Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » U mnie, na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

U mnie, na wsi

rumiankowa 11:44, 16 kwi 2015


Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 294
Aaa o schodkach nie wiedziałam

Hmmm ja bym kocimiętki nie dawała, nie lubię jej zapachu i w dodatku i bez tego mam problem z nadmiarem kotów na działce

Osobiście wybrałabym lawendę, może kilka odmian. I w sumie, jeśli nie musisz mieć natychmiast całej skarpy obsadzonej, możesz z kupionych sadzonek porobić własne na kolejny rok. Mi udało się cztery solidne sadzonki rozgałęzione zrobić w ten sposób, a nie starałam się jakoś specjalnie To był tylko test.
____________________
Marta - Ogródek rumiankowej
Alicja169 11:45, 16 kwi 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Mam kocimiętkę od dwóch lat. Bardzo się rozrasta. W okresie kwitnienia jest dość wysoka - ok 40 cm. Moim zdaniem nie nadaje się na obwódki, lepsza lawenda.
pozdrawiam
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
mstrzes 11:46, 16 kwi 2015


Dołączył: 30 lip 2014
Posty: 314
Wpadam z rewizytą
Bratki super
PS. powodzenia ze skarpą, Będę podglądać
____________________
Pozdrawiam Magda
Alicja169 11:52, 16 kwi 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Na tej skarpie sadziłabym rośliny bezobsługowe.Poniżej jedna z wielu z tego rodzaju roślin.
Nie wiem czy znasz krzew pigwowca, wiosną ma ładne kwiatuszki a we wrześniu owoce,
znakomicie nadają się na nalewki (zapewniam pyszna jest i bardzo zdrowa z uwagi na dużą zawartość vit.C. A wię można mieć dwa w jednym. Wyhodowałam z nasionka małe krzewiki, po 4 latach owocowały. Od ub.roku robię pyszna nalewki i obdarowuję nimi przyjaciół.
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
IzaK 22:18, 16 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
Dobry wieczór

Wpadłam z rewizytą - ależ ładnie masz na tej wsi...
Będę kibicować wszystkim poczynaniom, z doradzaniem trochę gorzej bo sama jestem na początku drogi, ale z przyjemnością będę zaglądać do Twojego wątku
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
Mysza 22:43, 16 kwi 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Witaj.
A Danusi pomysłu nie chcesz wykorzystać??Jest fajny
____________________
Gosia
AgataBC 22:49, 16 kwi 2015


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
wpadnę i na wszystko odpisze jak tylko znajdę czas, najprawdopodobniej w sobotę. Pozdrawiam
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
aptu 07:46, 17 kwi 2015

Dołączył: 01 lip 2013
Posty: 146
anna_p_k napisał(a)
i ja wpadłam się przywitać wow ile pomysłów na skarpę, ja tyle nie miałam bede zaglądać i kibicować z doradzaniem gorzej ale może z czasem sie nauczę


Witaj, zapraszam częściej
____________________
Magda - U mnie, na wsi...
aptu 09:06, 17 kwi 2015

Dołączył: 01 lip 2013
Posty: 146
anna_p_k napisał(a)
i ja wpadłam się przywitać wow ile pomysłów na skarpę, ja tyle nie miałam bede zaglądać i kibicować z doradzaniem gorzej ale może z czasem sie nauczę


Witam i zapraszam częściej
____________________
Magda - U mnie, na wsi...
aptu 09:36, 17 kwi 2015

Dołączył: 01 lip 2013
Posty: 146
Rumiankowa i Alicja169 dzięki za wizytę - kocimiętka odpada, najbardziej do mnie przemawia, na chwile obecną, szałwia omszona ale może jeszcze zmienię zdanie i będzie lawenda
____________________
Magda - U mnie, na wsi...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies