Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hortensjada

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensjada

Krystyna_W 14:40, 04 wrz 2017

Dołączył: 20 gru 2013
Posty: 2
Bożenko, powinnaś dostać tytuł krajowego honorowego eksperta hortensji
____________________
ewad 20:00, 04 wrz 2017


Dołączył: 16 lip 2017
Posty: 34
Witam się z Tobą Bożenko oficjalnie, zaglądam do Ciebie od dłuższego czasu i podziwiam Twoje przepiękne hortensje, bo to one właśnie mnie do Ciebie zaprowadziły. Zaglądam na Twój wątek regularnie, bo wciąż mi mało Twoich widoków.
Zauroczona Twoimi hortensjami posadziłam na dobry początek 8 szt. limelight i 12 szt. vanilla fraise. Dziś proszę Cię o pomoc, bo jesteś dla mnie ogromnym autorytetem. Od tygodnia moim hortensjom zaczęły żółknąć liście w zastraszającym tempie. Prawie wszystkie liście na krzakach są całe zółte, w obu odmianach, choć w vanilkach mniej. Zapomniałam napisać, że liście zaczęły bardziej żółknąć po obfitym deszczu. Czy to jakaś choroba, jak im pomóc, bardzo mi na nich zależy. Bardzo Bożenko proszę o pomoc.
____________________
Ewa
bozga 21:04, 04 wrz 2017


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
ewad napisał(a)
Witam się z Tobą Bożenko oficjalnie, zaglądam do Ciebie od dłuższego czasu i podziwiam Twoje przepiękne hortensje, bo to one właśnie mnie do Ciebie zaprowadziły. Zaglądam na Twój wątek regularnie, bo wciąż mi mało Twoich widoków.
Zauroczona Twoimi hortensjami posadziłam na dobry początek 8 szt. limelight i 12 szt. vanilla fraise. Dziś proszę Cię o pomoc, bo jesteś dla mnie ogromnym autorytetem. Od tygodnia moim hortensjom zaczęły żółknąć liście w zastraszającym tempie. Prawie wszystkie liście na krzakach są całe zółte, w obu odmianach, choć w vanilkach mniej. Zapomniałam napisać, że liście zaczęły bardziej żółknąć po obfitym deszczu. Czy to jakaś choroba, jak im pomóc, bardzo mi na nich zależy. Bardzo Bożenko proszę o pomoc.


Raczej nie spodziewam się kłopotów, powoli liście żółkną, wrzuć tu fotkę to coś wymyślimy
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
bozga 21:14, 04 wrz 2017


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
A ja jednym okiem oglądam mecz, drugim łypię w monitor a tak ogólnie to szukam wymówki, żeby nie prasować I tak się dzisiaj narobiłam, ładna pogoda po południu to skosiłam trawnik, trochę innych drobnych robót a na koniec kilka fotek. Już je trochę pokazałam na fb ale tutaj też muszę


____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
bozga 21:18, 04 wrz 2017


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390


Dobranoc
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
Kasik 21:19, 04 wrz 2017


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Bajka

Dziś w Brico były ogromne sadzonki hortki Wim's Red. No myślałam , że mnie skręci. Cena 17.99 A sadzonka pięciopędowa i do pasa. piękna.

Ale ja już nie mam gdzie.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
bozga 21:25, 04 wrz 2017


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Kasik napisał(a)
Bajka

Dziś w Brico były ogromne sadzonki hortki Wim's Red. No myślałam , że mnie skręci. Cena 17.99 A sadzonka pięciopędowa i do pasa. piękna.

Ale ja już nie mam gdzie.



Rozumiem ten żal, ja też nie mam gdzie

____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
ewad 00:11, 05 wrz 2017


Dołączył: 16 lip 2017
Posty: 34
bozga napisał(a)


Raczej nie spodziewam się kłopotów, powoli liście żółkną, wrzuć tu fotkę to coś wymyślimy

Bożenko jutro rano wyjeżdżam na trzy dni w delegację, jak tylko wrócę zrobię zdjęcia, jak jeszcze mi nie padną.
Dzisiejsze zdjęcia Twoich hortensji całkiem mnie powaliły.
Jezuuuuuu, jakie piękne.
____________________
Ewa
Kawa 10:24, 05 wrz 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
mniam mniam mmma cmok cmokkkk
cudnie
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
BKosimkArt 13:38, 05 wrz 2017


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Bożenko cudowne widoki!!! Cudowne te hortki Twoje, a w fazie przebarwiania no po prostu bosko wyglądają!

Mam trochę hortensji ale nie są takie dorodne, jeszcze nie są...
A mam jedną rozmnażaną i zachodzę w głowę co to za odmiana, może Tobie uda się rozszyfrować...

Zdjęcie później usunę.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies