Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój jest ten kawałek ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój jest ten kawałek ogrodu

jona 23:14, 13 maj 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
aga_podlasie napisał(a)
Porażka na rabacie z pomarańczowymi... a miało być tak pięknie... Pomieszanie z poplątaniem, wysokie z przodu, niskie z tyłu, kolory nie takie jak miały być. Dobrze, że przynajmniej w tej samej tonacji.



Też mam bałagan z tulipanami i będę im zmieniać lokalizację. Na razie powiązałam kolorowe włóczki żeby zaznaczyć kolory i czekam aż zaczną zasychać liście
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
aga_podlasie 20:29, 16 maj 2015


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Po ostatnich deszczach, odpowiednim traktowaniu i dzisiejszym koszeniu: trawnik coraz bardziej idealny. Ale ciągle za duży


I z zapożyczonym krajobrazem


W runiance zasiały się dzikie bratki. Szkoda mi było je wyrywać, ale boję się, że niedługo ją zagluszą.


I jeszcze taki "kwiatek". Będzie pierwsza szyszka na moim hoopsii.

____________________
Mój jest ten kawałek ogrodu
aga_podlasie 20:41, 16 maj 2015


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Rosną mi dwaj pomocnicy. Na razie ćwiczą na swoim kawałku ogródka.


Dzisiejsze tulipany

____________________
Mój jest ten kawałek ogrodu
malkul 20:53, 16 maj 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Witam się i ja
współczuję tych tulipanowych pomyłek domyslam sie jak to musi boleć, człowiek sobie wymarzył, wymyślił, zaplanował, kasę wydał nasdadził i klops
ja na jesień szykuję się na cebulowe i aż mi się włos na głowie jeży jak pomyślę o pomyłkach

Trawnik masz sliczny to fakt i za duzy jeszcze - to też fakt ale za to masz pole do popisu-kupę miejsca na nowe rabatki

Łubiny cudne i dobrze że wracają na salony
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
jona 21:16, 16 maj 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
aga_podlasie napisał(a)
Po ostatnich deszczach, odpowiednim traktowaniu i dzisiejszym koszeniu: trawnik coraz bardziej idealny. Ale ciągle za duży





Aga, ja się mogę założyć, że trawnik będzie się systematycznie zmniejszał, a za jakiś czas zacznie Ci brakować miejsca na nowe roślinki. I to będzie szybciej niż myślisz
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
aga_podlasie 21:27, 16 maj 2015


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Te tulipanowe pomyłki przewinęły sie w wielu ogrodach. Mam nadzieje, ze to tylko w tym sezonie. Do tej pory zawsze obrazek na opakowaniu zgadzał się z późniejszym efektem. Ale jest to lekko irytujące jak się na coś czeka a wychodzi coś innego.
____________________
Mój jest ten kawałek ogrodu
aga_podlasie 21:28, 16 maj 2015


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Trawnik się zacznie zmniejszać już w przyszlym tygodniu. Pojawi się nowy podjazd a wraz z nim kilka zmian. Juz nie mogę się doczekać
____________________
Mój jest ten kawałek ogrodu
malkul 21:29, 16 maj 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
czekamy razem z Tobą pamiętaj o fotorelacji
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
lorka 22:28, 16 maj 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
Witaj,
ja nie wiem co ci faceci mają z tymi trawnikami Musimy walczyć o każdy centymetr... Moj też ma bzika na punkcie trawnika(czuje ,że rymuje haha) i są batalie jak chce sobie rabatke powiekszac..ech.
Ale masz pole do popisu!
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
bozga 08:20, 17 maj 2015


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Ja też czekam
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies