Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój jest ten kawałek ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój jest ten kawałek ogrodu

aga_podlasie 21:55, 17 maj 2015


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Pogoda niestety nie sprzyja niektórym warzywom, albo ja mam za duże wymagania, ale wydaje mi się, że wszystko powinno już być większe. Może poza bobem, ale on już rośnie od marca.






I koper...jest wszędzie. I niech tak sobie rośnie.
____________________
Mój jest ten kawałek ogrodu
lorka 12:03, 18 maj 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
dodaj sobie 2-3 tygodnie..
z tego co zauwazyłam, a mieszkam zaraz za Warszawą na wschód... to u nas wszystko jest później właśnie o jakieś 2-3 tygodnie.
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
marzena_p 12:14, 18 maj 2015


Dołączył: 02 sie 2013
Posty: 412
Witam Podlasiankę.Również od dłuższego czasu jestem widzem na Ogrodowisku. Z ogrodem zaczynam tak jak ty. Pierwsza była trawka męża. Teraz po 3 latach już nie protestuje . Jeśli mogę Ci coś poradzić to zrób tło dla roślinek ogród będzie wyglądał ładniej.
____________________
Marzenamarzenie o pięknym ogrodzie
jona 12:43, 18 maj 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
aga_podlasie napisał(a)
Pogoda niestety nie sprzyja niektórym warzywom, albo ja mam za duże wymagania, ale wydaje mi się, że wszystko powinno już być większe. Może poza bobem, ale on już rośnie od marca.






I koper...jest wszędzie. I niech tak sobie rośnie.


Czepiasz się swojego warzywnika. Roślinki wyglądają zdrowo i ładnie. U mnie szczypior mniejsz, a buraczki dopiero posiane i jeszcze nie wyszły. Do jesieni urosna
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
aga_podlasie 13:47, 18 maj 2015


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Wiesz Marzenko, tam tło gdzieś się czai, tylko jest jeszcze bardzo małe
Ale faktycznie, dopiero po dwóch latach się przekonałam do tego, że musi być tło, żeby rośliny ładniej wyglądały. Planuję dokupić jeszcze niedługo choiny kanadyjskie na jeden odcinek i może świerki serbskie na drugi, zrobię taki mieszany trochę żywopłot. Ale żeby się nie wyróżniał zbytnio od istniejących mikrusów też będzie pewnie mały. Kiedyś przecież urośnie
____________________
Mój jest ten kawałek ogrodu
aga_podlasie 21:45, 20 maj 2015


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Dzisiejszy poranek. Cisza przed burzą. Dosłownie i w przenośni.


No i się zaczęło...


Niestety przyszła prawdziwa burza i ekipa na dziś zakończyła pracę, szkoda.

I teraz najlepsze... Udalo mi się wynegocjować miejsce pod nową rabatkę. Niesamowita powierzchnia, aż nie wiem, który z pomysłów na jej zagospodarowanie wybrać... To ten, póki co zielony, prostokąt przy śmietniku
I jak tu się nie cieszyć
____________________
Mój jest ten kawałek ogrodu
bozga 23:30, 20 maj 2015


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
To ja jestem bardzo "opóźniona", moje warzywa w większości jeszcze w torebce a u Ciebie niedługo zbiory !
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
agaott 18:18, 21 maj 2015


Dołączył: 03 maj 2014
Posty: 238
Ale pojechałaś z tymi warzywami
U nas ledwie się pokazują a Ty marudzisz. Przestań, bo się obrażą i już nic nie urośnie
A na razie są super.
____________________
Aga-http://www.ogrodowisko.pl/watek/5573-sielsko-anielsko
aga_podlasie 22:08, 24 maj 2015


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Katalpa w końcu przestaje udawać nieżywą


Liliowiec szaleje. Nie wiem co to za odmiana, ale kwitnie wcześnie, obficie i krótko.


Podoba mi się to połączenie. Jak kupowałam mozgę, to nie wiedziałam jeszcze wtedy, jak szybko się rozprzestrzenia. Trudno nad nią zapanować.


I na koniec, tylko dla ludzi o mocnych nerwach przedstawiciel podziemia, turkuć podjadek. Wykopany przypadkiem. Czy to zwierzę stadne? Oby nie.

____________________
Mój jest ten kawałek ogrodu
lorka 17:18, 25 maj 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
O też mam mozgę nie wiedziałam jak się nazywa, bo dostałam od sąsiadki
strasznie się rozrasta, ale jest cudna mam zamiar ją w donice bez dna wsadzić,żeby się nie rozłaziła..
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies