Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródek Rumiankowej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Rumiankowej

rumiankowa 22:12, 20 kwi 2015


Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 294
Nie dziwię się, to piękne drzewa choć faktycznie wymagają sporo cierpliwości. Nie wiem, czy bym tyle znalazła pewnie cały czas chodziłabym spanikowana, że to jednak nie ten kolor kwiatów będzie itd.
____________________
Marta - Ogródek rumiankowej
Edyta10 20:20, 21 kwi 2015


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Witaj, piękne masz róże i lawendę kibicuję i zaznaczam
____________________
Ogródek nad jeziorem
rumiankowa 21:48, 21 kwi 2015


Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 294
Witam Cię u siebie Edyto miło mi i zapraszam, wpadnę także z rewizytą
____________________
Marta - Ogródek rumiankowej
KasiaW76 10:24, 22 kwi 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Jestem. Twoje skarpy jakieś takie łagodne... no i te widoki boszeeeee piękne.... Można wzdychać Tak samo ja boski kociak
Rabata rozano-Lawendowa mnie ujęła.... piękna. ...
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
rumiankowa 10:45, 22 kwi 2015


Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 294
Nie pokazałam wszystkich frontowa jest najmniej dramatyczna, fakt reszta nie jest nawet zaczęta, nie pokazuję bo tam same chwasty rosną.

Nawet ta frontowa dała nam popalić, część spłynęła przy ulewach, u nas jest otwarta przestrzeń i w czerwcu/lipcu są niemal sztormy wieje ze wszystkich stron na raz, rzuca gradem, leje jak z węża strażackiego. 3 razy mieliśmy definitywnie zalaną piwnicę woda do połowy łydki... masakra. Teraz trochę lepiej się zabezpieczyliśmy, zobaczymy jak będzie w tym roku.


Najlepszym wyznacznikiem różnicy wysokości terenu jest fakt, że poziom parteru z lewej strony domu (tam gdzie te lawendy) jest tuż nad gruntem a po 2 stronie taras jest ponad 2 metry nad ziemią i będzie wymagał zrobienia wielkich schodów, żeby móc myśleć o schodzeniu z niego bezpośrednio na ogród.

Widoki ok, lubię taką przestrzeń
____________________
Marta - Ogródek rumiankowej
KasiaW76 11:15, 22 kwi 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Pokazuj zdjęcia.... tej części nie zagospodarowanej

Moje skarpy piaskowe tez spływały ale od momentu jak jest szmata trzymają się...
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
Efffa 11:28, 22 kwi 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
A pokażesz tarasik?Rabata różano- lawendowa cudna! Powoli sie przekonuję do róz, a zarzekałam sie ze ich u mnie nie będzie!
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
rumiankowa 11:39, 22 kwi 2015


Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 294
No to muszę poszperać w archiwum, wrzucę coś z budowy i zrobię aktualny stan czyli chwastowisko. Tak się mój wątek powinien nazywać

Efffa ja z kolei róże miałam już wcześniej na balkonie i jakoś tak się na nie napaliłam, że chciałam mieć cały ogród w różach. Teraz wiem, że to głupota. Dobrze mieć różnorodne odmiany roślin, jak trafi się jakaś zaraza czy szkodnik to przynajmniej nie zje na raz całego ogrodu
____________________
Marta - Ogródek rumiankowej
IzaK 12:21, 22 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
Efffa napisał(a)
A pokażesz tarasik?Rabata różano- lawendowa cudna! Powoli sie przekonuję do róz, a zarzekałam sie ze ich u mnie nie będzie!



Mam to samo - w ubiegłym roku mówiłam "żadnych róż", a im więcej oglądam zdjęć z różanymi rabatami, tym bardziej mi sie podobają

Będę podglądać i kibicować raumiankowemu ogródkowi !!!!! Będzie obłędnie!!!
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
rumiankowa 12:37, 22 kwi 2015


Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 294
dziękuję za kibicowanie i odwiedziny

Rumianku u mnie jak na lekarstwo ale projekt naszego domu nazywał się Rumiankowa Chata bis muszę jednak pomyśleć o jakiejś ziołowej rabacie z rumiankiem
____________________
Marta - Ogródek rumiankowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies