Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

Mgduska 11:26, 02 lip 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
U mnie Novalis dopiero zapączkowana, ale przesadzałam ją jesienią. Jude mam dwie - starsza w gruncie jest żółta, nowa w donicy raczej nie Ale pachnidło z niej, nawet pąki pachną.
Piękne masz róże i łąkę w donicach
A jak Ci się sprawdza Pastella? Kwiaty ma śliczne, ale ciekawi mnie, czy jesteś z niej zadowolona jako krzaczka?
____________________
Sałatka pokrzywowa
BKosimkArt 12:35, 02 lip 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Mgduska napisał(a)
U mnie Novalis dopiero zapączkowana, ale przesadzałam ją jesienią. Jude mam dwie - starsza w gruncie jest żółta, nowa w donicy raczej nie Ale pachnidło z niej, nawet pąki pachną.
Piękne masz róże i łąkę w donicach
A jak Ci się sprawdza Pastella? Kwiaty ma śliczne, ale ciekawi mnie, czy jesteś z niej zadowolona jako krzaczka?

O jeszcze nie wąchałam... muszę iść zobaczyć jak pachnie.
Pastella jest super, to była moja pierwsza róża. Krzak ma raczej zwart nie za wysoki, lubię każdą jej fazę... na początku ten pastelowo brzoskwiniowy kolor a potem na jesieni jak się przebarwia, zupełnie inny kolor ma wtedy lwiat, no i to że kwitnie prawie bez przerwy.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 13:18, 02 lip 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Byłam sprawdzałam... pachnie obłędnie.
Niezadowolona jestem jedynie z Lady of Shallot, myślałam że też będzie raczej niska a w tym roku puściła takie wysokie pędy jak jakaś parkowa...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
popcorn 13:39, 02 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jakie masz róże Basiu!!!! Rewelka! I do tego Twoje zdjęcia!!! ach!
____________________
Mój nowy ogródek
Mgduska 13:45, 02 lip 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
BKosimkArt napisał(a)
Byłam sprawdzałam... pachnie obłędnie.
Niezadowolona jestem jedynie z Lady of Shallot, myślałam że też będzie raczej niska a w tym roku puściła takie wysokie pędy jak jakaś parkowa...


Ale kwiaty ma pikne, fotogeniczne
____________________
Sałatka pokrzywowa
Makusia 14:04, 02 lip 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
BKosimkArt napisał(a)
Na razie nie mam weny na wykopki... zeszły sezon z remontem tak nas wykończył że w tym w ogóle nie chce nam się ostro działać...
wczoraj się zmusiłam na przycinanie tawuł i innych które już cięcia wymagały, tak sobie plecy zjarałam że dziś nawet nie wyjdę na słońce.
Wykorzystuję ten fakt na wstawienie kilku zdjęć
Trawiszcza porosły..


Fenomen- u mnie takie krzesło wyglądałoby jak zdecydowanie niepotrzebny element, u Ciebie wpasowane tak, że bez niego kadr nie byłby tak piękny- jak element wystroju! Bosko!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
sylwia_slomc... 14:54, 02 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Ślicznie macie, wcale się nie dziwię, że chcesz odpocząć od wykopków. Też bym chętnie odpoczęła po ubiegłym sezonie, a tu się nie da i co zrobić Może za rok odpoczniemy.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
BKosimkArt 15:50, 02 lip 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
popcorn napisał(a)
Jakie masz róże Basiu!!!! Rewelka! I do tego Twoje zdjęcia!!! ach!

No kurde chyba zwariowałam z tymi różami... kiedyś w ogóle ich nie chciałam ściskam Karola!
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 15:52, 02 lip 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Makusia napisał(a)


Fenomen- u mnie takie krzesło wyglądałoby jak zdecydowanie niepotrzebny element, u Ciebie wpasowane tak, że bez niego kadr nie byłby tak piękny- jak element wystroju! Bosko!

No właśnie, było ładniejsze jak je wygrzebałam z komórki... a teraz farba się łuszczy... kiedyś może zmienię kolor jak juz całmiem zejdzie... ale nawet takie mi się podoba... ławeczki mi się marzą.. może kiedyś.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 15:53, 02 lip 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ślicznie macie, wcale się nie dziwię, że chcesz odpocząć od wykopków. Też bym chętnie odpoczęła po ubiegłym sezonie, a tu się nie da i co zrobić Może za rok odpoczniemy.

Hehe taa za rok... pewnie znowu coś nowego wymyślisz
:*
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies