. Ostatnią trzecią zostawił sobie na poniedziałek.
M nasypał mi też ziemię do tej dużej skrzyni. Zasadziłam 12 truskawek wczesnej odmiany, 7 tych powtarzających owocowanie i na razie 7 mikroskopijnych wyhodowanych przeze mnie poziomek. Ponieważ ziemia nie była najlepsza pod każdą truskawką i poziomką kopałam duży dołek i wsypywałam tam mieszankę ziemi ogrodowej, torfu i kompostu. Dopiero w to wsadzałam truskawki i poziomki.
Wygląda to tak:


Jak już byłam upaprana farbą, to zaczęłam odnawiać huśtawkę, którą zrobił mój tata. Była na zimę przykryta plandeką, ale i tak wymaga odnowienia. Trzeba jeszcze przywiesić drugą huśtawkę i przykręcić zjeżdżalnię
____________________
Ania - Malutki pod lasem
anna_p_k 20:59, 25 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Wow pokazuję M. i liczę na to że zmałpuje
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 21:06, 25 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Pokazałam i hihi "ale ile ona ma dzieci że tyle ma piaskownic" Aniu mój M. nie jest ogrodowiskowi więc mu wybacz, dla mnie cudo, ale powiedział że zrobi mi w pszyszłości póki co w tym roku korzystać będę z plonów sąsiadki tj. Mamy
____________________
Ogródowe-początki
AnnaCh 21:26, 25 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Żartowniś ten twój mąż U mnie tata ma dorobić w poniedziałek jeszcze jedną, a kolejne cztery dopiero w przyszłym roku. Myślę, że jak trawka wyrośnie to będzie pięknie Teraz czekam na deszcz, a właściwie moje roślinki czekają, bo sucho strasznie.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies