Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

iwka 11:29, 07 cze 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
polinka napisał(a)
Żabko wiesz, że masz cuuuudne trawiszcza
Uwielbiam kadry z Twojego ogrodu!

Trzymam kciuki za wszystko!
trzymaj trzymaj ja tam pozytywnie jestem nastawiona do życia, co ma być to będzie, ważne że zdrowie na razie jako takie jest trawki dziękują
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 11:32, 07 cze 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
leon60 napisał(a)

ekstra
powiem szczerze, że dopiero zaczyna mi się ta rabata podobać sesleria po podziale była słaba a teraz widzę że bierze się za siebie i zaczyna fajnie wyglądać. W przyszłym roku już powinna być ładna, jak nie będę jej znowu ruszać bo coś czuję że za gęsto ją posadziłam
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 11:34, 07 cze 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
effka napisał(a)
Pozdrawiam gorąco! Wszystko pięknie rośnie, nawet bez dozoru ogrodniczki. Co za trawę tak mocno podzieliłaś? Ja też się boję zachwaszczenia jak wrócę z urlopu. Będzie roboty a roboty.
no byłam u Ciebie w odwiedzinach a paniusia leci w świat

trawka to carex montana, ruszyła teraz jak szalona
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 11:37, 07 cze 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
frezja napisał(a)
O,oo widzę,że czuwasz ☺. Czyli próby, próby i jeszcze raz próby. Nawet zaczyna mi się podobać to, co powstaje. U mnie ma być efekt ściany właśnie. Jeszcze raz dzięki.
a ja właśnie miałam wątpliwości jak te cisy prowadzić, naturalnie czy ściana. w końcu stwierdziłam, że na naturalny wzrost za mało miejsca jest i szkoda nie wykorzystać kawałka na rabatę zresztą te moje cisy były bardzo rozczochrane, gałązki bardzo długie, pewnie pod śniegiem i tak by się połamały.
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 11:38, 07 cze 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
kasja83 napisał(a)
Iwonko fajne kadry...zaglądam i pozdrawiam
dzięki Kasia
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 11:43, 07 cze 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Kasya napisał(a)
Iwona, ja niezmiennie polecam hansestadt rostock
Z powodu urody morelowych kwiatów i pięknych liści
obfitego kwitnienia, niezawodności
Akurat jej kolor pieknie się połączy z lawendą bo krzaczki są również niewielkich rozmiarów
A jakby moje zdanie było mało to Ania - Mala Mi ma takie samo

oglądałam wczoraj pół dnia chyba te róże, i jak tak się na nie napatrzyłam to chyba się sama skuszę tyle piękności pokazujecie, muszę bardziej zgłębić temat różany, kiedyś miałam dużo ale ja nie umiem o nie dbać, coś mi z nimi nie idzie.

te akurat do lawendy to bratowej chciałam doradzić, ale ona w róż chce iść, nie wiem na co się zdecyduje, pewnie kupią to co w szkółce będzie
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 11:45, 07 cze 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Magleska napisał(a)
co się Pani tak uśmiecha? ogród buja, pięknie się rozrasta to i uśmiech na buźce jest
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Kasya 11:45, 07 cze 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42048
iwka napisał(a)
oglądałam wczoraj pół dnia chyba te róże, i jak tak się na nie napatrzyłam to chyba się sama skuszę tyle piękności pokazujecie, muszę bardziej zgłębić temat różany, kiedyś miałam dużo ale ja nie umiem o nie dbać, coś mi z nimi nie idzie.

te akurat do lawendy to bratowej chciałam doradzić, ale ona w róż chce iść, nie wiem na co się zdecyduje, pewnie kupią to co w szkółce będzie


haha...no bardzo ci ją polecam

z rózowych to jasnych nie lubie, ewentualnie Heidi Klum, ciemy roz, bardzo ladna i pachnaca
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
ag_zie 11:46, 07 cze 2018


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
ale młodziutkich trawek masz - będzie busz
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
amelia_b 11:47, 07 cze 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
zdjęcia obejrzałam, mowę mi odjęło, jaki ty masz tam busz i nie chodzi mi o te chwasty co ich tam prawie nie widać wyszła ci ta rabata genialnie
____________________
Pogubiłam się po drodze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies