Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » U mnie, na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

U mnie, na wsi

rumiankowa 09:17, 07 kwi 2015


Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 294
Ja również się wpisuję i kibicuję. Chyba ogród jest dość spory? Skarpa bardzo fajna, można poszaleć

Czy altanę w pełni chcecie zasłonić? Może szkoda widoku z niej na ładne nasadzenia... no chhba, że sąsiedzi aż tak zaglądają
____________________
Marta - Ogródek rumiankowej
aptu 09:43, 07 kwi 2015

Dołączył: 01 lip 2013
Posty: 146
boscolo napisał(a)
Jestem z rewizytą. Fajna a ltan. Widze, że już masz wymalowaną fajną rabate. Ciekawie się zapowiada


Witam, witam, tak szefowa była i zostawiła wskazówki, teraz się męczę, żeby coś wymyślić, ale już nie wiele brakuje, postaram się wrzucić zdjęcie dziś lub jutro i będę czekać na oceny
____________________
Magda - U mnie, na wsi...
aptu 09:48, 07 kwi 2015

Dołączył: 01 lip 2013
Posty: 146
rumiankowa napisał(a)
Ja również się wpisuję i kibicuję. Chyba ogród jest dość spory? Skarpa bardzo fajna, można poszaleć

Czy altanę w pełni chcecie zasłonić? Może szkoda widoku z niej na ładne nasadzenia... no chhba, że sąsiedzi aż tak zaglądają


Niestety, bardzo spory, ale obecnie mój priorytet to ta skarpa - czekam na koparkę, ma mi dożucić ziemi, potem kupie "trochę" kompostu i piasku (bo u mnie sama glina - może cegły zacznę robić ) i trzeba będzie przekopać (już mnie ręce bolą )

A co do zasłaniania altanki to planuję wsadzić tuje szmaragdowe na szczycie, jak będą za wysokie to będę przycinać

pozdrawiam cieplutko
____________________
Magda - U mnie, na wsi...
Izoldka 10:26, 07 kwi 2015


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 217
Witam, również z okolic Krk

Będę kibicować i z ciekawością czekać na efekty Twojej pracy.
Ja też jestem na początku drogi ogrodowej

Pozdrawiam (w końcu) słonecznie
____________________
Iza - Ciężkie pięknego początki
aptu 11:08, 07 kwi 2015

Dołączył: 01 lip 2013
Posty: 146
część Izoldka cieszę się, że zaglądnełaś - w weekend ma być w końcu ciepło więc trzeba zakasać rękawy i do roboty
____________________
Magda - U mnie, na wsi...
aptu 11:11, 07 kwi 2015

Dołączył: 01 lip 2013
Posty: 146
Wiecie co? Ja zamiast myśleć co na te moje rabaty wrzucić to siedzę i przeglądam wszysko po kolei na ogrodowisku - to jest strasznie wciągające!!!

Pozdrawiam wszystkich zakręconych ogrodników
____________________
Magda - U mnie, na wsi...
czarna_aga 14:23, 07 kwi 2015

Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 98
Wpadam z rewizytą Fajna Twoja skarpa, usytuowanie altanki na górze daje fajne pole popisu do stworzenia ogrodu na styl japoński .... może niskie azalie japońskie, małe bonsai, trawy ...
____________________
MAŁY OGRÓD CZARNEJ AGI
aptu 15:28, 07 kwi 2015

Dołączył: 01 lip 2013
Posty: 146
czarna_aga napisał(a)
Wpadam z rewizytą Fajna Twoja skarpa, usytuowanie altanki na górze daje fajne pole popisu do stworzenia ogrodu na styl japoński .... może niskie azalie japońskie, małe bonsai, trawy ...


muszę Ci powiedzieć, że nie brałam pod uwagę takiego stylu - muszę zgłębić sprawę
____________________
Magda - U mnie, na wsi...
Psiamama 21:15, 07 kwi 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Witaj Magda. No kochana Ty tu urządzisz... Masz pole do popisu tu będzie pięknie
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
aptu 08:54, 08 kwi 2015

Dołączył: 01 lip 2013
Posty: 146
Psiamama napisał(a)
Witaj Magda. No kochana Ty tu urządzisz... Masz pole do popisu tu będzie pięknie


Tylko kiedy???
____________________
Magda - U mnie, na wsi...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies