Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

anna_p_k 21:42, 25 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
ja dziś podlewałam trawkę i roślinki bo u nas też sucho nooo żartowniś to sporo masz w planie ja nie mam duzej działki ale cosik też musze mieć swojego bo ja taka eko w jedzeniu to hmn nie wypada nie mieć swoich warzyw i owców dziś zakupiłam jeszcze trzy borówki amerykańskie jak nie masz to polecam moja córeczka uwielbia
____________________
Ogródowe-początki
AnnaCh 21:47, 25 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
No ja też nie mam za dużej działki, ale na zdjęciu widać w jakim kształcie był pierwotnie tradycyjny warzywnik, taka fala. Mam zamiar zamiast niego mieć skrzyniowisko
Właśnie ostatnio w biedronce kupiłam sobie borówkę, na targach tydzień temu świdośliwę i mam dwie jagody kamczackie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
paulina_ns 21:52, 25 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Aniu Twój tata spisał się na medal, super wyglądają te skrzynie, ja planuję, ale już w przyszłym roku i bardzo ciekawa jestem reakcji teściowej i sąsiadów, jak im pokaże w takiej skrzyni swoje warzywka, bo oni raczej tradycyjni są, tzn pole, masa chwastów i ciągłe plewienie
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
AnnaCh 22:23, 25 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
paulina_ns napisał(a)
Aniu Twój tata spisał się na medal, super wyglądają te skrzynie, ja planuję, ale już w przyszłym roku i bardzo ciekawa jestem reakcji teściowej i sąsiadów, jak im pokaże w takiej skrzyni swoje warzywka, bo oni raczej tradycyjni są, tzn pole, masa chwastów i ciągłe plewienie

Moi rodzice podłapali pomysł na skrzynie, bo oni raczej nowocześni są Teściu coś tam kręcił nosem, że mniej miejsca będzie na warzywa, a teściowa jeszcze nie widziała, bo raczej rzadko są u nas, mimo że mieszkamy w tym samym mieście
____________________
Ania - Malutki pod lasem
rumiankowa 22:41, 25 kwi 2015


Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 294
Świetne te skrzynie muszę sobie też takie sprawić, a jaka to wygoda w porównaniu ze zwykłym podwyższonym warzywnikiem
____________________
Marta - Ogródek rumiankowej
paulina_ns 22:44, 25 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
AnnaCh napisał(a)

Moi rodzice podłapali pomysł na skrzynie, bo oni raczej nowocześni są Teściu coś tam kręcił nosem, że mniej miejsca będzie na warzywa, a teściowa jeszcze nie widziała, bo raczej rzadko są u nas, mimo że mieszkamy w tym samym mieście


Moja też rzadko u nas bywa, a jak już przyjedzie, pierwsze co do ogrodu idzie zobaczyć jak mi idzie jego urządzanie
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
AnnaCh 00:35, 26 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
rumiankowa napisał(a)
Świetne te skrzynie muszę sobie też takie sprawić, a jaka to wygoda w porównaniu ze zwykłym podwyższonym warzywnikiem

No właśnie ze względu na wygodę to robię Wydaje mi się, że łatwiej będzie zapanować nad chwastami. W tradycyjnym warzywniku nie dawałam rady
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 00:36, 26 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
paulina_ns napisał(a)
Moja też rzadko u nas bywa, a jak już przyjedzie, pierwsze co do ogrodu idzie zobaczyć jak mi idzie jego urządzanie

Czyli jak ja to mówię - wizytacja
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Mathildis 02:10, 26 kwi 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Jakie ładne skrzynie na warzywka ... zazdroszczę
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
zawitka 12:34, 26 kwi 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Warzywniczek ekstra odnowiony oj się dzieje ;d;d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies